Споделена история от Други

Сватба в септември
Здравейте!
Тази година ще съм булка. Датата на сватбата ми е 25. 09, но се притеснявам дали тогава времето ще е топло и все още по - лятно? Бях на една сватба на 30. 09. 2010г. и тогава беше много жега, но дали и тази ще е така? Много се притеснявам да не е лошо времето на сватбата ми.

Знам, че никой не може да каже със сигурност, но като цяло месец Септември дали ще е удобен за сватби?

Коментари

1.   Моята беше на 10. 09 и времето беше приятно-нито адска жега, нито хлад. Според мен най-походящи за сватба са месеците май и септември. Мисля, че ще останете доволни от времето, макар че изненади винаги може да има. Пожелавам ти да бъдеш най-щастливата булка.

2.   Прочетох историята ти и се замислих, дали месец юни ще е подходящ да си купя розов захарен памук?

3.   Аз съм на сватба на 22. 09. така че...

Кубрат

4.   Аз се омъжих на 19/9/2009. Беше много топло. Не разбирам, обаче, какво очакваш да ти се каже тук. Дори и метеоролог не би ти казал с точност, дали след 7 месеца ще е топло, или температурите ще са по-есенни. Принципно се счита за добър месец за сватби. Краят на лятото - т. е., не много горещо и началото на есента - не и много студено. Както и да е, не се терзай за неща, които не зависят от теб. По-скоро гледай да организираш сватбата си такава, каквато е в мечтите ти. Да бъде вашият празник!

М. М.

5.   Измести датата за м. август за по-сигурно.. никой не може да ти каже какво ще времето 6 месеца по-рано нали разбираш....

flawless

8.   Аз се омъжих на 23. 09 миналата година, времето беше прекрасно. Слънчево и топло, но не и жега. Просто идеалното време. Аз лично не бих се омъжила юли или август, защото не издържам на жега, а специално моята рокля, макар да не беше от широките с кринолини имаше достатъчно подплати и дантели и си спарваше много, понеже е изкуствена материя. Така че за мен септември е идеалния месец. Дали на самия ден времето ще е лошо - едва ли има човек, който може да ти отговори.