Споделена история от Други

Писна ми
Здравейте! Пиша ви моята история и плача иска ми се да се махна от всичко и всички, нямам си никой и няма кой да ме разбере! Скъсвам се по цял ден от работа за да мога да живея нормално, и все не мога.

Проблеми в къщи, проблеми на работа, проблеми в любовта! Точно на Нова година се скарахме с приятеля ми с който живеехме почти две години заедно, през това време живеех като затворник ядях бой, но нали бях свикнала.

Винаги обвинявах себе си! Прибрах се в къщи! Върнах се пак на същото дередже. От всякъде обещания че всичко ще се промени, а аз винаги прощавам. Нямам миг спокойствие постоянно съм в напрежение какво ще стане днес. Не съм добре с нервите имам проблеми с здрарвето, не знам дали ще мога да имам деца, обливат ме вълни а сам само на 22години. Какво да правя вярна съм до край на пияния си баща, на откачения си приятел, на работата си. А те ме съсипват! Няма кой да ме разбере, падам ставам и пак продължавам!

Коментари

1.   Спенс - писна ми .. поздравввв :) слушай повече музика и гледай комедии !!! пуши качествена мара и се кефи на работата

2.   Ако искаш да избягаш от всичкия този стрес, трябва да избягаш от България.

3.   ... и е време да се местиш. Не друг квартал, а в друг град, друга държава даже. Започвай да се оглеждаш!

4.   Горкичката ти! :) Лесно можеш да вземеш решение. Защо се спираш? Ехооо, не виждаш, те те съсипват! Колко би могла да уздържиш на това прекомерно напрежение, млада си, не им се оставай да те тормозят. Е да, вероятно имаш чувства към човека с който си, ама споед мен си е повече навик! Имай уважение към си, що за мъж ще е този, щом ти посяга, та това любов ли е? ! ... Помисли добре! Той си мисли, че може да си позволи всички, защото знае, че имаш нужда от него, си казва, че си му в кърпа вързана, че не можеш да бъдеш с друг. За него си се превърнала в слабохарактерна. От такъв човек, очаквай само да те използва. Защото то му даваш тази свобода, да си играе с теб! Това миличка не е живот...

Добро и отговорно момиче, като теб, заслужава повече! :)
Ето какво ти предлагам да направиш!!! На първо време, спри да се страхуваш, нищо не би изгубила, ама както живееш с така, всеки ден ти губиш своята увереност и самочувствие! ... Личното ми мнение е, че приятеля ти, не заслужава нищо. А ако те е страх от самотата, споко, няма да си сама, ще се намери по-добър за теб. И така, дай си един ден, в който да не правиш каквото всеки ден, да можеш да прочистиш мислите си, и да вземеш правилното решение. И прекрати отношенията си с приятеля си, очевидно, той не е човека за теб! Не е нужно да му даваш обяснение, имаш много причини да го направиш! А щом от сега ти посяга, представи си какво може да направи по натам, напълно да реши да доминира над теб, да те задушава и да те направи много нещастна, не заслужаваш това!!! :) Твоя човек, има проблеми, ама едва ли ще се промени, освободи се и се върни към живота, не е късно.

А за проблемния си баща, ако можеш му помогни, ако не, то поне опитай :) Не си длъжа да търпиш капризите им! И ти си човек и ти имаш право да живееш. Не си съсипвай здравето и нервите за хора които не те заслужават.

~winterfire~

5.   мноо акъл давате на момичето що не земете вие да емигрирате? а ако вече сте го направили си трайте без да дърпате хора навън не всеки търси лесния избор в живота