Споделена история от Други

Агресия
Здравейте аз съм момче на 24 водя нормален живот работя, уча и така нататъка. Преди 8 години започнах да тренирам бойното изкуствно наречено винг чун, вече толкова много време се занимавам че съм се превърнал в накаква бойна единица :) Висок съм, не съм някой напомпан - съвсем нормален съм. Въпроса е в това че толкова съм задобрял че мога да премачкам сума народ без да ми мигне окото, това нещо провокира у мен тъмната страна на нещата, всеки който ме дразни бива бит, докато шофирам ако някой ми се заяде излизам от колата и ако е още там почвам да го мачкам, последния път един с една лада така ме изнерви, излязох той тръгна да бяга с колата и аз с такава сила я ударих в багажника че си счупих 3 пръста.. Както и да е, веднъж в едно кафе в махалата премачках 3-ма тинейджъри защото бяха седнали на нашата маса която бях резервирал, обичам да използвам уменията си, знам че мога да смачкам почти всеки и това ми дава някакво самочувствие, когато го учех ме предупреждаваха че може да стане така, но аз казвах че само при самозащита. Бях се поуспокоил, но излезна един филм за него онзи ден, снощи го гледах и днес жаждата ми за бой е огромна всичко се възвърна - чакам само някой да стъпи накриво за да си отбия,
КАК ДА ГО СПРА това?

Коментари

1.   Как да спреш ли? Ами вземи си намери друг начин за "вдигане" на самочувствието! Смешно е да избиваш комплекси чрез агресия, извини ме, но за мен си е точно това! Човек като теб не може да бъде обичан, а само да внушава страх.

Виждам, че ти сам не можеш да се познаеш или по - скоро не ти харесва "новото ти аз". Похвално е, че се осъзнаваш, защото това означава, че искаш да се прмениш. Направи го! Чети, намери си по - мирно хоби и впечатлявай останалите с всичките си останали качества, но не и с това, с което само ще ги прогониш.

Ако наистина желаеш да се промениш, благодарение са силната воля, която възпитават тези бойни изкуства, ще можеш! Само си помилси какъв респект внушават монасите от Шао Лин - именно защото за тях боя е последната възможност, но интелекта и скромността им са достатъчни, за да ги гледаме с неистово възхищение!
Успех!

2.   Комплексарска история на човек, който не може да си решава проблемите по друг начин и решава, че е голямата работа да бие хората. Е, нека те светна, че това вече не е на мода. Тва, че можеш да биеш не ти дава право да го правиш. Абе какво ли ти говоря изобщо ..

3.   Следващия път подгони някой не с ладичка, а с кола за над 100 000 евро и го пребии за разнообразие. Гарантирам ти, че след това ще имаш достатъчно време да размишляваш в гипсова вана ;-) Ако от това все пак има полза, после си хвани едно момиче и за разнообразие не го пребивай, а прави редовен секс. Успех. ВП

4.   Хахахаахахх туи не е вярно някои си го е измислил напълно бааа чи то полицаите нямаше ли да го хванат и да го затворят бил бойна единица баси тъпото чи той напрао да земи да учасва във филма терминатор 4 туи са пълни измислици който го вярва е голям глупак пфф

5.   Синко, нека те светна за някои неща от живота, пък ти хубаво помисли докъде ще стигнеш, ако я караш в същия дух. Аз съм доста по-дърт от тебе и вероятно доста по-хилав и по-дребен. Ако ме срещнеш, можеш да ме отвееш с една ръка. Но надали ще ме убиеш. И после аз ще те съсипя, буквално ще ти видя сметката. Може да си мислиш, че няма работещо правосъдие, но се лъжеш жестоко. Точно на такива като теб Темида хич, ама повярвай ми, хич не им прощава. Съдиите никак не обичат извършителите на телесни повреди и им удрят доста тежки присъди. Осъдителни. Лично съм вкарвал в затвора юнаци като теб и лично съм наблюдавал след това в какви хленчещи момченца се превръщат. Та си помисли хубавичко доколко е добре да се ебаваш с хора, които не познаваш и колко лесно е да си намериш майстора. Овладей си агресията докато е време, защото инак няма да свършиш добре. Това е приятелски съвет, а не закана. Засега.

6.   Природа, кво да правиш, нищо лошо няма в това да изразяваш себе си :) Само не знам преди 8 години къде си учил винг чун. Според мен ти си лъжец и си гледал някой филм, който ти е повлиял на психиката като ти е подтиснал чувството за малоценност и си искал да си представиш несъществуващата реалност, в която ти си над всички.

На много хора им се случва от време на време, ама това което ти е донесло усмивка докато си писал статията след няколко часа ще те забие в депресия защото не вярваш наистина да е така. Според мен нямаш капка агресия в тебе, даже те е страх от насилието :)