Споделена история от Други

Перфектна жена
Как изглежда перфектната жена за вас...
Клише ли е образът на идеалната жена "сексапилна, нежна, забавна, умна, красива, разбираща и искрена"
Трябва ли да готви и да е добра домакиня или да е кариеристка или да отгледа едни прекрасни деца... твоите деца?!
Да е със сини, зелени или кафяви очи, а може би черни, като едни блещукащи въгленчета!
Да е със снежно бяла, розова или смугла кожа...
Да е тъмнокоса, руса или изкусително червена? !
Да е дългокрака и крехка или пищна и изключително сексуална, спортна или елегантна!
Опишете я... освободете въображението си опишете я такава каквато е в мечтите ви!!!

Коментари

2.   Перфектна жена няма. Няма и перфектен мъж. За жалост повечето хора търсят подобен партньор и се нараняват жестоко, опитвайки да се променят един друг.

Ако има нещо перфектно - то това ще е двойка между двама, според мен. Ако и двамата са готвачи, чистачи, перачи - има проблем - кой ще слага веригите на колата да кажем?
Хубаво е да се стремим сами за себе си към перфектност, но не е хубаво да се опитваме да променим жената/мъжа си в някаква угодна нам посока.

Всеки човек е сам за себе си перфектен и уникален.
Лаура

3.   Някой мъже имат наложен тип за перфектна жена. С какви очи, коса, тяло, дупе, бюст, височина и т. н.. А всъщност се влюбват в коренно различен тип, от жената в мечтите си.

4.   Сини очи, тъмна кожа, дълга тъмна и лъскава коса с бретон настрани!
Към 48-52 килограма, 165-167см., със големи стегнати цици и хубав изпъкнал задник!
Татуировка (надпис, но не нещо което можеш да видиш на циците на всяка малолетна кифла)Малки зърна, плосък корем!
Да е умна (но не да го натяква постоянно като показва колко е компетентна във всяко едно отношение), да има чувство за хумор, за готвенето нямам претенции!
Да има хубав поддържан маникюр и малки уши да носи 36-37 номер обувки!
Да е страстна в леглото, да обича разнообразието в секса и в ежедневието!
Да има амбиции да се развива не да е домакинята до печката или любовницата на някой който да я издържа!
Да е жена на улицата, дама в обществото и мръсница в леглото!
Да не говори твърде много безмислици, да не слага твърде много грим и да се облича подходящо според всеки случай! Да може да прави хубави свирки! ако притежава всичко това ще преживея и да не може да готви ще я водя по рестуранти само :)

5.   Има перфектна жена - любимата!

6.   Субективно е! Не може да се даде нищо точно. За един мъж може една да е перфектна, а за друг същата тази да е ужасна. Разбираш ли? !

7.   В "Сделка или Не " днешният епизод имаше една такава жена.. забавна, чувство за хумор, красота, умнота и. т. н.

Ей това е на пръв поглед.. но не наяве... :)

Рогат

8.   Много добра темичка.... Като я видях се опитах да си спомня или поне да я опиша, а не мога! Мисля, че всяка жена си има своя чар по своему, който ще те цапардоса в даден момент като тухла четворка право в лицето (хахаха май-май това сравнение не беше добро, но все пак). Коя ще е с чаровната си усмивка, коя с хуморът си... и т. н.

А за външния вид - ако ще е само за една нощ, веднага мога да я опиша, но ако ще е за нещо по-сериозно не мисля, че е чак толкова важно с какъв цвят очи ще е, ръст, килограми и т. м.

P. S. НЯМА ТАКОВА ЖИВОТНО ПЕРФЕКТЕН ЧОВЕК, МЪЖ, ЖЕНА, МОМИЧЕ, МОМЧЕ.. АКО ВЪНШНИЯ ВИД Е "ПЕРФЕКТЕН" ТО ОТВЪТРЕ ЩЕ Е КУХА ЛЕЙКА...

9.   Дълга руса коса, копринено бяла, нежна кожа!
Много дълги мигли, плътни кърваво червни устни, малко носле и сини очи!
Към 160-165см., крехка и ранима!
Нежна, добра и възпитана....

10.   Номер 4, а ти с какви качества можеш да се похвалиш в замяна, ако срещнеш такава жена, защото само воденето по ресторанти няма да ти спечели нейните симпатии...

