Споделена история от Други

Предложение за нов раздел
Здравейте скъпи потребители,

с цел да направим сайта едно още по-приятно и полезно място, имаме идея за създаване на нов раздел. Тъй като много често получаваме истории, свързани с диети, спорт, хранителен режим, грижа за кожата и косата - идеята ни се върти около това.
С цел в раздел Здраве да останат по-сериозни и важни теми като тези за дискова херния, диабет, хепатит и т. н.

Идеята е в този раздел да се публикуват всякакви теми относно грижата за тялото ни лицето, косата и прочие.

Желаем преди това да чуем и Вашето мнение, защото то е от голямо значение за нас.
Ще бъдем благодарни, ако давате предложения за име на този раздел. Ще бъдете полезни и ако използвате опцията за оценка на коментарите - звездичките, за да се ориентираме кое заглавие е най-харесвано.

Ако имате някакви други идеи и предложения по темата, ще бъдем радостни да ги чуем и обсъдим.

Благодарим Ви предварително,
с пожелания за повече положителни Ваши истории на тези страници.

Екипа на сподели. нет

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Фитнес и красота.

2.   Предлагам разделът да се казва Красота и здраве

3.   "Козметика и диети"?
"Всичко за тялото и косата"?
"Външен вид"?

4.   Здравословно и полезно

5.   "Красота"
или
"Всичко за външният вид"

Освен това мисля, че имаме нужда и от раздел "Образование"

Страхотни сте! Продължавайте все така! :)

6.   "Козметика и красота", "Грижа за тялото"

7.   Идеята е чудесна! И аз като номер 1 предлагам да се казва „Фитнес и Красота“

8.   Абе малко дублиране се получава, понеже проблемите с външния вид често са си свързани със здравето. Ама да кажем Фитнес/Спорт и ... външен вид може да е заглавието.

9.   "Красиво тяло" или "Полезни съвети" , Благодаря ви, че ви има.

10.   раздел "Суета":)

11.   Страхотно! Дано се усъществи. Моето предложение за име е
"Красотата от вън" =)

12.   Имам няколко предложения за сайта, който за няколко месеца се превърна в един от любимите ми. Чета историите, пиша, мисля за хората какво чувстват, за тяхната мъка, тъга, радости, перипетии и всичко, което предлага този шарен живот. Има истории, които ме вълнуват до болка и с дни мисля за тях. Има хора, впечатлили ме с човечността си, та дори и само виртуално. Понякога нямам търпение да излезе следващ коментар, да науча нещичко за човека, написал историята, какво се е случило по-натам, как е продължил животът му. Истории, които наподобяват моя живот...

Сподели. нет ме научи на много. Толкова много хора има, които дават адекватни съвети и пишат страхотни коментари. Поне така изглежда и ми се иска да мисля, че има много свестни хора-в България и разбира се, в сподели. нет.

-да се направи отделна секция за правна помощ, където ако има юристи тук, да дават съвети на хората. Но нека да не е като в известния ни юридически форум/не пиша името му умишлено/! Чета го редовно. Там ми се струва, че адвокатите нещо са се позабравили и на всяка тема, написана с повече човешки страдания, мъка, директно я подминават. Също и обикновени хора, преминали през някакъв проблем, могат да дадат съвет, като предупредят, че не са юристи. Идеята ми е при отговорите да се вложи повече човечност и насока от гореспоменатия известен форум. Естествено, че при правни проблеми, всеки ще отиде при адвокат. Но нека да има поне насоки и чисто човешка подкрепа-и двете заедно.

-да има отделна секция за езикова помощ. Тази идея ми хрумна от двете теми Помощ, немски език и Прага, Чехия. Понякога е много по-лесно да разбереш даден материал или урок, ако човек ти го обясни, напише и те подкрепи. Учебниците, та дори и Гугъл могат да представят нещата малко сухо.

