Споделена история от Други

Не ви ли писна от турските сапунки?
На мен ми писна и втръсна от турски сериали. Добре първият турски сериал или поне така си мисля бе "Перла". Той бе интересен, но в края стана скучно. Сега тея въртяха "Листопад" години и години (въздишка). Въртяха и някакви краткотрайни сериалчета като "Забранения плод", "Морска звезда" и такива. Направо ни потурчиха. Единствения сериал, който ми взе съзнанието бе (барабани моля) "Опасни улици"- героите са яки, но последно време ми стана скучно. Сега и "Пепел от рози" по голяма тъпотия пък не съм гледала. Нямам думи!

Коментари

51-59 от 59

65.   Гледайте Евроспорт, там няма турски и индийски сериали

66.   Не разбирам, защо още има хора, които гледат тези ориенталски гадости.

67.   Аз не знам коя друга държава в Европа постоянно върти турски сериали по националните си телевизии.. и то най - вече в прайм тайма! (кажете ми вие, ако знаете)
Малко ли ни бяха 5 века? !?

68.   Не мога да я понасям тази ориенталска боза!!!...

69.   Въобще не трябва да се гледат сериали, не само турските. Вредно е за личността. подобно на наркотиците. Това е начин хората да избягат от действителността в друга изкуствено създадена действителност, тоест в несъществуващ свят. Този свят заема и променя съзнанието им и измества реалният с реалните проблеми.

70.   69, a за четенето на kниги какво ще кажеш?

71.   И на мен не ми се гледат. И знаеш ли, може би, защото не съм умствено изостанал, просто не ги гледам. Вие има знаете имената и историите, а не ви харесват? Как така?

72.   Турските сценарии бяха добри преди - 1001 нощ, Перла, Листопад. Сегашните издишат или са римейци на сериали от далечния изток. Липсват ми теленовелите, но и тяхното качество беше станало ниско. Последната излъчена теленовела Самозванката не беше толкова хубава като предишните. Отраснах с Трима братя, три сестри, Жената в огледалото, Грозната Бети/Екомода, Цената на славата, Ева Луна, Аурора, Бурята.

74.   Като цяло това с тези селски сериали си е пълна политика да държат населението просто и пред телевизора, а те да си делят милионите...

51-59 от 59