Споделена история от Други

Смяна на пола!
Вече се отчаях от всичко, на 31 години съм без приятели, без гаджета, без секс, а затвора е моето тяло... От дете усетих, че не съм като другите, но на никoй не му пукаше, нямам баща, а майка ми има други проблеми, аз съм просто... един човек, за който на никoй не му дреме.

Нямам парите, с които да си направя операцията за смяна на пола, която ще ми върне живота, всичките тия години на омраза към собственото ми тяло, към другите, към света... Разбих си здравето, мечтите, досега да ме няма, ако не беше обичта ми към майка ми и баба ми, защото не искам да им причиня това, но само аз си знам какво ми струва...

А аз имам страшно много любов в себе си, която да дам на човека, който може би никога няма да бъде с мен... Какво да кажа повече, едва ли някой ще ми помогне, едва ли живота ми ще има смисъл някога

Коментари

1.   Подкрепям те. Постарай се да намериш парите, тегли заем и сменяй пола.

painbooster

2.   Здравей авторе и аз се чувствам по същия начин като теб, и аз нямам приятели, нито гаджета, нито секс, в затвора на моето тяло. Много бих искал да си поговорим, аз също нямам баща загубих го преди 3г и аз си мраза тялото. Ние сме транссексуални но много бих искал да си пишем.

Модератор - не публикуваме контактни данни

3.   Авторе пиши как си

4.   Не харесваш нищо в света, който те заобикаля..... Човече, та ти не обичаш и себе си ...

5.   Здравей, ужасно е, че се чувстваш по същия начин като мен, това не го пожелавам и на най-големия си враг, живота да ти е един лош сън.. да гледаш хората навън и да ги мразиш, признавам си, че ги мразя, защото нямам вина, че не съм като тях и искам да имам всичко, което имат те-просто себе си... не да си набутан насила в нечия чужда кожа, и когато се погледнеш в огледалото оттам да те зяпа възможно най-непознатата физиономия... това просто не съм аз, това не е моето тяло, превърнах в затвор и всичко друго около мен, не ми се излиза, не ми се говори с никoй, на път съм към алкохолизма, защото само тогава забравям за малко колко гаден номер ми е извъртяла съдбата. Така се чувствам, цял живот сякаш си блъскам главата в една стена с някакви напразни надежди, че може би имам някакъв шанс да си променя пола, да усетя какво е щастие, любов... да изляза с вдигната глава, а не да се крия в сенките... Да, пробвах да тегля заем, но аз нямам нищо, нямам какво да ипотекирам, и ми отказват вече няколко пъти. Омръзна ми да се боря, а живота ми да минава все така... с напразни надежди, мразя това тяло, наранявам го, защото не е мое... и така, докога незнам

автора

7.   И да си "смениш пола" нали съзнаваш, че това ще е само за пред другите? Пълноценна жена (или мъж) в истинския смисъл на думата никога няма да бъдеш.

Не е това нещото, което ще ти даде самочувствие и щастие! Ще го разбереш в момента, в който постигнеш мечтата си - дано тогава не е прекалено късно вече за някакво друго, далеч по-адекватно действие.

Сега живееш с мисълта, че полът ти е виновен за всичките ти неудачи, и ако успееш да го промениш едва ли не ще цъфнеш и ще вържеш... В действителност виновен си си изцяло ти, че не си провел досега живота си по един конструктивен, един градивен начин. Човек трябва всеки път, когато се ражда, да приема даденостите (пол, родители, социална прослойка, страна в която се е родил) и стъпил върху тях като основа да извлече максимума за развитието си. Вместо да те хвърля в отчаяние, новата и непривична за теб роля (друг пол - различен от обичайния ти) би трябвало да те мотивира, да го приемеш като предизвикателство.

Хората с нищо не са ти виновни, че да ги мразиш - те си имат всеки своите проблеми. Биха могли дори да те подкрепят и да ти помогнат (макар и не по начина, по който ти си го представяш), ако вместо с омраза се обърнеш с молба към тях. Със сигурност някъде наоколо има благородно момиче (или момче), за което би било удоволствие, чест и въпрос на предизвикателство да отключи мъжкото (респ. женското) у тебе, само че с кибичене вкъщи и с пиене едва ли ще го откриеш...

