Споделена история от Други

Какъв стил музика слушате?
Привет. Какъв стил музика слушате? :))) Аз, харесвам - Рап, Рок, Лаундж музика, Техно и Джаз. :)))
Но, съм голям почитател на покойният рап-изпълнител и актьор - Тупак Амару Шакур, (Tupac Amaru Shakur), (2Pac).
Поздрави. :)))

Коментари

1-50 от 85

1.   Trance & progressive

*Syndrome

2.   Всичко.

3.   Само rock 'n' roll!

4.   почти всякаква музика, но предимно БГ рап : )

5.   Всякаква (без чалга и подобни низши вибрации). Колкото по-непознат ми е определен стил музика, толкова по-вълшебно и вълнуващо пътешествие в нейния свят се получава!

6.   Хардкор

Rebel

7.   Предимно люта, гадна, мазна, потна чалгия.

Лоша

8.   Не деля музиката на стилове. Обичам я<3

9.   Хеви, дет, блек, симфоник, готик, спийд, стоунър, траш, пауър, викинг, груув, индъстриъл и... Абе, въобще всички (под)жанрове метъл освен ню, рап и християнския.
Рок - всички жанрове (без "рап рок"). Малко бритпоп. Гръндж. Джаз. Блус. Класическа музика. Дарк кабарет.
Съвсем малко дръм енд бейс, габа, дъпстеб и хард техно... Само тежките неща. (това всъщност от скоро)
Хардкор, метълкор. Индъстриъл (не индъстриъл метъл).
Малко нинтендокор (хе-хе).
И.... Мисля, че е това.
Като допълнение ще кажа, че слушам всичко, което е качествено и не харесвам повечето комерсиална музика.

Gia

10.   Tupac Amaru Shakur.. Да почива в мир! В момента слушам неговите песни и си мисля: Музиката и светът щяха да бъдат по-различни само да беше жив ТОЙ... Нямаше да има Джъстин Бийбър или пък мазните чалга парчета... Всичко щеше да бъде различно, но докато все още се слушат песните на Тупак, той НИКОГА няма да остарее или пък да умре.. Защото знам, че музиката се е родила и умряла с него.. 1971-1996!! Той живее в сърцата ни! ОБИЧАМЕ ГО!

11.   Ретро, но всички стилове.
Вече не останаха хора, които да слушат качествена музика. На всички мозъците са им промити от мазната чалга....

12.   Номер 9 обаче се изказа... Нямам думи просто... Българийо, за тебе те умряха!!!

13.   Предимно ретро музика. Рядко се случва нова песен да ми хареса.

14.   2PAC 4LIFE!

15.   Punk, Metal, Rock 'n' Roll

Момиче на 13

16.   Чалга - за идиоти m/

17.   Класически симфоничен метъл-главно Апокалиптика, поп-съвсем малко (вече всички песни са за любов и секс-американски български... ) RNB
Ж12

18.   Ю Ту, Депеш Мод, Металика
Ж: 35

19.   хип-хоп! :))

20.   Рок, поп, рап(на чужд език и БГ), пънк. Предимно е това, но слушам и други, често смесени стилове. Иначе не понасям чалга и не съм голям фен на метъл и техно музиката.

21.   Аз съм момиче на 18г. и слушам музика от 70-те, 80-те и 90-те, общо всето ретро музика. Обичам ритъма на 80-те, такава жива музика няма вече. Ах, защо не съм живяла по онова време!?
Не понасям чалга!

22.   Леле, 21 ИСКАМ да се запозная с момиче като теб. Аз съм на 20 и слушам само стари неща! И много обичам 80те!
Виж, това парче и кажи дали те кефи! Ако ти хареса, драсни коментар - http://www. youtube. com/watch? v=dDXtM8XaSKw

23.   Леле 21, май на 21 не му харесваш. Хаха. ;) Иначе и аз обичам музиката от 80-те - Boney M, Modern Talkin, Pet shop Boys, Enigma и много др. Чалгата е за проститутки и за курвари.
Ранджан

24.   поп пънк

25.   Метъл, RAC и все такива приятни неща.

27.   Аз съм на 12 и съм момиче и слушам наистина много хеви метал най-любимата ми група е металика. Не понасям чалга!!!

28.   Аз по принцип главно слушам гръцко и сръбско. По някога може и малко някоя английска песен да си пусна, но по-рядко. Да ти кажа честно съм от по-заможно семейство и тъй като колегите на баща ми (не съм от България, но майка ми е българка) постоянно работят по нови и нови проекти, скици и други за това все киснат у нас. Поради тази причина все се пуска опера вкъщи(на руски разбира се)... Общо взето и тя не е лоша музика като я свикнеш. Зависи и от настроението ми... когато бяхме в Франция (Париж и още един по-малък само, че град) слушах от типа френска музика и малко испанска.

29.   Аз слушам всичко. Има музика, за всеки повод, настроение и т. н Слушам, музиката от 80-те и 90-те, най-често. Но, слушам и чалга. По-старите парчета на Анелия, Глория, Емилия и Мария. Смешно е да твърдите, че не слушате чалга, а в същото време кръчмите да са пълни. С ракия и салата какво слушате?

Жена на 28г.

31.   Номер 29, не всички пият ракия. Това с "като седнете на маса какво слушате", не се ли изтърка вече? Баща ми цял живот си слуша рок и сигурно не знае как да се забавлява, понеже не слуша чалга... ставате смешни.

32.   Съгласен съм с 31. Когато бях малък, баща ми пускаше или диско или рок, пък пак се пиеше, но нямаше зулуми и простащини като сега!

