Споделена история от Други

Самичко ми е
Никога не съм имала приятели. В гимназията да са били най-много 3-4, и то какви - само за шматкането насам натам, веднага щом завърших и се разпръснахме, повече не се потърсихме. Проблемът е, че съм твърде сериозна за годините си (20г). Моите връстници ходят по кафета, дискотеки, кръчми, докато аз не обичам шумните места, предпочитам разходка в градината пред опушеното заведение на приказка. И това е проблемът - че никой друг не предпочита това, което аз искам. Така си загубих "приятелите". Седя си вкъщи, няма кой да ми се обади за две думи да ме чуе как съм, да се видим, да ми дойде на гости. Кукувам си, а за млад човек, на 20, това май хич не е добре.

Другият проблем е гаджето ми, с което живеем - заедно сме от много време, той по цял ден е на работа и съответна - аз сама вкъщи. Не ми е интересен да излизаме някъде заедно, а с когото и да се запозная, щом разбере, че си имам пресериозен приятел, просто ме забравя.
До кога ще бъда сама и защо всички момчета си търсят само гаджета, нима чистото приятелство между момче и момиче наистина не съществува!

Коментари

1.   Не може да съществува дълго време приятелство между момче и момиче без да се появят чувства поне при един от двамата. Пробвала съм неколкократно и винаги прераства в любов.

Потърси някакво занимание - курс по танци, курс по език където освен, че ще се забавляваш, може да се запознаеш с нови хора и евентуално да завържеш някакви приятелства. В същото положение на самота като теб съм и на мен това ми помогна. Успех!

2.   Спокойно! Винаги ще се намери, човек като теб. Аз също съм момиче и предпочитам приятна вечер под звездното небе, от колкото запушените кафенета и дискотеки. Премирих се с това, че съм сама. Защото разбрах, че съм нещо много повече от останалите, ти просто си ги надраснала и ще го разбереш, но след известно време. Сега живей така, както сърцето ти подсказва. Не се поддавай на "другите". Имай собствено мнение и си дръж на него. С течение на време ще намериш твоя пътник, за изгубения влак.
Успех! :)))
SFA

3.   Само ще кажа че разбирам много добре какво ти е с тази разлика че не живея с приятеля си гадно е да си сам и да няма с кого 2 приказки да си кажеш ако искаш дай имейл да си говорим по спокойно.

4.   Здравей, аз искам да ти кажа това макар че съм по малък и представлям нещо като и аз незнам как да се опиша може би жертва на самотата донякъде моят случай е подобен защото аз имам много познати ама ти просто като излезнеш еи така чайче кафенце и просто да си отбиваш времето и но не би споделила лични и интимни неща с тях щото ги знаеш дъртите клюкарки :D Те не са дърти но, а относно това за приятелсвото м/у момче и момиче чисто приятелство според мен има начин да сте много близки (дори и от малки) и да си споделятв всичко и бе да се влюбвате но както казва N1 ВСИКО Е ВЪЗМОЖНО (аз се познавам с момиче от 2 годинки дори и моите и неините родители се рабират толкова че дори си викат " мара сватя" :D тя е много красива (ВСИЧКИТЕ ЛУДВАТ ПО НЕЯ. НО ТЯ НЕ ГИ ДОПУСКА ДО СЕБЕ СИ) и всички ми се дразнят и си мислят че се харесваме аз им казвам да правят каквото искат и те не ми вярват, но ето аз немога да се влюба в нея извинявай ако съм те оттекчил с моят ''Роман" -бих искал да си разменим skype да си побъбрим :) (на 17 сам ) :)

5.   Намери си още едно гадже.