11.   Номер 9 нещо против очите да са зелени... ЗАРА 36

12.   №4 ме разсмя добре. Сега ако опише и толкова искренно себе си.. няма да има грешка:)))

13.   Аз съм момиче/ жена и въпреки всичко си имам идеал който ще опиша :).
Значи.. лице - зелени или тъмно кафеви очи, коса на средна дължина от кестенява до черна, малко чипо носле, красиви месести устни тип Анджелина Джоли, хубава усмивка със перфектно подредени бели зъби, красиви вежди, които подчертават очите и, да не са като запетайки или прекалено тънки, а почистени, овално лице, лек загар, но не и тъмен. Тяло - да е пропорцинолна на първо място, минионче висока някъде 155 - 160, голям естествен буст, плоско тренирано коремче, но не и с плочки, талия съразамерна с буста и, бразилско или малко, оформено дупе, стегнати крака, не прекалено клощави, но достатъчно деликатни.. нежни, меки ръце с нежен маникур, мека кожа и обезкосмена почти навсякъде ;д.. да носи обувки 36-37 и това за външния вид.

А характера.. човек може да бъде такъв какъвто поиска може да е нежен, мил, горд, лош, усмихнат, раним.. стига да има желание... винаги може да се научи на нови неща в леглото, винаги може да се научи да готви, да чисти.. ако иска да е лубяща може да бъде.. всичко опира до желанието.
И да добавя нещо не много важно, но аз държа на стила.. може и някои по-шантави комбинации но да се облича според повода.

Представям си обаче качествата на едно иделно момиче за мен.. като изклучим нужните готвене и чистене и изброените по-горе. Така.. представям си я да може да рисува, да прави модели на дрехи, на къщи, да шие.. да гримирвва, да прави прически, да прави маникури.. да може да танцува почти всякакъв стил, да пее.. и определно да има чувство за хумор.. И естествено не съществува.. Аз.. аз кво да се описам отговарям на доста доста качества, но винаги може и още :).. Красотата е в недостатъците на хората..

14.   1. 70, кестенява коса, кафяви очи, дълги крака знаете ли немога да им стигна края:D много добричка. Само където много трудно се предаде в ръцете ми:D За мен моята си е перфектната жена.

15.   Зара, не се бутай, ти откъм ръст не пасваш в описанието на номер 9, не само откъм очи :-)

Кубрат

16.   Кубрат, само ти го забелязваш... :)а като изключим ''крехка и ранима'' ръстът е точен.. и бъди по-мил... поздрави... ЗАРА п. с.. дай и твоя отговор ще ми бъде интересно да го прочета...

17.   Зара, дааабе, как ще е точен ръста? ! Ще ме караш да идвам пак да проверявам :-) И да верно, що за изискване е "крехка и ранима"? ! Тъпо...

А за моя отговор... ами ако трябва да се огранича само върху външността, което явно е темата тука: Дълга коса, колкото по-дълга, по-добре. Задължително права или леко чуплива, но НЕ къдрава. Като видя жена дето е като пудел в главата и направо... На цвят или светло руса, или черна, такива никви цветове като "тъмнокестеняво", "цвят лешник" не знам си кво си, не са за мене... Задължително светла кожа, не си падам по "мургавелки". Също задължително светли очи - зелени (като моите), сини, сиви, пъстри... На ръст по-висока е по-добре (сегашната е 1, 83м), макар че си има и недостатъци. С миньонче не съм бил никога, но бих опитал, казват че било яко, ама дали на мен ще ми хареса е друг въпрос... Също така да не е твърде кльощава, като видя ходещ скелет и ми призлява... 50кг е абсолютна долна граница. Че има и горна граница няма нужда да споменавам :-) но тя зависи много от ръста. Иначе добре оформено дупе, бедра, гърди... както се казва, като бутилка на кока кола :-) Към размера на гърдите нямам големи претенции, стига да изпълват една шепа, щото ако са по-малки от тва вече става грозно, но иначе не съм цицоман...

Ами май тва е засега, поне що се отнася до външност. Има и други критерии за в леглото и т. н. ама тва е друга тема :-)

Кубрат

18.   Кубрат, та ти ме описа мене (ха-ха).

Сериозно. Висока съм 178 см и тежа 64 кг. - изобщо не съм „слаба, ефирна и ранима“, но хората са прави - мъжете у нас предпочитат по-дребничките, защото и те са по-дребнички. Ти щом си с толкова висока жена, трябва да си поне 190 висок!

Дори за косата си прав - естествената ми е светло кестенява и безлична, затова се боядисвам. Обичам коси с цвят, не винаги естественото е най-хубавото. Братовчедка ми не се боядисва вече и изглежда безлично, а има зелени очи, които при леко изсветлена коса изпъкваха много добре.
Имам доста светли очи, но са кафяви. Кожата ми е светла, почернявам само лятото и то само, ако съм била на плаж.
За съжаление съм заета, а и очите ми май не отговарят на изискванията ти...