-отделна секция за запознанства с регистрация, парола, АйПи и всичко, което се сетите за защита. Защо хората да не могат да се запознават тук? Но моля, нека да не е като в елмаз, гепиме и тем подобни. Имам предвид приятелство между хората. Ако от него пък излезе нещо повече, връзка, любов, още по-добре. В гореспоменатите сайтове определено се търси и предлага секс. Не знам дали тази идея може да се реализира, но все пак да я предложа. Аз например съм самотен човек, нямам къде да се запозная с нови хора, а гепиме и тем подобни са със съвсем друга цел, каквото и да си говорим.

Кажете, какво мислите за предложенията ми? /като имате предвид, че още не съм формулирала и приготвила всичко/. Пускам го съвсем прясно и изникнало от главата ми. :)
Може да не е съвсем по темата, но е донякъде подходящо да се включи тук.
Моля ви, кажете дали е осъществимо :))

13.   козметика и фитнес

14.   Мода и красота
Малко има такъв раздел в друг сайт, ама нищо. :)

16.   Красота и здраве-някой го бе предложил и най-много ми хареса

17.   Аз предлагам нещо, което досега мисля, че не прочетох и мисля, че най-ясно описва това, което искате:

"Грижа за тялото"

Тони

18.   Подкрепям номер 12 с повече ръце, отколкото имам! Във всяко едно изречение.

Що се отнася до темата, май клоня към предложението на 10 - суета описва най-добре тия, дето нямат друга работа освен да се цапотят с маски...

Кубрат

19.   абе и аз посещавам сайта от година сяка вечер ама бих желал модераторите да ми отговорят защо аджеба не ми пуснаха мойта тема(моя проблем)грамотно беше написано наистина сега непиша така щот ме мързи и нямаше простотии и аз имам проблеми и аз съм човек сору че тук го пиша ама къде другаде инъче по темата

Фитнес и красота

БеЛиЯ МеЧоК

20.   и на мен ми харесва предложението на 12, само първата част обаче. Другата- за раздела за регистрация и запознанства ми се вижда маалко конфузна. Хубавото на този сайт, че можеш да споделиш най-мръсните си тайни, най-тежките си рани, да покажеш "кирливите си ризи" както се вика, можеш и да отстояваш мнението си по дадени въпроси без да се тревожиш, че някой ще ти се разсърди просто защото имаш мнение различно от неговото и няма да ти бъде приятел вече, прекрасно е че "изпускаш парата" а никой не ти се присмива зад гърба. Ще е неловко някак, губи се чарът, а иосвен това отново ще се скрием в черупките си:)

21.   Аз пък мисля, че има достатъчно сайтове (и форуми) за това, тук е за по-сериозни неща, по-уникални, в смисъл за които се търси индивидуално решение...

Нели

22.   "Красота и стил" или "Стил и външност".

23.   Аз също забелязах, че има хора който си пишат темите в тиинейджърски, а те не са за там, а по темата - аз мисля, че може да се казва - За нас, или както каза номер 17 - Грижа за тялото или Фитнес и красота, най - много обаче ми харесва Фитнес и красота, а може би и за развлечение да има и раздел като Мода или нещо такова, нз но определено по темата съм най - съгласна за Фитнес и красота.

24.   Сайтът е чудесен и на мен наистина ми е приятно да бъда тук, но ако трябва да бъда откровена, такъв раздел ще бъде в контраст с цялостното послание на ''сподели нет''... а има толкова източници в нета за това как да бъдем''неповторими''.... ;информация, която в повечето случаи е ненужна и излишно натрапчива... бъдете си различни.... и все пак;решението си е ваше, аз просто няма да влизам в този нов раздел, както до сега не съм влизала в други два.... Харесвате ми... поздрави... ЗАРА 36

25.   Супер! А за име- подкрепям номер 1 ^^

26.   На мен най-много ми харесва да се казва "Красота и спорт".
Освен това може да добавите и един раздел "Екология" и един "Общество".

27.   Или "Спорт и красота"

28.   Или само Красота
Или Красота, диети, спорт

29.   "Външен вид и спорт"

Предлагам също и раздел "Чужбина", в който да са историите за чужденци, живот в чужбина, учене в чужбина, работа и т. н.

Next

30.   Благодарим на всички за идеите, помогнахте ни много.
Вече са факт 3 нови раздела, надяваме се да останете доволни.

