Споделена история от Други

Какви подаръци и изненади получихте за Св. Валентин?
Здравейте,
Интересно би ми било да споделите какви подаръци подарихте и какви получихте за празника на влюбените и как и къде сте си изкарали с любимия човек.
Смятате ли че, на този празник задължително трябва да има подарък с форма на сърце и валентинка с любовно послание.

Аз винаги се старая да има нещо в стила на празника, сърца, предмети на сърца и разбира се картичка с любовно послание. Бих се и радвала на същото - например на цветя, балони или някакви плюшени сърца или нещо пак в този дух, макар и да звучи банално, да има нещо с форма на сърце.
Аз подарих комплект стъклени чаши на червени сърца, красива картичка със стихотворение и магнит с любовно послание. Получих като подарък игра за малки и големи. :) Нямаше сърца по нея, но довечера мисля да си поиграя.

Вчера ми беше интересно да наблюдавам как мъже тичат насам натам с рози, балони и бонбони.
Ще се радвам да прочета вие как сте си изкарали. А също и да разбера подбирате ли подаръците според празника или подарявате каквото и да е и каквото ви хрумне в последния момент.

Поздрави на всички и се обичайте.

Коментари

1.   Преди години сякаш повече внимание обръщах на този празник-купувала съм подаръци, получавала съм, държала съм на всяка цена да прекарам деня си добре. Миналата година направих изненада на гаджето си- свещи, шампанско, ягоди, шоколад. Остана очарован. Година по-късно това гадже ми е съпруг, прави сметка за всеки лев заради жилището, което си купихме, така че решихме вместо подаръци да си направи богата вечеря. Звуча адски неромантично, но това е истината.

2.   Любовта на приятелката ми. Това е най-големият подарък, който мога да получа, защото не материалното, а това, което идва от сърцето е най-важното. Щом толкова искаш да знаеш - получих лятна, карирана риза, а аз й подарих сребърни обици. Но не това е важното, а това, че го прекарахме заедно, щастливи и честни един към друг!

Ian_the fucker

3.   Получих много красиво сребърно колие. Мечтаех за такова от доста дълго време. Прекарахме вечерта с гаджето ми вкъщи и всичко мина прекрасно.

4.   Получих най-прекрасния подарък - да заспя в ръцете на най-прекрасния мъж на света.

Лоша

5.   Получих доза ядове от стара връзка... Баси, още съм вкиснат и ме държи! :(

*Syndrome

6.   Аз не получих нищо-не говоря за подарък, изобщо нищо сякаш този празник не съществува, нито пък аз. Замълчах си и уважих решението му. Заедно сме от 2 години и 7 месеца, а от една далеч един от друг, в главата ми се заблъскаха разни мисли, че явно вече не ме обича, че ме е разлюбил, от срам ли, от мъка ли че интуицията ми почти никога не греши замълчах и аз, не му казах че го обичам. Тъжен празник беше, добре че мина

7.   НИЩО, МИСЯ ЧЕ НИКОГА НЯМА ДА ПРАЗНУВАМ ТОЗИ ПРАЗНИК!

8.   Това не е български празник, ОМГ

9.   Този св. Валентин мина страшно бързо, просто един ден като другите. Ние, децата, които бяхме във ваканция... може да не сме усетили празника заради това. Иначе получих жълт чаршаф за леглото си от майка.
Noood

10.   Засега нищо не съм получавал и не съм подарявал, защото в момента сме в различни градове, но в близките дни може да се очаква развръзка. Какво ще получа очевидно не знам :-) а какво ще подаря няма да кажа, че току-виж се разчуло :-) Във всеки случай не е предмет.

Кубрат

11.   Дълго мечтаните обеци с колие... и роза :)

12.   Получих як купон с приятелите, хах :)))

13.   Ц-ц-ц, Кубрате, не се излагай, а веднага на пазар за Аудита. Само така ще докажеш истинската си любов. (хе хе)

Лаура

П. П. Бъзик е.

14.   Получих това, което искам да получавам до края на живота си - безкрайната обич на мъжа ми, която споделям изцяло, с бели рози за гарнитура!

М. М.

15.   14, жалко че само на празника....

16.   Голяма пица без гъби... само за мен.

17.   14 е Трифон или сега е ден на лозарите, но не празнувам Свети Валентин... Той е не е за мен... Аз получих махмурлук на сутринта :) Хем Трифон ме покани, хем по професия съм агроном лозаро-градинар. Празнувахме на Трифон в избата... и двамата с Трифон сме лозари и сме колеги и се уважаваме! Жениците получиха суджуци за рязане и клюкарстваха! Това е! Аз и Трифон сме едни червендалести чичковци с дебели съпруги и разбираме много от вина! Това е си е ТРИФОН ДЕН (зарезан) католиците празнуват другото! Ние сме от старата рота>>>

18.   Какво би било подходящо за 16 годишно момче за подарък? :)

19.   Ооооо.... колко сладко... влюбени хора навсякъде. Аз пък тази година ще подаря сама на себе си една хууууубава бутилка с уиски. Определено ще си прекарам добре (ако запомня нещо евентуално)

21.   Номер 19... какво ше е уискито, ирландско ли :)) >! ?
Аз съм на хубаава ракия :)) Но съм на работа, и няма да празнувам... Уискито джеймсън с лед, не го забравяй моля ти се ..