Поздрави на любимата (недостатаците няма да си кажа, разбира се)

Лаура

19.   Лаура е, че кой си казва недостатъците. За ръста не позна, много съм далеч от 1, 90 :-) няколко сантиментра съм по-нисък от жената, може би долу-горе твой ръст съм (не съм се мерил от поне 7-8 години). За кожата и аз съм много бял, лятото на море първата седмица не се задържам дълго на слънце, щото иначе става лошо... Чак втората седмица мога да се пека на воля, другите в тва време вече са станали негри...

А тва че си заета... който иска, намира начин! :-) Очите ще ги преживеем...

Кубрат

20.   O, браво на теб, Кубрате - много си смел, щом си с по-висока жена от теб. Повечето мъже биха се комплексирали.

Е, не съм толкова бяла като теб- явно, защото лятото веднага си почернявам (е, не чак толкова, винаги си слагам крем с поне 30 слънчезащитен фактор), но и никога не прекалявам. Не мога да разбера солариумните „красавици“. Просто не са виждали солариумните бабички, след има-няма 15 г. и те ще се сбръчкат, за съжаление...

Иначе, аз съм вярна на приятеля си. Няма начин, когато една жена е влюбена и доволна, а при мен се превърна вече в хронично състояние.

Лаура

П.П. и аз съм почитателка на бялата кожа. Приятелят ми трябва да се маже с кремче с 50 слънцезащитен фактор, много се радвам, за което.

21.   Лаура, не мисля, че смелост е правилната дума, по-скоро както казваш ти, обратното е комплексарщина. Човек трябва да си знае цената - и нагоре (да не се подценява и комплексира), и надолу (да не се изхвърля твърде много и да има непокрито самочувствие, щото става смешно и... пак комплексарско). Ако си мухльо, и 2 метра да си, пак си личи отдалече...

За солариумните кифли няма да коментирам...

Тръгвам, че ме чака 800км път... До утре.

Курбат

22.   Ией купона на повърхностните ^_^ Никой от вас, освен номер 4 не каза да е умна, а номер 13 спомена характер.. От по-плоско нема на къде. Или може би искате перфектната половинка да е без мозък?

-Death_Blade ^

23.   Кубрат, аз утре съм пък на път, по-дълъг от твоя и няма да имам време за сподели май.
До вторник от мен.

Лаура

24.   Пищна, смугла и мека кожа! Черни очи, в които можеш да прочетеш истории! 168см., хубави крака!

25.   Лице Николета Лозанова, крака Антония Петрова, дупе Биляна Йотовска, гърди Андреа!!!!
Характер и интелект Юлияна Дончева

26.   Номер 25, съгласен съм само в частта за лицето на Курволетка. С какво на Андреа силикона е по-специален от всеки друг? А за "интелекта" на Юлиана Дончева няма да говорим...

Кубрат

27.   Красива жена: Руса, сини очи, до 30 години, с 2 висши образования и докторат по Квантова Физика. Само секс с такава жена е задоволителен. Мога да представя доказателства за това в тензорен вид.

28.   27.... е добре де;с двете висши и доктората съм съгласна, ама стига с тези сини очи, че какво им е на зелените.... , а да и що за дискриминация в годините.... ;)не е нужно да казваш, че си е твое мнението;да, твое си е... и по-добре.... :)но е интересно... :)... ЗАРА... п. с.... Кубрат, на едно мнение сме за ю. дончева....

29.   Кубрат, пасвам в твоите критерий както и в тези на мъжа ми. Повечето мъже които познавам оваче харесват тип Аздис Ран само че искат интелекта на М. Кюри. А останалите харесват по-тъмни жени. Всичко е въпрос на вкус. Поздрави на всички.
Маги

30.   О, тука имало развитие, и то точно от Зара и Маги, и аз да пропусна...

Ааа, Маги, не знам какво й е според тебе на Асдис Ран, но за мене е една от най-красивите жени, който съм виждал! Тя и Бар Рафаели. Направо като ги погледнеш в очите - макар и на снимка - и може да потънеш там. Асдис за съжаление напоследък много се "окепазява" с къдрене (както казах по-горе много се дразня на къдрави жени! ), изрусяване (да я пита човек за кво, след като и без друго е руса) и други дивотии. В тоя вид и мене не ми харесва, но ако погледнеш снимки от преди 3-4 години, си е номер 1!

Бях чел някъде, че Асдис се е развела с мъжа си и сега сериозно е започнала да заработва като класна проститутка, за да си "изкарва прехраната". Намирам го за крайно жалко и тъжно честно казано, но от друга страна ако е вярно, сериозно се замислям по въпроса... Никога не съм бил на проститутка досега и по принцип нямам намерение, но за Асдис с удоволствие бих се ръснал няколко хилядарки... Не знам каква й е тарифата де, ма не вярвам да е повече.