Относно вечно коментираната тема за регистрацията - по-голямата част от потребителите посещават сайта точно поради анонимността. Ако разрешим размяната на лични данни и загърбим анонимността, сайтът няма да се различава с нищо от форумите и сайтове за запознанства, които не са малко.

А за такива въпроси като номер 19, най-вероятните причини за НЕпубликуването на вашите истории може да са тези:

1. Повтаряща се тема многократно - от сорта на бременна ли съм, малък ли ми е, харесвам едно момче - той харесва ли ме ( без да са споменати никакви подробности, за да бъдат полезни коментиращите ).

2. Неграмотно написани истории - в това число влизат и истории, които навсякъде Ш И Ч са заменени от 6 и 4.
Получаваме много дълги истории, които се състоят от 1 изречение - без запетайки, точки, които наистина много трудно се четът.

Въпроси, критики и похвали можете да изразявате тук - http://spodeli. net/3/story-6187. html

Нека взаимно да превърнем сайта в едно приятно място, където да си помагаме и отпочиваме.
Отново благодарим на всички и Ви пожелаваме приятни мигове в нашето виртуално семейство :)

Екипа на сподели. нет

31.   Номер 20, това което казваш за сайта, че "можеш и да отстояваш мнението си по дадени въпроси без да се тревожиш, че някой ще ти се разсърди просто защото имаш мнение различно от неговото" -- Тука може доста да поспорим по тоя въпрос :-) Хората са си хора, дори в анонимните сайтове, и хейтърството по хората ходи. Но наистина в сайта преобладават интелигентни хора с опит, от които много може да се научи.

Номер 30, не искам да излиза като заяждане, защото не е такова, а добронамерена корекция: "четът" се пише с а (края на т. 2 ). По принцип не бих обърнал внимание дори, но когато е в същото изречение, в което се говори за неграмотно писане, има нещо пикантно :-)

Кубрат

32.   Кубрат, предавам се, не искам да спорим:-)Мисълта ми беше, че в сайта като опонираш на някого по дадена тема и спориш, ли спориш докато не наложиш своето мнение, че си прав е един вид забавление и не ти пука как го приема отсрещната страна, докато реално би изхабил много нерви в такива спорове с някой твой приятел и накрая разочароващо, но факт край на доброто приятелство заради една глупост.
номер20

33.   32, приятел, който спре да ти е приятел, само защото имаш различно мнение, никога не е бил такъв.

Кубрат

34.   Хубаво го рече, ама за жалост гадното чувство на вина и че ти си лошият не те напуска

35.   Здравейте,
Много се радвам че сте кръстили раздела както предложих. Хареса ми и че има нов раздел Проза, литература, може би щеше да е по-хубаво да се казва "Поезия и проза", защото често се пишат и стихове в сайта.

36.   Според мен е по-необходимо да се направи възможност за регистрация. Всеки, който няма регистрация да може да коментира анонимно, а всеки, който има, коментира, но се изписва никнеймът му. Също така би било по-добре с регистрация, защото всеки ще може лесно да намира коментарите, които е писал преди доста време. Също би било добре, ако човек има регистрация и пусне тема, докато е логнат, под темата да НЕ се изписва никът, но в самия профил потребителят лесно да може да намира кога каква тема е пускал... Май много се размечтах и аз...

37.   Ще може ли да ви попитам един въпрос.

Значи бих искала да изтриете всички коментари, който не са мой, а са се разписвали с псевдонима ми, защото стават обърквания и си мислят останалите, че чета само еднакви теми, а не е така. Да кажа коментирала съм в всички истории за кучета (почти) в темите: "Как се справяте с детето след раздяла", "Приятелката ми не яде" (или подобно беше заглавието), "За всички, който вярват в Бог", "Дали да си взема хъски" (пак не я помня добре), "Въпрос към момичетата" (или беше искам да ви питам нещо), така де тези за сега се сещам. А да имаше и една за гинеколог.
Ако се сетя друга ще пиша.

