Споделена история от Други

Въпрос към мъжката част
Искам да попитам мъжете какво мислят за жените по отношение на това, че са по-слабия пол, че са по-безащитни, че раждат деца. Съжалявате ли ги, подигравате ли им се, доволни ли сте, че не сте на тяхно място и като цяло смятате ли, че живота на жената е по-неприятен? Питам сериозно и ви моля да отговаряте каквото наистина мислите, а не с шеги.

Коментари

51-77 от 77

51.   Лесно ви е на вас мъжете - направо сте богопомазани

52.   "Моля ви намере ти си друг отдушник за психишните маниакални психични нарушения" :D Има ли смисъл да отговарям на нещо толкова неграмотно.... Като се почне от магистърската степен, през докторантурата се иска малко по-голяма грамотност за да се пише дипломна или дисертация изобщо. Пък и в тази връзка, от какво ли ги лекувате тея хора.... да не би да ги убеждавате, че има от какво да се лекуват. :Д

53.   До авторката: Мила, мисля, че имаш сериозни психични проблеми. В колко още сайта ще я пуснеш тази тема? Да, съгласна съм, че цикълът не е най-приятното нещо на света, както и раждането. Но все пак са направени от природата така, че да можем да ги издържим, значи не са болка за умиране. Освен това днешната медицина е напреднала и всички знаем, че има достатъчно обезболяващи методи, за да елиминираме неприятните усещания. Освен това си мисля, че имаш и някакви гинекологични проблеми, за да имаш толкова тежък цикъл, сигурно нещо не е наред, консултирай се с лекар. Аз ако някога съм имала болки по време на цикъл, са били съвсем леки и с обезболяващо веднага са минавали. Не знам от къде го измисли това, че мъжете ни се подиграват за това, че сме жени. На мен подобно нещо никога не ми се е случвало. Уверявам те, че мъжете си мислят за нас доста по-хубави неща, отколкото за цикъла и раждането и да злорадстват, че на тях това не им се случва. :) Ако на теб мъжете ти се подиграват, за това, че си жена, мисля че има два варианта: 1. въобразяваш си; 2. понеже ти самата имаш подобни мисли, привличаш уникални тъпаци, които ти казват това, което самата ти смяташ. В такъв случай е добре да прочетеш малко литература за позитивното мислене. :) И тъй като на всички ни е ясно, че няма как да промениш това, че си жена имаш отново два варианта: 1. да се самоубиеш ; 2. да приемеш пола си и да си живееш живота спокойно и щастливо. Разбира се, първото не ти го препоръчвам, животът е прекрасен, дори и да си жена! :) Мисля, че осъзнаваш колко нелепо е да го прекараш страдайки, за това, че не си мъж, просто нямаш време да му се наслаждаваш, правейки това. Горещо ти препоръчвам да се консултираш с психолог и гинеколог. Успех, дано преодолееш проблемите си. Ж22

54.   БРАВО на номер 53! Една жена, която мисли за жените като мъж :-)

Кубрат

55.   Кубрате, значи за да е "права" една жена, трябва да мисли като мъж? Но ти ни смяташ за равни.... :Д

П. П. Съгласна съм, че авторката прекалява с менструацията, но хайде 23 да не я изкарваш нещо малко, понеже теб не те боли. На мен ми се налага да взимам забранения в някои държави аулин и всеки път се притеснявам, тъй като е опасен за черния дроб. Само да те светна има смърти случаи от това, а от раждане може да е умре, така че не ми обяснявай кое не било болка за умиране. :) Не можете ли да кажете, че това са тежки неща, но така и така нищо не може да се направи повече, а вместо това ги изкарвате нещо мноого леко, та и мен ме предизвиквате да отговарям, при все, че ми писна от такива теми и още в началото съм го написала? Никога не съм си слагала менструацията като нещо, заради което не мога да си живея както трябва и т. н., но вие просто се не спряхте да говорите колко било весело направо. Хайде стига вече.

