Споделена история от Други

Венета Райкова срещу Мая Савова
Гледахте ли онзи панаир, наречен "Съпругите", където като първи гост на дебюта на Жени Калканджиева се появи Венета?
Според мен приличаше на женски скандал между домакини на Женския пазар. Какво мислите за поведението им?
Аз смятам, че и двете се изложиха. Мая се опита да разчисти стари сметки в ефир, а Венета се държа надменно и нагло, освен това още в началото подчерта, че е дошла заради Жени и колко я харесва, все едно Мая не присъстваше. А навремето Евгения Калканджиева щеше да я съди заради онези кадри с къщата.

Коментари

1.   Вече и такива ли глупости взехте да пишете тук беее :( Боли ме фара за Венета и Мая, разбираш ли? Поредните бг "звезди", ай сиктир!

2.   Венета си е харпия, доста нагло се държа от самото начало. Към Мая нямам някакво определено отношение, тя беше провокирана в случая. Опасявам се дали не беше ПР ход цялата ситуация, тъй като рейтингът на Станция нова според мен доста е паднал.

3.   Най-лошо впечатление ми направи Жени. Една дума на място не каза. Харесвам я, но не става за водещ. С Венета все едно са седнали да си нищят клюки на кафе. Трябваше да реагира в случая и да се държи поне малко като водещ.
Венета игнорира през цялото време Мая. Дрънкаше врели некипели. После самата тя повдигна темата като държеше само тя да говори, без да слуша. После взе да прави някакви гнусни физиономии и погледи, не била разбрала въпроса. Тя била виждала, че Мая се опитвала да каже нещо отстрани-АМИ ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ ЩЕ КАЖЕ НАЛИ Е ВОДЕЩА! Нарочно го направи Венета, за да има скандал. Нима кариерата и не се дължи точно на скандала? ! Много противна жена.
На Мая мога да кажа- Браво! Държа се достойно, много добре. Тя беше правата в случая. Стана ми много симпатична и показа характер. А и също така Венета отвори темата.
Явно е много е важно да се правят сензации за починалите близки на известните личности.
Евалата на Мая!

4.   Годзила срещу Кинг Конг...

5.   Не гледам това тъпо предаване, но определено съм за ВЕНЕТА! Майчето е минало и заминало, отчаяна и проста съпруга.
Венета всичко сама е постигнала, чудесен, еродиран човек...

6.   Брее, не гледаш тъпото предаване, а пък явно гледаш така образователно и смислено "ГОРЕЩО".
Ти запознат/а ли си с кариерата и живота на Мая, че я определи като очаяна и проста? Защото Мая не работи само като водеща. И не си прави PR с детето си, а тая Венета не спря само за това да говори, все едно не знам какво е постигнала в живота като е родила.

Мая си беше напълно права и се държа много на ниво. Аз, ако бях щях да и начупя муцуната в ефир, тамън е на живо. Защото такива хора като Венета заслужават най-малкото това. Изкарват си хляба с ИНТРИГИ, ИЗМИСЛИЦИ И ЖЪЛТИНИ.
Прави си PR на гърба на хора с трагедии - било то смърт на близък, развод или загуба на дете.
В тъпите предавания никога не се говори за професиите на тези хора, за песните, книгите и делата им, а за това кой кого е пребил, с кой е спал и къде има силикон.
Венета е супер обработен лицемер. Последните 2-3 години всичките и теглиха по една майна и отказваха покани, и разбира се сега стана много добра и откровена.
Всичко постигнала сама, Венета е една от най-спряганите парцали, с които на времето мутрите са си запълвали пиянските вечери. Добър водещ била и как само се хвали.
Имам 20 години стаж, не знам си какво. Ми то и аз съм много добра да работя 1 ден в седмицата и да съм на запис, с предварително подготвен сценарий и гост. Добрите водещи се разбират в живото предаване, както постъпи Мая и където стана ясно Жени колко лош избор беше.

Да я махат тая дърта пача от екрана, че и е грозна, прилича на жаба в лице. Вкараха я в едно реалити за колко дни и изпокара всички. Мразя нагли хора със самочувствие колко са откровени, истински и успели честно - пълен фалш.

Лоша

7.   Не гледам телевизия, не бих и гледала предаването, което ти описваш.
Явно не се сещате, че всичко е по сценарий и е направено така точно, за да може после да имате за какво да говорите и да им вдигате рейтинга (и на предаването и на участниците).

Както мъжете в кеча на ринга се бият и псуват, а после си пият заедно кафето гледайки колко фенове и пари са изкарали, така става и в тези предавания, но в женски вариант, съответно без бой.

Gia

8.   Gia, ами другия път гледай, за да не си чешем езика ей така, колкото да трупаме коментарчета.
В предаването не ставаше въпрос за нагласен сценарий, явно подценяваш като цяло аудиторията, но не всички сме овце, чиито овчар да са медиите.
Ставаше въпрос за нещо, което се среща не само по телевизията, във сподели нет или в училище - проявата на злоба, надменност и ограниченост. Искрите, които прехвърчаха и това, че целия екип не можа да я изтрае 20 минути не са добре защитени дипломи от НАТФИЗ, а доказателство до колко могат да се самозабравят някои хора по пътя на славата.

Примера с кечистите не беше мноого уместен, може би за раздел Тинейджърски, защото тук става въпрос как един човек не иска да се прави реклама със смъртта на майка си, а някой друг решава, че колегиалността и съпричастността са само някакви думи от речника, нищо повече.

Лоша

9.   Лоша, много на вътре ги прие нещата май. Не съм убедена, че не е поне малко нагласено, а и всякакви хора ги има. Заслужават само да им се смеем.
Съгласна съм с Gia, ако искахме да трупаме коментарчета, щеше да е по по-различен начин. :Д

10.   АМИ... проблемът е следният:
Да, наистина Венета е доста злобна, НО Мая е в пъти по-елементарна..
И когато човек е в по-неизгодна позиция или с по-малко умствен багаж, е по-добре да замълчи...
А и Мая е на работа, трябва всичко да бъде по-сценарий, освен ако не е коментар в полза на аудиторията.. А в случая, нямаше такъв момент.

11.   Мая е хубавка, но глуповата. Няма изобщо база за сравнение с Венета- зряла, вряла и кипяла. Хитра е и доста еродирана. Ако беше решила, щеше направо да направи на сол Мая(не че не успя). Просто опонента е доста жалък.