Споделена история от Други

Еминем - чак като умре ще се сетят за него
Ядосвам се. Знам, че е тъпо и не е моя работа, но се ядосвам.

Защо, когато човек умре, чак тогава получава признание за творчеството си и чак тогава му се обръща внимание. Кому е нужно?

Мисля за Еминем. Невероятен изпълнител. Всички думи ще са малко и незначителни в сравнение с това, което той е направил. С това, което се е сблъскал. Та той направи революция в музиката, в рапа. Той ще остане завинаги в историята и сърцата ни, на хората по цял свят. Но защо не измислят нещо, да го наградят докато е жив. Да, той има награди, но нека измислят нещо много специално за него, защото го заслужава. Мисля, че заслужава МНОГО.
Сигурна съм, че като умре чак тогава ще се сетят за него.
Знам, че е тъпо да мисля за тези неща, но се ядосвам много.

Коментари

1.   Не си прав. Аз съм му голяма фенка - има много нови албуми, пускат го по западните музикални канали...
Просто човекът сам иска да се изолира от обществения живот. Крехка му е психиката след толкова години борба с алкохол и дрога. Разведен е, има си нова жена май и мисля, че иска да не повтаря стари грешки, а да си живее нормален живот, далече от светската суматоха.

2.   Има много изпълнители в различни области, заслужаващи признание. В крайна сметка, малко ли са наградите, раздаващи се ежегодно? Дори да съм фенка на Еминем, не мисля, че трябва да се измисля чак отделна награда за него. А и той е достатъчно уважаван и доказал се с времето изпълнител, печелещ милиони, така че не го мисли него, гледай си бъдещето, той неговото си го е оправил отдавна.

П. Ц
Не виждам какъв точно ти е проблемът тук?

3.   Еминем не ми харесва. Много му е гаден тембърът.

4.   Номер 3, някой да те е питал?
Аз също съм му фенка и съм съгласна с автора. Трябва Еминем да получи награда, но съм съгласна и с номер 2, че изпълнители от всички области заслужават признание. Но не ние решаваме. Сеш' се?

5.   За какво въобще говирете за тоя изпаднал наркоман...

6.   И баба Пени много уважава творчеството на Емчо и много би искала да го удостои лично с награда ако може :) особено това му парче ми лежи много на сърцето http://www. youtube. com/watch? v=HmNUGBRNhf8 бих го позлатила от глава до пети вкл. зъбите заради него

7.   Искам да благословя еминем за това което е направил за това че той е най-добрия за това че че милион хора го слушат за това че никой не преживял по-ужасно детство от него за това че няма никой да пее по-добре от него за това че аз го слушам за това че винаги ще го слушам
затова че искам да бъда като него и последно за това че тези който га мразят да умрат.