56.   Номер 53: Да, може да се умре от раждане, но това са изключения, както може да се умре, докато пресичаш улицата. Не твърдя, че е много весело, 55, погледни хубаво какво съм написала, просто не мисля, че е и чак пък толкова тъжно, че която и да било жена да си отрови живота заради това, че има цикъл и ще/е ражда/ла, което впрочем не е задължително. Колкото до тежката менструация предлагам ви да прочетете книгата на Луиз Хей "Излекувай живота си". Може пък да помогне. Успех. :)

57.   Номер 53: Сетих се още нещо. Чудно ми е какво цели да постигне авторката с тази тема. Ако някой й отговори, че е права и съжалява жените, тя казва:Да, така, е.. и продължава да разказва още мъки от женското битие. Ако някой и отговори, че не съжалява жените, тя казва:Как е възможно, ами цикъла, раждането... , вие не си признавате. Доколкото виждам единствената й цел е да се оплаква, което не й носи нищо положително, не й помага по никакъв начин в живота, още повече за нещо такова, което няма как да се промени. Просто недоумявам...

58.   57, казах "весело" нарочно, защото не е лека работа, иначе за раждането е по-правилно да се каже "вече е изключение", защото като цяло никак не е било така преди. Това, че природата е "направила" нещо или по-скоро това нещо се е случило в резултат на еволюция и се променя постоянно, не означава, че е най-правилно. Сега ако не раждахме в болници, щеше да има по-голяма смъртност, но нещата стават все по-добре. Съгласна съм с последния ти коментар.

59.   57/53:Да, това и аз съм си го мислила, че понеже е въпрос на еволюция, може би за в бъдеще след много, много години нещата ще се променят и раждането няма да е така болезнено. Но тъй като засега нещата са така, най-добре да се съсредоточим върху последния ми коментар. :)

60.   55, знаех си, че това с мисленето като мъж няма да бъде разбрано правилно :-) Идеята беше, че последното, ама наистина ПОСЛЕДНОТО, което един мъж си мисли във връзкс една жена, е цикълът й. Тва все едно като се качеш в кола да мислиш за бензина. Това е някаква досадна подробност, която напомня за себе си от време на време, като светне червената (какво съвпадение :-) ) лампа. В другото време просто караш и това е. Кола се избира по много други критерии, но горивото е доста назад по значение. Колите поне се различават по разхода си, та може и това да е НЯКАКЪВ критерии, ако на жените им идваше различно често, сигурно и по това щяхме да ги избираме. Но след като е еднакво (+/- 2-3 дни) това е наистина без никакво значение.

Направо недоумявам понякога за какви глупости се комплексирате жените. С циците по същия начин, вие си ги гледате и мерите много повече, отколкото мъжете. Има и цицомани, но те са малцинство, повечето мъже не са претенциозни.

А, и поздравявам 56 за книгата на Луиз Хей, препоръчвам горещо на всички! С или без цикъл.

Кубрат

61.   Хора, смаян съм! Ама вие карате ли се!? Жени срещу мъже, a?

Аз обичам жените. И те ме обичат. Вижте колко е просто :)

