Споделена история от Други

Какво намирате в работата като звезда?
Всеки иска да бъде звезда, а почти всички знаете, че е много трудно! Прически, гримове и облекла по цял ден. Донякъде е хубаво, на така разваляте истинския си вид! След много гримове и гласене на косата тя опадва, а лицето ви се сбръчква!

Да кажем че сте актриса/актьор. Сутрин ставате в 5 за да стигнете до снимачната площадка и да започнете приготовленията с външния ви вид. Уморявате се от снимането, защото знаете, че сцените не стават успешни от първия път!

Време за учене (ако сте ученик естествено). Ще трябва да сте с чястен учител и няма с кой да си говорите в чясовете! :D И най-хубавото за звездата - почивка!!! Но тя не трае цял ден! Хайде пак - на снимачната площадка!!! И така ви отива целия ден! А и ви трябва доста време за пазаруване (е ако сте момичета това не е проблем). И колкото и да е рано трябва да си лягате вече, защото утре пак е време да станете рано!
Това е от мен. Ако не харесвате мнението ми пишете ми коментар.

Коментари

1.   Правилно мила! Напълно съм съгласна! Ужасно трудно е да си звезда! Почти не ти остава време за личен живот!
Ънчитуу

2.   Това е истина. Обаче не винаги трябва да стават рано :).

Бърборанка

3.   Пропусна липсата на личен живот и нападките от хора, които не те познават.
Но това е признание, любов, желание, нещо, което обожаваш да правиш, но не мога да ти го обясня, трябва да си роден, искайки го. В крайна сметка- който обича розата, търпи и бодлите й.

4.   Ей кви разбирачи сте бе да му се невиди!!! Така да говорим от опит познавам звезди и според тях това тяхното е призвание. Харесват го, обичат го да са звезди, обичат си феновете, радват се на живота си, който на моменти наистина не е лесен. Пропускате нещо много важно - парите. Парите управляват света, така че колкото повече, толкова повече. Звездите изкарват много и това е предостатъчно за да те държи в тази професия, но не това е главното. Те просто го обичат, ако не го обичаха нямаше да са звезди, ама толкова сте и запознати. Цялата работа ни е такава - всеки се прави, че знае всичко и за това сме там където сме.

5.   Звезда? Може би имаш предвид актриса. Ами по твоята логика няма хубава работа. Представи си да се занимаваш с физическа работа. Ставаш рано, бъхтиш се, изтощаваш се. После имаш малко почивка, колкото да се нахраниш, после пак хабиш енергия, изморяваш се и бързо трябва да се прибираш, че да се наспиш за да имаш енергия за утре и всичко това за да може накрая на месеца да ти дадат мизерната заплата? !

Ами аз лично предпочитам твоят разказ.

6.   Каква звезда, от онези на небето???
Сега сериозно:аз бих предпочела обикновен живот, в който имам хубава работа, но не си съсипвам живота и да не ме наобикалят папараци