Споделена история от Други

Има едно момиче
Здравейте искам да разкажа моята история от раждането си до сега, тъй като всички имат някакви проблеми - как да се нагримират, как да се облекат....

Има едно момиче което се роди в ноемврийски снежен ден, с красиво име беше дарено.
Порастна, но не познаваше света и как е устроен, не знаеше на кое рамо да се довери, не знаеше цената на ИСТИНСКОТО приятелство, не познаваше страха, не се беше срещала с него очи в очи.
Всички я хвалеха за красивите и големи очи и дългите и мигли.

Намери тя приятелство и най-накрая почувства предателството. Разбра що е лицемерие, лъжи. Влюби се дадоха и напразни надежди и ето видя се със страха очи в очи, беше я страх, развалиха десетки отношения, остана сама, но продължи. Времето минаваше, а тя продължаваше да го обича със счупените парченца от разбитото и сърце, тя ги мразеше, мразеше онези лицемерни лица, искаше да си върне всичко, искаше да им отмъсти. И ето я тя сега живее в мен и това съм АЗ!! Живея с малкото доверие към хората, живея с малко приятели, живея със страха и ставам с него всеки ден с мисълта, че ще се срещна очи в очи с враговете си, живея с обичта и липсата си към него и все още се старая да бъда силна... силна с това, че когато го видя отново се изгубвам в черните му очи...

Благодаря ви :)

Коментари

1.   Красива история, с лек тъжен привкус :) Но все пак красива! Днес си далеко от когато беше онова момиче, но никога не забравай че това момиче, продължава да живее в теб! Ти я пазиш съкровено, видяла си че света е изпълнен с много груби хора, но не им се сърди, дори и те не са виновни, а са само резултата, на една голяма и дълга верика от наранени които нараняват. Макар да си била наивна, ти си била много повече от тези хора.

Ако го обичаш, направи всичко което можеш за да бъдеш с него. Или ако си направи всичко, но той не заслужава! Продължи напред, довери сърцето си на друг, няма да сгрешиш! По-добре, от да си сама! Следвай сърцето си, следвай мечтите си ;) И не се страхувай...

Пожелавам на едното добро и сърцато момиче в теб :) да си намери другарче, да срещне едно добро момче също със сърце! :)

~winterfire~

2.   Останах без дъх. Много силен текст! :)