33.   Номер 31, аз 29.
Това с ракията е просто израз. Аз, не пия ракия.
А, колкото до чалгата- тя е, просто музика, друг е въпроса, ако ти започнеш да заприличваш на посредствен, див селянин. Айде, чао, доскив.

34.   Номер 33, разбрах те перфектно, просто винаги ми е било смешно, когато се появяват хора и казват, че купон може да стане единствено на чалга, което не е така. Никога през живота си не съм слушала този стил, няма и да го слушам. Всичко е въпрос на вкус. :)

35.   Искам само да кажа, че чалгата НЕ Е музика, затова не бива да се споменава в тази тема :)

А колкото до мен - рок, метъл

36.   Слушам качествен Бг рап, в който се рецитира със смисъл, а не някакви спуснати завеси и глупости на 100 кила. Слушам и рок, хеви метъл, мелодик, ретро и малко джаз и кънтри, но индивидуални парчета и много рядко. Индивидуални парчета и от диско музиката, поп музиката, абе какво ми е на душата слушам. Понякога в компания се слушат сръбски и гръцки хитове, както и ретро фолк хитове. :D
И аз признавам, че слушам чалга, но рядко и зависи от песните и компанията, а пък и всички тук я слушат. Всички биха искали Гергана, Анелия и Преслава да подрусат гласни струни и цици в хола им!
Наркомански песни не слушам - Транс и Прогресивни хаосове.. не ме топлят по никакъв начин! Не ми харесват и дръмен и гръмен бейсовете!

37.   Харесвам всичко без чалга и метал, защото това са най-тъпите стилове и те правят...!!!! Аз слушам балади обожавам ги това е най-хубавият стил музика и далеч не може да се сравни с простата чалга или дяволският метал. ????

Йоана ?

38.   Мислиш, че "балади" е стил в музиката???? Айде стига бе, ма ти сериозно ли? хахахаха
Е не... това ме уби. Те това е най-добрия коментар на годината. Ох.. не мога.

39.   №38 - стил музика е естествено. Слушам каквото си искам по-добре е от крещящи метали. Не се обаждай много и на "ма" говорят само циганите не се и съмнявам, че си такъв.

Йоана ?

40.   О... тя продължава! хахахахаха

Йоанче, Йоанче-е-е-е, милата ми тя.
хахахаха

Би ли ми обяснила и за други стилове - просветли ме, моля те!
А също така и за езиковата култура на етносите? Както и за това, как за Бога, съчинителния съюз "ама", означава белег за начин на говорене, който издава етническа принадлежност?

хахахаха
не спирай, моля те - ти си слънце в този дъждовен ден

41.   Йоанче, има много стилове метъл и не всички са крещящи. В метъла също има балади. Така че като не разбираш, стига си спорила и ако обичаш, не обиждай другите стилове музика, само защото не ти харесват.
Писала си, че слушаш всичко без метъл и чалга. И аз не слушам чалга, но примерно не слушам и рап - дай сега да почна да плюя по него и по почитателите му. Слушай си каквото искаш, но уважавай интересите на другите. Светът не се върти около теб и не решаваш ти кое е хубаво и кое не е, мислех, че за 13-годишна трябва да си го научила това.

42.   №40 ай да не знаеш много неграмотко ти ли ще ми обясняваш за граматика в две изречения 20 грешки.

№41 да бе имало балади в метала кажи една. Говоря така, защото е вярно аз рап не слушам говори каквото си щеш знаеш ли колко ме интересува.

Йоана ?

43.   от 40

Ти не отговори на въпросите ми! Край - вече не си моя мъдър и свят идол. хахахахаха

Давам ти 5 лв. ако ми посочиш грешките в коментара.

44.   Чакай малко какъв идол? :Д

http://vbox7. com/play:66b514bd&start=1

Ето ти "чалга" щом толкова я харесваш...!!!!

45.   Тази я чухме вече, дай нещо друго. Мисля, че ще ти се отрази добре, ако приемеш факта, че слушаш чалга. В това няма нищо лошо наистина! Виждам, че вътрешната ти борба те хвърля в себеотрицание, но помисли - няма ли да се чувстваш по-добре, ако просто си признаеш, дори и сама пред огледалото "Аз харесвам чалга и няма нищо лошо в това"? Пробвай. Може би това ще те отвори малко повече към света и ще ти даде малко повече толерантност към чуждите предпочитания. Не е редно дете на 12 години да злобее като 50-годишна стара мома.

46.   http://vbox7. com/play:66b514bd&start=1

я виж тази ха ха още повече сигурно е чалга.... :Д

47.   Ама.. тя е същата... :/ Няма как да е повече чалга. Щом е същата, значи е също толкова чалга.

48.   http://www. vbox7. com/play:d3369789

оф обърках линка исках да кажа виж тази горе дето е другата е същата.

Йоана ?

49.   41 съм. Йоанче, заповядай:

http://www. youtube. com/watch? v=tW51Kvf4L3U

На това хората му казват метъл балада. Enjoy :)

50.   Йоана ми е много интересно как е единствената във форума, която не просто казва какво й харесва на нея, ами гледа да оплюе всичко, което не й се нрави, и тези, които го слушат.

51.   Спрете да оставяте интервали в линковете, пак ще ви ги публикуват!!

52.   Eми общо взето всичко без чалга. Най-вече рок и хеви метъл. Харесвам рап и поп музиката, а от чалгата съм абстрахирана. Всъщност приемам всички стилове, но мразя да обиждат моите любими.

*Silver Moon*

1-50 от 85