Вземай се в ръце! Стягай се - имаш още време. Твоите коптори никой няма да дойде да ги изрие вместо тебе! Приеми предизвикателството! Ако си се родил мъж, докажи, че можеш да живееш достойно и пълноценно като мъж! Ако си жена - като жена! Покажи, че и с "гадната физиономия" можеш да постигнеш повече, отколкото тези, които са се родили красавци и красавици наготово! Има хора парализирани до кръста, има други - без бъбреци (на хемодиализа), трети - с парези и с терминални заболявания, и всички драпат и се справят някак си с живота! Ти - здрав, прав, млад човек, а тръгнал "да го няма" или да си сменя пола! Що за глупости? !

Използвай даденото - постигни невъзможното!

10.   Авторе аз те разбирам.

11.   Послушай номер 7.

12.   Това е просто оправдание!!!

Всичко е в главата ти! Дори и да си смениш пола нещата няма да се променят, защото никой няма да ти гледа под гащите какъв пол си. Щом нямаш приятели и гадже значи проблема е някакъв психолигически. Може би нагласите ти към околните, държанието ти, комуникативността ти. Замисли се над това и престани да се самосъжаляваш. Промени се!

Я.

14.   Благодаря за съветите, обръщам се към номер 7 и 12, не съм споделил това с намерение да се самосъжалявам, не съм лигльо и съм наясно с всичко, което ми се случва... Нямам приятели и гадже именно защото аз не искам, много момичета са ме сваляли и са искали нещо повече с мен, защото изглеждам добре като за мъж, с тъмна коса, зелени очи, слаб в тяло ала бала все неща, които жените харесват... но аз не изпитвам сексуално влечение към тях, аз самия се чувствам жена... да много е лесно да легна с друг мъж, защото се възбуждам от мъже, много е лесно да правя такъв секс, но аз не съм гей... искам да имам сексуални отношения с мъж, но само ако аз имам всичко, което има една жена, гърди, женски полов орган.. тогава ще се чувствам истинска...

В интерес на истината точно пола ми е виновен за всичките ми провали досега, защото и аз имам чувства, и още като малък обичах да обличам женски дрехи, интересни ми бяха женските занимания.. по-късно след много подигравки се научих да го прикривам това, изглеждам и се държа като нормален мъж, но не съм пълноценен именно като мъж, защото това за мен не е предизвикателство, а мъчение. Влюбвал съм се в мъже, които така и не го разбраха, мои приятели, затова и не искам приятели, защото не искам да страдам... не искам гадже жена, защото за нея не мога да бъда нищо друго освен приятелка в мъжко тяло, и не желая секс с жени, просто не ме привличат!

Не виждам за какво съм виновен, сигурен съм, че като жена ще бъда много по-пълноценна, защото ще обичам себе си, ще изглеждам като себе си и ще възприемам и другите по позитивен начин. Чувството да си разкъсван между вътрешните си желания и налаганите норми отвън е много гадно, повярвай ми, аз дори полудявам от отчаяние, когато ми говорят в мъжки род.. напускал съм работа заради това, бягал съм от училище, правил съм какви ли не глупости.. знам, че те не знаят какво е вътре в мен, но това не намалява болката, че се държат с мен като човек, какъвто не съм... Как да се стягам и да се взема в ръце, това не е мое желание да се родя транссексуален и не знам къде е моята вина... опитвах се да променя това няколко пъти в живота ми, стана по-зле, момичетата се влюбваха в мен, и ги зарязвах, когато искаха по-сериозна връзка.. наранявах и тях и себе си и ми омръзна да се преструвам. Просто искам да съм Тя, с женско тяло, с женски дрехи, с женски глас... а не пълния нещастник, който съм сега

15.   Авторе и аз съм номер 3 аз също съм транссексуален като тебе и те разбирам.

