Споделена история от Други

Сайтове за дрехи, обувки, чанти?
Значии, искам да ви попитам ако някой знае саитове за дрехи, обувки он-лайн. Ще кажете защо не напишеш в гугъл и ще ти излезне, но тези който излизат са някви скъпи или няма нищо което да ти грабне окото. Предоложете или от някой от които сте си копували нещо или просто знаете сайта. Благодаря Ви, предварително.. :P

Коментари

1.   http://www.fashiondays.bg/chasovnici.html?gclid=CMiY4ovxvq4CFcnP3wodv0iKKg

http://fashionsupreme.co.uk/

В тези двата има намалени маркови (уж де) дрехи, обувки, бижута, часовници и други различни неща. Само трябва да се регистрираш. Не съм пазарувала оттам досега.

xperia

2.   Аз редовно си пазарувам от интернет, най - доволна съм от Зое. бг, купувала съм си дрехи, обувки и козметика от там, сравнително ниски са цените и доставките са навреме, ако нещо не ти става можеш да го смениш... предимно подходящ е за пазаруване на обувки, дрехите биват, но има и по - добри сайтове в това отношение... от Аукро съм си взимала яке, внос беше, но рискувах само защото се оказа, че познавам продавача хах... иначе от там съм взимала компютър и часовник има и нови има и употребявани.... моя приятелка пък пазарува от тук доста често, поне веднъж в месеца и е доволна http://www. dressking. net/, аз съм си купувала само един път от тук една блуза и останах и аз доволна, разгледай се из нета има хубави бг сайтове. Аз от чужбина пазарувах само веднъж, миналата година от e - bay, не че не останах доволна ноооо много бавно става хаха, пък аз съм от по - нетърпеливите :)

3.   Тези ги знаам.. кажете някакви да са българскии и надеждни ;д...

Aвторкатта*

4.   Зависи какво разбираш под скъпи. Ако очакваш някой да ти покаже сайт със страхотни дрехи, обувки и всичко до 30 лв. примерно... не мисля, че има такъв. Има едно сайтче splash. bg имат готини неща, не са на безбожни цени, но не всичките им дрехи и артикули си залужават парите. Поръчвала съм си бански от там миналото лято, пристигна бързо, беше същия като на снимката и изкарах цялото море с него, с две думи останах доволна. Аз лично доста често проверявам какво има из продавалник. ком, поръчвала съм си някои неща и съм оставала също доволна, но това си е до късмет. Защото може да попаднеш на нещо чисто ново и необличано, но и на абсолютен боклук. Риск си е, но пък има неща, които хващат окото.

5.   Този е хубав мерси ;}

6.   Здравейте, аз лично пазарувам от " www. fashionplus. bg " и мога да кажа, че дрехите са на много добро ниво, като имам в предвид съотношение цена - качество, което мисля че е най - важно в пазаруването. Дано помогна ;)

7.   www.koketna.com

8.   Хубав български онлайн магазин за дрехи - www.fashionplus.bg

9.   Каталог от сайтове за дрехи http://portal7.info/дрехи/