Споделена история от Други

Дали е отмъщение?
Здравейте!

Аз съм авторката на "Има ли изход - проблеми с колегите от университета"Аз бях озаглавила историята "Има ли изход", модераторът е добавил втората част, но много добре се е получило. Обобщава проблемите ми. Сега ми мина през главата една идия за причина да ми хакнат фейсбука и пощата.

Мисля си, че може да е отмъщение за нещо. Отмъщение на някое момче. Нали знаете, че когато момчетата се скарат често се стига до бой. Така си разрешават проблемите. Понякога от такова решаване на проблемите боли по-малко. Душевната рана от обидите остава за доста дълго време. Физическата рана заздравява, но не и психическата. Но ако момче има проблем с момиче, не може да я пребие и ще търси отмъщение по друг начин. Все пак не е прието момче да бие момиче. Въпреки, че има случаи, когато мъжът бие жена си.

Чела съм един разказ, който завършваше така, че жената бяга от мъжа си, защото я бие. Полицаите на селото я спряха под претекст, че щом му е съпруга може да прави каквото си иска с нея - "когато иска ще я люби, когато иска ще я бие". Тоест се счита за нормално съпруг да бие съпругата си, а не се счита за нормално момче да бие момиче. Може би ключът е в това, че едните са двойка, а другите просто приятели/познати, които са се спречквали за нещо. Но не виждам логика, нали и двете са жени. Но май като са двойка по не е унизително за мъжа да бие жена си. А при хората, които са само приятели нещата стоят по друг начин.

Много се отклоних от темата, съжалявам. Идеята ми беше дали понеже няма как да ме набие, някое момче иска да си отмъсти по друг начин? Вие какво мислите?
~*Отхвърлената*~

Коментари

1.   Мисля, че е идея на жена, която е накарала приятел или гадже да ти направи тези мръсотии.

Viki

2.   Ами ако някой е искал да ти направи нещо е цял да го направи. В случая според мен, който и да е бил, е искл само да разбере повече за теб, като види какво прави и с кой общуваш с нета. Най-вече да те сплашат, да те накарат да се чувстваш както сега, все едно си под лупа и наблщюдение. Опитай да не ги мислиш нещата, станалото станало. Успокой се, защото ако мислиш много, може да развиеш параноя, от притеснения.

Ако имаш желание да си пишеш с някой :) Аз с удоволствие бих си писал с теб :)

~winterfire~

Модератор - не публикуваме контактни данни.

3.   Модератори, защо постъпвате така, защо сте изтрили мейлът ми от темат ми? Защо? Искам отговор!!!

~winterfire~

Модератор - не публикуваме контактни данни. Нашият екип реши да не се правят повече изключения.

4.   Тогава как да се свържем с даден човек извън този сайт? :)

Модератор - не публикуваме контактни данни. Не правим изключения и съответно няма начин да се свържете с други потребители. Това е политиката на сайта ни. Благодарим за разбирането Ви.