17.   Здравей, аз съм номер 12
Явно не съм те разбрала добре, сега си дал много повече инфо за себе си. Не съм искала да те обидя. Даже не знам какво да ти кажа, защото всичко това е много чуждо за мен.. все пак не мисля, че само със смяната на пола ще станеш жена, защото и визуално трябва да имаш поне малко женски черти, ще ти трябва и операция, за да ти сложат гърди, а всичко това е супер много средства.. Трудна работа ми изглежда, но не и невъзмножна де.

18.   Ее, айде сега.. Той и Азис по пол е мъж, ама има абсолютно женски маниери и при това не е тръгнал да си сменя пола - доказателство, че полът е само физически белег, а душата е важното съдържание.

19.   Авторе много добре те разбирам. Аз съм в подобно положение и
аз се чудя какво да правя.

20.   Ей авторе искаш ли да си пишем на поща? Много бих се радвал.

21.   20-Нямам нищо против да си пишем, дай си имейла, ако искаш. 18-Сравнението с Азис ме смъкна от коня честно, за съжаление не съм самовлюбен гей или бисексуален, и не обичам да маниернича и да чупя китки, аз не искам да се ПРАВЯ на жена, аз искам да СЪМ жена, няма смисъл да се лигавя и да изглеждам смешен, защото за мен това е сериозен проблем и не искам да правя демонстрации от това. Азис е една пародия, аз нито искам да си увеличавам члена, напротив, искам да го премахна, нито да ходя с изрусена брада....

17, благодаря ти, че си се опитала да ме разбереш, знам, че е много трудно, сблъсках се навсякъде с това пренебрежение и насмешка, защото все още много хора не разбират, че човек не може да живее с това, не е като да си гей или просто да се харесваш в женски дрехи.. това е омраза към тялото ти, това е живот, в който си ТО, нито мъж, нито жена, защото просто не искаш да си мъж, а е почти невъзможно да станеш жена... заради това ПОЧТИ все още продължавам да се надявам...

автора

Модератор - не публикуваме лични данни.

22.   Как си авторе?

23.   Само да те питам ти сега какъв пол си?

25.   Физически съм мъж... мисля се подразбира.

26.   Аз съм номер 20 модераторите трият пощата ми. А дано успея да се свържем по някакъв начин.

27.   Авторе, може би сравнението с Азис не беше най-уместно, но май и ти не ме разбра напълно - исках да ти кажа, че Азис по душа си е жена и си личи, но по тяло си е мъж. Въпреки, че се харесва като жена, той не е тръгнал да си сменя пола, защото е безсмислено. "Вътрешното съдържание" на "обвивката" си личи и отвън, без нужда от оперативна намеса, стига да бъдеш това, което се чувстваш, че си. Едно "парче" по-малко няма да те направи жена, ако се чувстваш мъж по душа. Освен това, никого не можеш да излъжеш за истинската си същност, защото частичка от миналото ти ще е останала. Едва ли някой мъж ще си хареса безплодна жена, която преди е била с неопределен пол... Затова те съвествам да се събереш с човек, който може да те разбере - най-вероятно някой като теб, но не е задължително. Имаш любов в себе си - хм, любовта я раздавай! И живей с мисълта, че човек сам избира тялото, в което да се роди и повярвай - не си на тоя свят за първи път. Може би за първи път си в подобно тяло, което си е наистина едно изпитание за духа...

28.   http://transbulgaria.6.forumer.com/index.php този сайт е за транссексуални .Дано ти помогне поне малко този сайт авторе.

29.   Авторе от къде си?

30.   Стига сте обиждали автора той не е виновен че се е родил така.

31.   Авторе потърси други като тебе бих те посъветвал хора който биха те разбрали.

32.   Авторе пиши как си.

33.   Това ти ли си го писал http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=транс%
D0ксуале
н съм&source=web&cd=1&
ved=0CCMQFjAA&url=http://spodeli.net/1/story-14781.html&ei=BvR_T4K_Lcfasgbwk-
yfBA&usg=AFQjCNFu2xXKKMQvO7_jNr5n4KxwRuAv6g&cad=rja

37.   И аз съм така разбирам те и аз съм много хубав като мъж но не се чувствам така. А жените са луди по мен със сини очи атлетично тяло, неща каквито те искат но аз не ги харесвам а харесвам мъже. А колкото до приятелите те не са много но и не ме знаят че съм транссексуален и даже града смених ако искаш да си поговорим с удоволствие.