Извинявам се за спама знам, че не е мястото в тази тема, но просто няма как. Спокойно ще кажа на останалите да не пишат от мое име (на съученичките ми) ако трябва ще започна да добавям нещо в псевдонима си като да кажем години или емотикон за да се различават ще видим. Наистина много се извинявам още веднъж - ако не ви се занимава ще ви разбра.

Няма проблем за това и не ги изтриете веднага когато можете тогава. ;) И пак ако ви затруднявам ще измисля нещо друго. Дано ме разберете това е един вид фейк или хакер ама не точно. Грешката е моя и, ако не ви се занимава нищо аз съм си виновна вие не сте длъжни да триете нищо все пак.

Благодаря предварително!!!!

Йоана

Модератор: Не можем да удоволетворим молбата Ви!

38.   Ех нищо ще се сетя нещо друго, ама знайте, че не са мой все пак благодаря ви ;) А и още нещо как мога да се свържа с вас проверих оставили сте някакъв емайл адрес, ама не го разбрах това скайп ли е или ..... ?

И пак сори за спама ама трябваше да го кажа. ;д

Йоана

Модератор: Можете да се свържете с Администратора на имейл адреса, даден в меню Контакти
http://spodeli.net/contact.php

39.   Да точно за това говорех и на мен ми излезе същото ок ще видя дали ще стане в скайп, ако не шанс... Иначе аз няма как да оставя лични данни за жалост. Баща ми не позволява да си давам скайпа на непознати, а за фацебоок едва ли ще стане това е по-скоро рекламен сайт (не вашия, а фацебоока) ок ще видя, ако аз ви намеря хубаво, ако не ще видим какво ще измисля за тези фейкове. ;)
И все пак нищо грешката е моя явно дано само не са писали глупости, ама едва ли съученички са ми все пак.
Хубав ден ви желая!!!

Йоана

Модератор: Начина да се свържете с Администратора е чрез изпращане на имейл на електронната поща, посочена в меню Контакти.
Сменете си псевдонима ако мислите, че с него се злоупотребява.
В Сподели.нет публикуването на контактни данни не се разрешава. При опит за публикуване на такива, коментарът се редактира или изтрива.

40.   Знам, че не публикувате за това ви питам. А за псевдонима ми не се сещам как да го сменя може би ще добавя нещо, ама не знам какво. Най-вероятно годините си или усмивка ще си помисля а за коментарите, който не са мой казала съм на съученичките ми не мисля, че вече ще пишат. А как мога да си направя регистрация в сайта. Така ще е по-лесно, защото като гледам с разписване не става. ;)

Йоана...

Модератор: Регистрация не е възможна. Сайтът е анонимен

41.   Ем ок аз мислех, че може. По принцип във всички сайтове има и за това питах. Явно този е напълно анонимен. Дано повече не стават такива грешки като тази с моя подпис, а коментара не е от мен. Нищо може би за това се прави регистрация в останалите сайтове, ама вие си решавате не е зле и да е анонимен.

Йоана....

Модератор: Никъде не е упоменато, че потребителите трябва да имат псевдоним. Идеята на сайта е да се споделя опит и да можеш съвсем спокойно да изкажеш мнението си, без страх, че някой ще те познае. Това прави сайта ни различен

42.   Е да вярно е добра е идеята на сайта малко са такива. Повечето гледат да си правят рекламите, ама... Да знам, че не е задължително, обаче всички мой съученици, който влизат в сайта или поне влизаха си имат псевдоним за това и аз реших да си измисля. ;) Но явно е било грешка. Някъде четох, че ги триете дали и при мен ще стане. Само последно да ви питам друг път случвало ли ви се е това както при мен. Някой да пише от името на друг? Ако не е тайна де може да не искате да кажете, а и не сте длъжни. Обещавам това ви питам последно повече няма да ви занимавам.
И благодаря за отговорите ви :)

Йоана

/Модератор7 - Разбира се, че е имало случаи при които различни хора имат еднакви псевдоними. Дали е умишлено или не е друг въпрос, а и не е лесно да се разбере това. Има още много момичета/жени с името Йоана. Може да добавите към ника си числа или нещо друго, така ще се отличава.