Споделена история от Други

Мразя себе си!
1. Мразя себе си защото никога не съм могъл да бъда такъф какъфто са искали да бъда моите родители.
2. Мразя себе си защото родителите са ми от 11 години във чужбина и немога да водя нормален живот.
3. Мразя себе си затова че момичетата които ме харесват аз не ги харесвм, а тези които аз харесвам немога да направя първата крачка.
4. Мразя себе си защото имам перфектното тяло със всеки оформен мускул а никой не оценява това.
5. Мразя себе си защото вече на 24 години мъж имам акне със което немога да се преборя.
6. Мразя себе си защото са ми останали белези от акнето които подтискат настроението ми и самочувствието ми.
7. Мразя себе си защото от 5 години не сам барал работа, а чакам наще да пратят пари за харчене всеки месец.
8. Мразя себе си защото във главата ми се въртат някакви странни натрапливи мисли които ме измъчвт всеки божи ден.
9. Мразя себе си защото никога няма да имам нормално семейство със деца.
10. Мразя себе си защото съм със много гаден луд характер.
11. Най вече мразя себе си защото немога да променя това полужение защото мозъка ме командва какъф да бъда.
12. Мразя себе си и господ защото ми е дал този глупав и болен мозък.
13. Единственото нещо което обичам във себе си е че не пия алкохол не ползвам наркотици и не пуша цигари.
14. Но ще продължа да живея до последния дъх който ми остава...
Просто като го написах ми олекна.

Коментари

2.   1. Аз го правя и съм по-нещастна от всякога.
3. Познато ми е, но да се мразиш е прекалено. Не може да отговориш на всички вкусове.
4. Ако ти се харесваш значи си щастлив човек.
5. За акнето отиди на дерматолог. Гледала съм по тв как премахват акне с процедури, не се отчайвай това е акне, а не израснала свинска опашка.
6. Същото като №5, лекува се.
7. Милиони са такива като теб. :/
9. Разбира се, че ще има нормално семейство с дечица. :)
10. Ами промени се. :)
13. Браво.

Lolita

3.   Ами вместо да си хабиш енергията да се мразиш, действай за да се промениш!!!
Обвиняваш родителите ти че са в чужчина, от друга страна ги обвиняваш че 5 години те хранят???
Мозъка те бил ръководел, е хубаво де но дай всички да се мразим!!! Я на 25, можеш да промениш света, камо ли пък себе си. Действай!!
~Рамона~

4.   Айде сега да се изкажа, да изляза дрогирана и да ми се смеете за да ви е весело. {{ again! }}...
1. Мразя себе си защото никога не съм могъл да бъда такъф какъфто са искали да бъда моите родители. - Верно ли, ти трябва да си това, което родителите ти искат... умно
2. Мразя себе си защото родителите са ми от 11 години във чужбина и немога да водя нормален живот. - И ти с какво си виновен?
3. Мразя себе си затова че момичетата които ме харесват аз не ги харесвм, а тези които аз харесвам немога да направя първата крачка. - Еми действай, бе идиот, кой друг да го направи. Или се стягаш, или пропадаш.
4. Мразя себе си защото имам перфектното тяло със всеки оформен мускул а никой не оценява това. -Охаа, ще се пъчиш с тяло, а? Впрочем, мда, ти си виновен, че хората най-после взеха да не гледат само външността. Аз лично бих те черпила, там, каквото си поискаш.
5. Мразя себе си защото вече на 24 години мъж имам акне със което немога да се преборя. - Дерматолог?
6. Мразя себе си защото са ми останали белези от акнето които подтискат настроението ми и самочувствието ми. - Пак 5 ама х2
7. Мразя себе си защото от 5 години не сам барал работа, а чакам наще да пратят пари за харчене всеки месец. - Ееее шшшт, потърси си работа и си готов.
8. Мразя себе си защото във главата ми се въртат някакви странни натрапливи мисли които ме измъчвт всеки божи ден. - Шизофреник^^... мания... Не им позволявай да те завладеят, ти си личност, имаш мозък, използвай го.
9. Мразя себе си защото никога няма да имам нормално семейство със деца. - Еми, на 24 си, какво семейство те гони + тва нормални днешно време няма
10. Мразя себе си защото съм със много гаден луд характер. - Верно!? Аз съм по-зле, спокойно.
11. Най вече мразя себе си защото немога да променя това полужение защото мозъка ме командва какъф да бъда. -ПолУжението може да се промени, ако слушаш мозъка си повече. - ирония!
12. Мразя себе си и господ защото ми е дал този глупав и болен мозък. - Ще гориш в ада ;дд Не богохулствай, никой не ти е виновен, че не си сядал да учиш, или че не си решил сам да се уважаваш. А това може да се промени с времето.
13. Единственото нещо което обичам във себе си е че не пия алкохол не ползвам наркотици и не пуша цигари. - страхотно, ама това не беше ли топ10-15 Какво мразя в себе си?
14. Но ще продължа да живея до последния дъх който ми остава... - Супер, дишай, просто дишай.

П. С. - Написаното не е с цел да обидя автора, или да се подиграя с него, просто се шегувам и се надявам да ми схванете сарказма и иронията между редовете.

Зу-За

5.   Ми Зу-За ти си ги казала нещата.. почти съм съгласен с написаното от теб.. но ми се струва просто, че автора на това изброяване е доста филмиран от това, че е само и разглезено дете и също така предполагам от неученето и като цяло нищоправенето, а седенето във фитнеса и блъскане на протеини и анаболи! Лека вечер..