40.   Авторе какво става с тебе? Пиши как си.

41.   А авторе ти да не си писал, и в темата на другия транс човек?

43.   Днес исках да разбера дали смяната на пола е реално възможна. Отговора е НЕ. Моята професия е информационен мениджър, работата ми е да установявам коректността на една или друга информация. Разгледах наличните процедури. Използват част от червото!!! за да пресъздадат вагина, запазват част от пениса, уж за да служи за клитор, и използват клетки от предмишницата за трансплант. Пускало било дори "някаква"течност. Моето мнение след ЗНАЧИТЕЛНО проучване на много процедури, че създаденото същество не се дори и доближава до понятието здрав мъжки или женски индивид, освен сложността на операциите и рисковете, дори при най-добрите и клиники не се придобива дори една десета от истинската функционалност на тези органи. Човек може да изглежда като жена, да се държи като жена, но екстериора се постига, а вътрешните органи, свързани с лимбичната, отделителната, кръвоносната и мн. други системи са просто съшити и скалъпени, колкото да дават вид на нещо, което не е! Според мен това е подигравка с хората, тъй като пишат че понеже мозъкът е най-добрият сексуален орган, затова хората са донякъде задоволени. А иначе не искат да признаят, че само са ги кастрирали, и то за много пари. Това е една брутална заблуда колкото повече чета и се убеждавам. Имам достатъчно медицински познания за това. Сестра ми следва медицина в един от водещите университети в европа, тя ми казва: Батко това е невъзможно, знаеш ли колко са големи разликите? За да се получи спермата 3 различни течности се смесват в точно определена последователност и се зареждат с био-електричество. Целият процес е толкова сложен и удивителен. Същото важи и за женската полова система, която всъщност има огромна роля в създаването на новият живот. При нея има различни видове овлажнявания, различна чувствителност в различни участъци на вагината, срамните устни. Всяко едно от тези усещания е цял нов универс. Това подобие на клитор, което правят от част от пениса е просто осакатен пенис, а лекарствата с които ще ви вържат вероятно доживотно имат сумати странични ефекти. Моето мнение е, че смяната на пола е просто надута реклама, това реално няма как да стане, възможно е само човек да изглежда като жена, или жена като мъж, да се държи като такъв/такава, дори да изглежда в половите си органи до известна дълбочина така, но това би било като да направят совалка да прилича на подводница, като и отрежат крилата, и направят много външни проблеми. Нито ще лети, нито ще плува, и цялата и сложна апаратура вътре ще е безполезна, тъй като тя космоса няма да види така или иначе... Смешна работа!!!

44.   43, едно е да гледаш нещата отстрани, друго е да си реално трансджендър, защото тогава няма да те интересуват научните понятия, аз също не съм искал да съм такъв, кой не иска да е нормален, това не ми е придобито отнякъде си, родила съм се да бъда жена и от дете искам точно това, така се чувствам и искам и да изглеждам така, имам горе долу женски черти на лицето, слабо телосложение и даже да не мога да имам деца мисля, че когато намеря подходящия мъж за мене и ще си осиновя, както правят много жени, има жени, които хвърлят децата си на улицата, да не би да са повече жени от мен, когато мога да дам на детето и човека до мен много любов и това ли е безполезно? На мен ми стига да изглеждам като жена, другото го имам отвътре и тогава ще съм щастливА, най-после да имам гърди и всичко, да разбера какво е щастие и аз! За мен това е Космоса и седмото небе, да се харесвам, и хората да ме възприемат като жена, защото за мен това е нормалното ми състояние, ако на някой му е смешно бих му пожелалА да има син или дъщеря в същото положение да види как ще му се стъжни!