Y D

62.   Ще ме прощаваш, авторке, но тия теми винаги са ми били абсурдни. Тва да не е някъв конкурс, кой е по - преебан?
Никой не е По - преебан, сички сме еднакво преебани.
Абосолютно всичко е въпрос на гледна точка, кой, какво мисли, кой какво казва, кой как изглежда, кой кво слуша - гледна точка! Шибаната реалност е гледна точка: за далтониста тя е черно бяла, за лудия е напълно изкривена, за детето е една, за възрастния друга.
Как, в нещо толкова мащабно се намира място за такива елементарни спорове не разбирам.
Кой бил по - зле, кой бил по - голям шибаняк, мъжете или жените. Пф, Сички сме изпляскали, братче. Никой вече не го бива в главата уверявам се.
Да, кофти е да ти идва, ма по - хуббу да ти идва, отколкото да не ти. Питаш ли ме като ми дойде баш пред концертната зала и си изтървях мястото н първия ред, само щот съм жена. Ма найш кво - точно пък щот съм жена, после запивах с групата. (Запивах, не преспивах, да не прочетете неща между редовете дето ги нема) И ми е писнало, кой лош, кой добър. Хората са болно племе. Харесваме тия дето ни мачкат и сме в постоянно я вагинопоклонничество, я пенисопоклонничество. после - "Жените харесват идиоти! " "Мъжете харесват кучки" па факта си е факт, сички харесваме тия дето ни се гаврят най - много. Щот, щот човечеството е сбъркано. Имаме още толко много да еволюираме, че ми се присира като се сетя колко сме примитивни. :/
Ако спрем да си гледаме разликите и си видим приликите може и да я докараме до някъде. Сички сме хора. Точка. Сички сме в кюпа и ще ядеме големите говна. Такива емоции като завистта са излишни, щот колкот и да завиждаш на някой, тр да знаеш, че той също е преебан.
Дет се пееше в един шведски блек метъл:
"Красотата на костите е в това, че когато плътта изгние и само те останат, хората могат да видят колко са еднакви всъщност"
Айде със здраве.

А и 38, баце, когато ти собственоръчно направиш нещата които изреди, тогава можеш да имаш претенции над този труд. Това че някой от пола ти може нещо, не значи, ма изобщо, че и ти го можеш. Когато се научиш, прави се на интересен. Щот много коли се строят и от жени, ма не се бия в гърдите че съм автомонтьорка.

Ж 21 - който има проблем с приказките ми

+18 +18 +18 +18 +18 +18 +18 +18 +18 - Доволни?

63.   До №30- това, което си написал е пълна глупост- разбира се, че на жените им е различен цикъла, - на някои им идва на 28 дни, а не други на 40, на трети им идва един път на 2 месеца, да не говорим, че на някои е 3 дена, а на други по 7-8 - да не би да е едно и също? И да мисля, че мъжете се подиграват на цикъла и мислят за него - колко приказки и коментари има точно от мъже - ще ти идва ли, че си нервна, пак ли имаш гости от червен бряг и т. н. Затова питам мъжете какво мислят по въпроса - гнусно ли им е например, когато кошчето в тоалетната е пълно с дамски превръзки, които както знаем всички смърдят или пък как се чувстват като жената омаже през нощта чаршафа с кръв? И дали например им е неприятно, когато жената е в цисъл, защото някои жени миришат по време на този период, заради превръзките - даже имаше тема - неприятна миризма по време на цикъл -какво и това ли ще отречете вие жените?

64.   Аз пък не мога да разбера друго- защо винаги мъжете трябва да са тези, които командват парада и винаги те трябва да са по-властни? Даже ако искаме нещо трябва да го кажем супер мрънкаво и нежно, за да го получим само, защото сме жени и трябва да сме покорни. И ние жените искаме да раздаваме заповеди и да контролираме нещата и да говорим твърдо, а не като някакви лигли. Защо мъжете не харесват властни жени и защо е толкова важно за тях те да командват???

65.   Доколкото разбирам последният коменар е от авторката. Ако получиш отговор, че мъжете ги е гнус от жени в цикъл, доволна ли ще бъдеш?

66.   Ами интересно ми е да разбера какво мислят мъжете по този въпрос

67.   И като разбра, това обогати ли те по някакъв начин, накара ли те да си промениш мнието в някаква насока?

68.   До но.64 - много просто Жена с власт няма спирачки и в болшинството от случаите преминава границите на допустимото.
Тоест жена с власт - маймуна с граната!
Е, има и такива и такива.
Но както казах - няма спирачки, морални задръжки - мисли си, че трябва да и се прощава защото е дама.

