Споделена история от Други

Появява ми се духа му
Здравейте,
Преди седмица загубих любимия си и оттогава два пъти духа му се появи при мен. Една вечер както си плачех и нещо ме накара да спра, започна да ме сърби цялото тяло, така досега не ме е сърбяло, а щората се спусна малко сама. Усетих присъствието му, той беше при мен.

След няколко дни пак така както си плаках, изведнъж червата ми почнаха да къркорят, а после като погледнах стената над мен и видях светлина за малко, появи се и изчезна след малко, отгоре на всичко пода скърцаше, мисля че той се опитваше да ми каже нещо. Но не успях да го разбера. Знам, че повечето от Вас няма да ми повярват, но не лъжа за нищо каквото беше го написах, не си въобразявам за нищо.

Коментари

1.   Нека познаем, ти си същата, която писа преди два дена, че е починал от инсулт и че някаква гледчка щяла да те свърже с него... А, че ти си можела и сама... Айде моля ти се!!!! Намери си работа!

2.   Аз ти вярвам, защото на мен също ми се е случвало. Приятелят й сигурно иска да те утеши, не иска да страдаш, щом ти се появява, когато плачеш. Аз така го разбирам.

3.   Какви наркотици си взела???

4.   Трети път пускаш тема. Остави човека да поче в мир... знам, че ти е тежко от загубата, но това вече е прекалено!

5.   Бягай на психиатър!!

6.   Психиятър + силни лекарства + не си пускай скайпа, може да се включи!

7.   Не ги слушай какво ти говорят тези по горе.. хората не вярват в това, защото живеем в лъжа, която е внушена в човешките мозъци. Тази лъжа на планетата затвор, която ни пречи да осъзнаем истината и да отворим сърцата си към истинския и духовен свят. Парите, материалните неща, секса, всички тези неща които повечето хора мислят за наистина важни. Те нямат никаква стойност. Просто отворете сърцата си и спрете да мислите прекалено много за глупави неща, спрете да си губете времето с омраза, завист, клюки, тъга и притеснение за всичко. Просто е нужно да направите едно единствено нещо, и абсолютно нищо друго и това е да отворите сърцата си, тогава ще сте господари на себе си и на света около вас! Не оставяйте материалните неща да ви заслепят... мога да кажа още много по въпроса, но май няма смисъл, защото никой няма да ме разбере.
А за твоя проблем, мисля че единствено ти самата можеш да си помогнеш и не трябва да се страхуваш. Просто намери отговора, знаеш че можеш и ще разбереш какво се опитва да ти каже човека когото обичаш и си загубила. Просто близките ни хора които са починали бдят над нас и се опитват да ни помогнат, те ни чакат горе на небето. Знаеш ли защо вярвам в тези неща? Защото една сутрин като се събудих и погледнах към гардероба имаше отражение на една възрастна жена с бяла и дълга коса която лежеше горе над леглото ми и гледаше към мен. Аз тогава много се изплаших и се завих през глава и почнах да викам. Когато казах на майка ми тя ми каза че нейната баба, е изглеждала по същия начин. Другата история която ме накара да повярвам на това е след като ми направиха операция, но няма да ти разказвам, мисля че не е нужно има и още много необясними неща който са ми се случвали, но това което разбрах е че човек не трябва да се страхува. А ако се страхуваш и не искаш повече да го виждаш си завържи черен конец на ръката, поне така направих аз и спряха да се появяват тези неща.
Знам че хората не вярват в това и ти може би не вярваш, но всеки е роден с мисия на този свят. Просто не се предавай, бори се, не плачи, отвори сърцето си за истинските неща и всичко ще бъде наред.

8.   Според мен той се опитва да те утеши. Няма причина да се страхуваш.

9.   Вярвам ти и е напълно нормално. До 40 ден любимият ти ще е с теб и ще го усещаш.

Ajna

10.   И аз ти вярвам, защото ми се е случвало такова нещо както го описваш с светлината и появяване за секунда.... мисля, че не си въобразявам а ми се случи....

11.   Благодря Ви, че ме разбирате и не смятате, че си въобразявам, както повечето хора. Някои хора са много злобни и вместо успокоение, получавам укор, че спамя и подобни, може историите три да са ми, но са различни нали и не смятам, че е проблем да споделиш с някой. Но няма как винаги ще има заядливи особи, които да ти кажат на въпреки. На всички тях искам да им кажа, да си гледат работата и да не коментират, след като смятат че са спам историите и не си заслужават.

12.   Виж сега - съжалявам за загубата ти. Но може би трябва да се къпеш по-редовно и да ядеш също по-редовно.