45.   до номер 43: Приказваш глупости. Разбира се че е възможна. Недей да заблуждаваш хората. Медицината е много напреднала, не сме в 70-те години. Може да бъде пресъздадена дори много по-хубава вагина от колкото повечето жени имат. Как разбра че усещането няма дори 1/10 от това което трябва? Ти разговаря ли със хора които са си сменили пола(от мъж към жена)? И какво общо има образуването на спермата със сексуалното удоволствие? Тя да не би да се образува по време на секс ей така от нищо? Освен това с лечението с хормони стават много изменения в тялото. Като не си компетентен по въпроса недей да лъжеш хората. И в света има сигурно стотици хиляди или милиони хора които са си сменили пола. Според теб всеки от тях лъже че не чувства нищо по време на секс ли?

46.   Това нещо - смяната на пола е такова голямо извращение на човека създаден по образ и подобие на Бога, че е направо ужасяващо. В Светите Писания се казва, че който мъж облича женски дрехи или жена мъжки дрехи е гнусен пред Бога а какво остава за извращаване и опорочаване на самото тяло на човека чрез осакатяването му и превръщането му в друг пол. Това нещо е наистина сатанински акт и е от дявола и не е случайно, че тези неща идват от запада - помийната яма на моралната деградация и средище на слуги на дявола.

47.   46 ти нормален ли си, всеки има право да бъде какъвто си иска, тялото си е негово, като иска ще е мъж, като иска ще е жена и никой няма да те пита тебе и снобизма ти! Шотландците като носят поли са гнусни и те според твоята крейзи логика така ли? Мъж който иска да е жена е просто жена в мъжко тяло и според мен трябва тези операции да са безплатни, за да не се мъчат хората така.

48.   Н 46, да казваш, че мъж който облича женски дрехи или жена която облича мъжки дрехи е гнусен пред Бога наистина показва колко извратено мислене имаш и в случая наистина ти си гнусен. Ти не виждаш ли колко млади жени носят панталони и работят в офисите на големи корпорации. И за теб това е гнусно пред Бога. А дали ти не си най-гнусния пред Бога с твоите постояни упреци към всички в този сайт. Май в твоята глава обитава сатаната и дявола е най-големия ти приятел. Как не можеш да се усетиш, че прекаляваш с твоите обвинения към другите нещастнико. Млъкни.

51.   Иситната е, че тези операции са напълно осакатяващи за тялото в дългосрочна перспектива! Само ще спомена за гълтането на хормони за цял живот- вероятноста за рак и/или сериозни проблеми с щитовидната жлеза са много повече от 50 %... Да, няма как човек, който следи, гледа сайтове, в които има 10-100-1000 човека, които се самонасърчават да разбере колко сериозно е това предупреждение(те самите още не са видяли последиците от всичко това). Познавате ли хора, които са живяли дълги години и качествено след такива интервенции и кои от тях честно ще признаят, че това НЕ ги е спасило от този затвор. Разбирам всеки един, който е писал. Това е затвор и това е мъка! Но мисля, че през цялото време проблема е в ума и в избора на идентификация на личността. Ние сме много повече от това, което ни е интересно, което ни възбужда. Защото това, което различава мъжа и жената е много повече от техните полове. Това е мислене, локига, усещане, цялостна разлика във физиката(хормони, балнас, кръвен поток и всичко останало) и не една, а хиляда операции няма да го променят. И аз не мисля, че някой се ражда случайно в тялото си, че е сбъркан, че е такъв и, че трябва да се мъчи така. И въпреки че е битка може да се спечели- тя е битка в ума за идентичността!

53.   Престанете с тоя ум и с тези изкълчени думички, за да звучите по-умни. Толкова клипове съм гледал свързани с трансджендър хора, на тестостерон, топ сърджари и тем подобни. Нямате си напредстава колко самоуверено изглеждат. Аз също съм транс (фтм) и толкова много ми е писнало от тесногръди хора с промити мозъци и бог. Толкова много, според мен заради такива путьовци с извинение, транс хората, лсжбт хора, биват поттискани и затворени. После се чудете защо децата ви си седят в стята и отказват да споделят. Засрамете се вие, които не освобождавате една човешка душа да си живее живота. Честно казано си мисля, че повечето транс хора биха предпочели да си сменят половия орган и да усещат по-малко, отколкото да се поглеждат в огледалото с омраза. Писна ми от забили в миналото хора.

54.   В нормалните държави тези операции се покриват от касата.