69.   до 52 - не бъркайте грамотност и печатни грешки, аз работя с кости, не склавиатура.
Да живее дивата простащина!

70.   До №68- защо пък жената с власт да е маймуна? А мъжът с власт да е велик? Това е сексизъм - едва ли не жената за нищо не става само, защото е жена

71.   Така и мъжете не казаха какво мислят за мензиса и радват ли се, че го нямат

73.   Е, да, никой не каза : "Мензисът е най-отвратителното нещо на света и съм изключително щастлив, че го нямам. " Съжалявам, авторке, но ако имаш тръпение може накрая и да прочетеш това, което така силно желаеш....

75.   Не мога да изчета всички коментари, обаче и така успявам да вдяна, че авторката нещо не е в час. С акъла. И с мензиса.

Или просто е на 12.

Виж мойто момиче, мъжете не ги е гнус от жените в посочените от теб периоди. Жена съм, ама не един ми го е показал, няма да изпадам в подробности какво и как си е омазвал сам. И с кеф. Това е все едно мен да ме е гнус от спермата му - дето не просто от 3 до 7 дни я изхвърля, ами всеки ден (ми късметлия си е моят). Ма това, че не ме е гнус не значи, че и аз искам да я имам. Понякога направо се радвам, че я нямам. И кво? Нещо повече ли съм, по-малко ли? Подгравам ли му се, че я има? Еми не, често й се радвам даже.

Ако толкова убедено твърдиш, че мъжете се подигравали на жените заради менструацията, значи си заобиколена от уникални идиоти. Което всъщност никак не ме учудва, като ти гледам аргументите...

Или както казах, си на 12.

Д.

76.   Отново подкрепям Д. Сравнението със сперма беше добро, не се бях сетил.

Авторке, а ти радваш ли се, че като мастурбираш не трябва след това винаги да се бършеш, или най-добре да се измиеш? Найш кво е гадно, тъкмо те напъне и ти стане яко, и се сетиш че ти трябват кърпички или тоалетна хартия, щото иначе става кочина. Има жени, дето могат да мастурбират без ръце, със свиване на мускулите, и могат да го правят навсякъде, на работа, в градския транспорт, където им хрумне... Е, аз не мога, щото трябва да си го извадя, въй колко съм онеправдан. А пък и трябва да се бачка повече, пари да се печелят, че всичкото жена пара иска... Ех кво щеше да ми е яко да си седя вкъщи по цял ден, да си гледам сериалите, само едни чинии и едно пране да са ми на главата, а като помрънкам малко да получавам каквото си поискам без да си мръдна пръста... Пак се преебах, че съм мъж!

И така нататък, you get the point.

Кубрат

П.П. Съжалявам, че използвах някои клишета за жените - наложи се, за да се изразя по-описателно.

77.   Д. поздравления за коментара. Авторке никой нормален човек не се подиграва на някой от другия пол заради такива неща. И това дето го ръсите че "пак ли ще ти идва" на мен никога и по никакъв повод мъж не ми е казал, че съм нервна защото съм в цикъл. Е те и мъжете са нервни като за незадоволени ама никой не им се подиграва.
В накои племена в африка жена може да има няколко мъже.
В други страни жена може да иска обезщетение ако мъжът и изневери.
Може да съдиш дори и президента за сексуален тормоз.
Ама аз и още 100 причини да ти изредя вие пак ще ревете колко сте преебани и колко гадно нещо е цикъла.
Маги

80.   Това е така по простата причина, че жените наистина са много преебани - и в буквалния и в преносния смисъл

81.   По-глупави сравнения не бях чела - да сравняваш сперма с менструация- ама, че простотия-мъжът като се изпразва му е кеф и после се измива и е чист, а не да му продължава 5-7 дни и не познавам жена, която като и тече да изпитва кеф-сравнението е меко казано тъпо.

51-77 от 77