Споделена история от Други

Ще получа ли отговор
Какво ти остава да направиш когато разбереш, че човека с който искаш да си, за който мислиш всяка секунда дори не иска да бъде с теб?

Не от намеци и пр. , а от директно "не искам да съм с теб". Отношенията ни бяха заплетени... разделихме се за известно време, след което разбрах от други хора, че си е намерил приятелка. (бяхме разделени за по-малко от месец). Потърсих го, за да разбера защо толкова бързо ме е заменил, след като не бяхме "приключили " както трябва.

И докато се осъзная вече планирахме къде да ходим лятото, къде ще сме на неговия РД и т. н. След това той изчезна+изключен телефон. Това продължи седмица-две, след този период получих залъгващ смс от вида"имах много работа, но като се освободя веднага ще се разберем да се видим". Чаках.... и така чаках 3 седмици, а от него нямаше и следа.

Направих си регистрация във фейсбук и го намерих, нямаше как по друг начин да се свържа с него. Обяснението му за това изчезване беше "нали ти казах че ще ти се обадя като се освободя", но аз не се примирих толкова лесно с такова глупаво оправдание, след което последва неговото откровение "обичам приятелката си, не искам да съм с теб". Попитах го защо ме е излъгал, че няма приятелка -отговор никакъв. Започна да ми обяснява как не трябва да го търся повече, но защо без дори 1 причина. Защо след като е имал приятелка беше с мен?

И как толкова бързо забравяш човека, на който до вчера си се "молил" да е с теб? Защо след като му дадох шанс той го пропиля? Защо дори приятелство не иска да има между нас? На тези въпроси вероятно никога няма да получа отговор от него, затова потърсих помощ тук, с надеждата някой преживял подобно нещо да даде съвет. Благодаря!

Коментари

1.   Приятелството между бивши гаджета е същото като приятелство между полицай и затворник, между продавачка и крадец, между изнасилена и изнасилвач и още много примери. Този бивш... остави го, явно не разбира какво пропуска и не те заслужава :) Пак ти казвам да не се тормозиш за някой, който не го осъзнава. Дано да го преодолееш, успех.

_/_ e |< /.

2.   Някои момчета казват, че искат да си търсят гадже, без изобщо да имат време за свои познати, близки и роднини. Ако те е блокирал по интернет, по-добре си закривай всички регистрации, с които си писала.

3.   мила до болка ми е познато...! Аз този човек още не мога да го забравя.. мнго ще трудно но нали знаеш всичко се връщаа...!!! После той ще ти се молии... да го приемеш..!