Споделена история от Други

Сватба в интернет
На скоро получих предложение за брак и се поинтересувах дали има форуми за булки, попаднах на един такъв и четях в него, като много исках да се регистрирам да си пиша с момичетата, да имам сватбен албум и сватбена тема, но все още се колебая, понеже постоянно се обиждат и карат и се притеснявам, че като съм нова ще се държат грубо с мен.

Изобщо винаги съм стояла далеч от форуми, но сега исках да споделя емоциите си.
Вие какво мислите за това?
Дали да се регистрирам или да не споделям с непознати сватбата си...

Коментари

1.   Точно днес и аз разсъждавах над това, четейки един такъв форум. За пореден път се убеждавам, че толкова много жени на едно място си е жив кокошарник и борба за псевдо надмощие.
Ако не си запозната с правилата и политиката на сайта по-подробно, по-добре не ставай част от тази групичка, защото там кастрят много сериозно новодошлите и неорентираните.
По-добре си направи твой албум в сайт за снимки или блог за това събитие.
Успех и честито!

Лоша

2.   Ох, мила, знаеш че по форумите пишат куцо и сакато... няма как да не срещнеш и жени, които искат да наложат мнението си или пък ще завидят на нещо, че роклята ти е по-скъпа или нещо което напишеш там...
А за жалост има и мъже, които вместо да си гледат жените пишат нон стоп по форумите...
Тъжно е... аз за моята сватба така само четях от един форумн и на какви простотии се нагледах. добре че не писах... а и е тъпо според мен да се разкриваш така в интернет пространството....

3.   Не се занимавай с форуми. И не взимай навътре критика от непознати ;)

4.   Номер 3, много точно, кратко и ясно го каза....

5.   Направи си. Дамите, които се "карат " във форума най-вероятно кореспондират отдавна и си се знаят и за това са на нож. Ти като нова, освен разглеждане на профила и албума ти едва ли ще отнесеш нещо друго:)Пък и не трябва да ти пука в крайна сметка

6.   Просто не схванах или не видях смисъла на тая тема и проблематиа.. сори но просто хабите думите и времето на хората..