Споделена история от Други

Момиче съм, а излизам само с момчета
Здравейте аз съм момиче и цял живот съм дружала повече с момчета. За момента на 22г имам останала една приятелка, но останалата част са само мъже...

Мен не ме притеснява ама понякога се чудя дали е нормално? Иначе не съм някоя мъжкарана, в смисъл женствена съм но това е само външно.. вътрешно все едно съм безполово същество, не знам как да обесня :) И с жени се разбирам но не е да излизаме постоянно. Мъжките компании са ми по забавни, но доста често аз съм единственото момиче там. Има ли от какво да се притеснявам заради това?

Коментари

1.   Няма нищо притеснително, освен ако не те е*е цялата компания де.

2.   Не, нямаш, но може да имаш. Обяснявам ти като мъж. Имах приятелка, която беше като тебе. Е, не ми беше приятно гаджето ми да излиза само с мъже, че и да не ме иска като излиза. В крайна сметка скъсахме

3.   Няма защо да се притесняваш....И аз във мъжка компания се чувствам по-добре.... :D

4.   Мила, аз също съм като теб. Още от училище е така. Винаги, когато съм била дълго в женска компания се е случвала някаква женска кавга за някакви глупости и това е карало групата да се разпадне. Бъди с тези, които те карат да се чувстваш добре! :)

5.   Не мисля, че има нещо лошо в това. :) Аз от малка дружа само с момчета и ми е приятно, а с момичетата винаги има някаква интрига, караници, лицемерие и т. н. Пожелавам ти успех и да не ти пука! :)

6.   Е споки! Трябва да има и някое момиче в мъжката компания, за да има кой да чисти кочината после! :)))

7.   Спокойно няма от какво да се притесняваш, нормално е и аз съм така предпочитам мъжката компания и аз съм така да не ти пука

8.   Hе да не и пука!

9.   Успокой се, не си единствена! Аз комуникирам основно с мъже, въпреки че също имам една единствена приятелка. Просто се радвай на характера си, защото наистина малко останаха жените с такава нагласа! :)

10.   Ако ти харесва да си в мъжка компания, защо да е проблем. И примерно си излизаш по - сериозно с някой. Даже мъжете могат повече да ти помогнат в избора, отколкото жените. Някои от моите приятели също са мъже, а това е защото те понякога са по - добри приятели от една руса мацка, която винаги може да ти свие гаджето!!
Ес

11.   Забавно!... :) Не!!! Няма за какво да се притесняваш ;) Всичко ти е ОКкк. Оооо, да? Не се чуди защо, има си положителни страни, поне никога няма да страдаш от липса на мъжко внимание и ще имаш голям избор, ако решиш да си хванеш някой!... ;) Доста мъже си падат по-момичета като теб, които не се смущават и лесно им се отдава да общуват с тях :)) За липсата на приятелки, ами... все ще намериш! Ясно ти е трудно, защото има разлики между тях и теб. Че те правят едни неща ти други! Например, обичат да се разхождат да пазаруват и да си купят нещо, което да ги зарадва, докато за теб тези неща не са чак много интересни! Просто имаш различен тип мислене, и затова
се нагаждаш към мъжките компаний. Хммм... друга причина, може би си израсла сред мъжки компаний, или в живота ти, са оказвали влиание, повече мъжкия пол и с тях си се разбирала повече. Докато женския пол, не ти се струва толкова интересен, или забавен, защото и ти си жена, и противополжното ти изглежда по-интригуващо.

Хах,.. забележи, не си се оставила да загубиш приятелите си, а приятелкте си!... Ееее, мисля вижда какво е по-важно за теб :) Споко, не си първата жена, която се чувства по-добре сред мъжете, околото сред собствения си пол! :)) Според мен си за да задържаш вниманието на мъжете, за да се справаш добре с тях и так да се каже, да се съвместяваш с тяхните разбирания и компания. Ясно ще си забавна, готина и с доста ммм...силен характер!!! Няма лошо, само не забравай, че като жена, за да подържаш приятелства и със собствения си пол, ще трябва да правиш неща и по-техния вкус и разбирания, въпреки че си свикнала с мъжкото присъствие :)

~winterfire~

12.   Това не е срамно може пък да си мъжкарка във нашата компания от 15 човека има 1 момиче обаче е голяма мъжкарка. Явно и ти си същата

13.   И аз съм като теб :) Мисля че са по интересни момчетата, по лесно се общува.

14.   Авторке, няма нищо странно. И аз общувам предимно с момичета, откакто се помня - доста преди да ме тресне пубертета и да се отворя за неща като любов, романтични връзки и секс. Просто някои хора не намират нищо интересно в хората от своя пол що се отнася до комуникацията и общуването.