Кубрат

31.   Къде точно прочете че на Асдис Ран и има нещо? Щом имаш хилядарки за раздаване то Аздис определено си струва. Но отдруга страна каквато на магарицата такава и на кралицата.
Маги

32.   Еми Маги директно нищо не си казала за нея, но от предния ти коментар останах с впечатление, че нямаш много добро мнение за нея? Не знам, може така да ми се е сторило...

Хилядарки "за раздаване" определено нямам, ако ще и милиони да имам. Правя си добре сметката на парите, но както сама каза, в случая според мен си струва... А може и да се окаже разочарование, не знам...

Тоя лаф за магарицата не го бях чувал, но е як :-) И има нещо вярно, но пък.... едно е да си чукал кралицата, друго е магарицата :-)

Кубрат

33.   Кубрат, нямам добро мнение за това, което върши ако наистина е вярно. Но пък е една от най-красивите жени, ето защо казах, че мъжете харесват такива жени. И на мен като жена също ми харесва, на хубавото грозно как да кажа.
Маги

35.   Аз как съм?
Младо момиче, със сини очи, естествено златисто руса дълга коса, с малък нос, обло лице, бяло кожа, миньонче някъде 160 см, бюст - нормален, нито голям нито много малък, 45 килограма (ако съм повече или по малко не изглеждам добре), тялото ми е съразмерно.
По характер съм добра, забавна, не обичам да се превземам, Но си имам и недостатъци, имам една не много малка, даже голяма бенка в долната част на корема, не се вижда, но не мога да я махна.

36.   Аз пък си мечтая да е с тъмни очи, къдрава кестенява коса, 170-175 ( ако е по-ниска ще трябва да и нося табуретка, когато се целуваме хаха), хубава усмивка, интелигентна, разбрана, мила и не на последно място - да цени това което има!
Всъщност аз познавам момичето което описах, т. е. тя е моя позната, но не мога да се реша да я поканя на среща....

Иначе евала на човека който ходи с по-висока от него. Аз като видя на улицата някоя по-висока от мен и се чувствам един такъв дребен незначителен хахах, а изобщо не съм дребен - 187см, 90кг съм.

Иван

37.   До номер 30 - Кубрат, това не става само с хилядарките, трябва позиция в обществото - бизнесмени, спортисти, журналисти, певци, актьори и др. Ти от кои си? По твоята логика и един тираджия ще си спести няколко заплати и ще отиде при Асдис, но не вярвам да си легне с него. Надявам се да ме разбираш. :)

Тигъра

39.   За мен идеалната жена може да бъде всяка, зависи за кого е идеална!!! Виждала съм съпруг и съпруга, които са според мен доста далеч от идеала, но се обичат и изглеждат много щастливи!!!

40.   От много избиране да не останете на сухо - и такива познавам!!!

41.   Не подценявайте хората!!!Може да мислите някоя зя неподходяща, а тя да вземе да ви изненада...тогава да не съжалявате, че сте я зарязали!!

42.   Имам доста любими типажи, но всичките сякаш се срещат рядко:
1. Блондинки с дълга, къдрава коса
2. Брюнетки с къса права коса
3. Брюнетки с дълга, средно дълга права коса и прав, равен бретон
4. Червенокоси за предпочитане с бретон

43.   Между 180-190,да има плочки, кафява коса, сини очи. Да носи 42-43 номер обувки.
Аз съм момче на 18, висок съм 186 и нося 44 номер обувки

44.   Да е висок колкото мен (187)или повече. Да има плочки и заедно да ходим във фитнеса. Да носи по-голям номер обувки(аз нося 45) и да е нежен, мил и сладък

45.   До 46

Кафява коса и сини очи почти невъзожна комбиманиця. Ако е рус и си е боядисал косата, или пък е кестенява, но е направил операция, за да му изсветлеят очите, може.

46.   Знаеш ли, темата ти е безумно тъпа, защото се опитваш да вкараш хората в някакви рамки и клишета.

Мъжете за разлика от вас, жените не търсят перфектната жена.. ние сме фетишисти. Всеки си има фетиш, с
Който според Фройд е натресен от майка му. Това може да са големи гърди, малко дупе, дълги крака, тънки пръсти или дори косми под мишниците. Да има и такива мъже, които харесват косми под мишниците и колкото и да не ти се вярва за тях всичко останало е второстепенно. Тези мъже нямат против сините очи и дългите крака, но изобщо не си ги представят като част от някакъв идеал.

Идеалите са направени за жените. Те към това се стремят, така и виждат себе си и другите. Което меко казано причината за демографията ни в момента. Естетички, колкото искаш, ама всичките са с наднормено тегло, изкуствени мигли, гърди и бутокс, къде ли не..