Споделена история от Други

здравейте аз съм младо момиче! По принцип съм доволна от живота си! Но усещам понякога че не вървя в правилната посока!излизам с много хора,с тях се чуствам добре,но понякога разбирам че не са подходящите хора за мен(хора които са извън закона, сводници,джипчий и т.н.т)незная какво да правя?от много години съм с тях,не съм замесена в тяхните сделки и далавери,но се сега започвам да се замислям че аз нямам бъдеще с тези хора!но проблема е че немога да сложа край толкова лесно!не съм видяла лошо от тях само добрини!много ми е тежко и незная какво да правя?как да постъпя,лошото е че ако се разделя с тях то ще е не защото искам , а защото трябва!Имам чувство че ако спра контактите си с тях няма да има с кои да излизам !незнам накъде да поема,

Коментари

1.   След като усещаш че мястото ти не е сред тези хора, не бъди с тях. Аз също съм в бил в подобна ситуация и да ти кажа сега се радвам че не се виждам с тези хора.

Тяхната ценностна система лежи на много примитивни ценности, които нямат никакъв смисъл и не водят до пълноценен живот, а животът тепърва предстои.

Потърси и ще намериш други хора които използват енергията си за смислени неща и ще излезеш от този объркан кръг. Ще видиш как живота блести неутразимо!!!

Успех и помни че света е винаги по-голям от това което познаваме!!!

2.   Човешко е да изпитваш страх от непознатото, но знай, че приятели ще си намериш.
Помисли си дали наистина искаш да прекратиш взаимоотношенията си с тях или просто искаш да промениш насоката на твоя живот.
При мен се случи нещо подобно- виждах се с "такива " хора, но после намерих леак полека приятели от друг тип среда. Започнах да се срещам все по-ряко и по-рядко с другите, докато накрая вече повече от година не сме се виждали за кафе или дискотека със старите. ДОри си смених телефона и те го нямат :) Въпреи това не аз изпитвам само положителни чувства към тях, но просто сме различни, сега се чувствам по-пълноценна, със запълнени емоционални пранини, докато преди чувствах неопиределено напрежение.

3.   ДА И АЗ СЪМ БИЛА В ПОДОБНА СИТУАЦИЯ,НЕ ТОЧНО СЪШАТА ,НО ПОЧТИ ВЕДНАГА ЩЕ ТИ ДАМ СЪВЕТА ДА БЯГАШ КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПО-БЪРЗО И ПО-ДАЛЕЧЕ ОТ ТЯХ.ДА НЕ СИ ВИДЯЛА НИЩО ЛОШО ОТ ТЯХ ,НО НЕ СИ ВИДЯЛА И НИЩО ХУБАВО, АЗ СЪЩО ИЗБЯГАХ ОТ ТЕЗИ ХОРИ И СЕГА СЪМ ЩАСТЛИВА И БЕЗ ТЯХ, И ПОСТОЯННО СИ ЗАДАВАМ ВЪПРОСА КАКВО СЪМ ПРАВИЛА СЪС ТЯХ.....И СЪМ БЛАГОДАРНА, ЧЕ МИ Е ДОШЪЛ АКЪЛА НА ВРЕМЕ. ЩЕ СИ НАМЕРИШ ДРУГИ ПРИЯТЕЛИ БЪДИ СПОКОЙНА .ПОСТАВИ СИ ЗА ЦЕЛ НЯКОЙ ДА ТИ СТАНЕ ПРИЯТЕЛ И СЪМ СИГУРНА, ЧЕ ЩЕ СТАНЕ.....УСПЕХ!!!!

4.   Значи не съм само аз...Не знам за теб,но аз преди няколко месеца имах връзка с един сводник(е,все пак не си слагат надписи по гърбовете,че са такива).Първоначално ми беше хубаво в леглото с този човек,но когато видях,че прави секс с причтелката ми,която го представи за свой братовчед и следващия път я преби почти до смърт,се отвратих от този човек.Останах с негоот страх още два месеца и при първата възможност се отскъбнах от него.Според мен не те чака нищо добро от хора с подобно минало и настояще....

5.   Про4етох коментарите ви и маи вси4ки сте имали приатели от престапниат свиат...и вси4ките вие не желаете да имате контакт отново с тиах.Ами да ви кажа маи сте имали контакт с наркомани и долнопробни отрепки,в краиа на краищата в всиако стадо си има марша.Признаите си,4е в подобни компании ви е било готино,купони...аз сам един бивш престапник,бивш затворник...ами да ви кажа при 'нас " ниама злоба,ниама интрига и про4ие,докато при обикновенните хора работеки за по 300 кинта има страшна злоба,омраза,интрига,завист...,вси4ко се свежда до парите.Признаите си,може да сме утаиката на обществото,но кажете ако са ви потриабвали пари от кого сте искали?Не от онази ваша компаниа кварталната а от такива като "нас "...така,4е престанете да говорите глупости!

6.   Подкрепям 5 Напълно!
Сводник, Джепчия.. Все е човек, дори много по добър и щедър! Всичките ми приятели са такива и не са ми приятели от скоро става въпрос за хора с които съм израстнала. Израстнала с тях защото собственият ми баща е сводник! Мога с ръка на сърцето да кажа че те са дори по-добри и ...........неможе да се опише, но който е отстрани говори лошо за Нас...

7.   Мдам, всичко зависи от човека-наистина и номер 5 и 6 имат право. Но ти най-добре с прецени как се чувстваш сред тези хора, ако нещо изпитваш съмнения-махни се, ще срещнеш други и други хора. Животът е едно течение, днес си с едни, утре с други. Аз лично съм в компания на хора-планинари, ходим п планините, из градовете, пътуваме, разглеждаме. Там се чувствам добре и смятам че съм намерила мястото си. Намери и ти своето, бъди с хора които споделят твоите интереси . Ако това са тези с които си в момента-остани с тях:) Успех!

8.   5, при 'нас " - ВАС няма злоба, няма интрига и прочие, а правопис има ли? Защото аз също познавам някои такива хора, но поне са грамотни ...

9.   Правилното решение е да не се събираш с тях вече! Дано това не ти докара някакви неприятности от тяхна страна! Наистина няма веднага да си намериш нови приятели, но не спирай да вярваш,че това все някой ден ще се случи!

НЕ е приятно известно време да няма с кого да излизаш, но общуването с тези хора може да ти донесе много по-големи неприятности в бъдеще! Не се и натрапвай на хората, с които се опитвашда завържеш приятелства.
Наистина трудно ще ти бъде с новите хора ако разберат за старата ти компания!

И още нещо трябва да знаеш-скрито или не твоята стара компания (сводниците, джепчиите и т. н.) ще уважават повее ако се махнеш от тях,защото всеки дълбоко в себе си знае,че не бива да се занимава с такива неща!