Споделена история от Други

Дали е възможно някой да откликне на жалбата му?
С приятелите ми се бъзикахме с един номер, говорихме глупости. Аз казах на човека, че сме избрали номера произволно, но той не ми вярва и ме заплашва, че родителите ми ще разберат. ЗНАМ, ЧЕ Е ГЛУПАВО, но не пиша за това в момента. Въпросът ми е дали е възможно някой да откликне на жалбата му. Приятел каза, че му се е случвало, някой да се шегува с него и баща му е звъннал в полицията, но не са му помогнали. Ако звъннат на оператора възможно ли е да има някакво влияние от " телефонния тероризъм " ? Моля ви. Споделете!!!

Коментари

1.   Така става като се е*авате с хората и на мене преди две години едни пишлямета така ми се бъзикаха по телефона. Единственото което казах на полицията е че ме заплашват със смърт по телефона, естествено това беше лъжа само и само за да привлека вниманието на полицията в последстви разбра се кои са пишлягарите не се стигна до съд, просто не си струваше, но най-малкият им проблем беше че родителите им разбраха бая ги разкарваха по полицията. Така че молете се тоя да не се обади в полицията и да не каже това което казах аз щото ще ви се сговняса живота.

Rebel

2.   Здравей, аз и едни приятелки също сме си правили шеги по телефона, но само с познати. Как разбра, че е подал жалба? Може и наистина да е подал, но може и просто така да ви заплашва, за да не си правите повече шеги. Съветът ми към теб е да не се обаждате на произволни номера, защото:
1. Може да ядосате някой наистина много, да се обади на полицията и да ви проследят от там.
2. Може да наберете и самият полицай.
3. Как да сте сигурни, че номерът не е на някой психопат, защото всякакви хора ги има?
*Яса

3.   Много се надявам да откликнат на жалбата му и да стигнат до вас!
Не злобея. Това ще бъде хубав урок за вас - че всяко действие има своето следствие и няма как да се подигравате с чувствата или нервите на някого, просто така за забавление... Така ще знаете, че следващия път преди да направите нещо "умно" за да се избъзикате с някого трябва да сте готови да посрещнете последствията от това!
И на края - технически е възможно без никаква трудност да се установи номерата от които сте звънели, както и притежателите им!

4.   От авторката към 1: Мерси за инфото.

5.   Чичо ми веднъж бе подал жалба в полицията за същото нещо и го издириха въпросния нарушител. Така че... твърде е вероятно да откликнат... :)

6.   Разбира се че ако е подал жалба ще откликнат, в тези случаи са бързи, не си мисли, че понеже сме в България няма да му обърнат внимание.... много лесно се проследяват такива разговори, ще се оплаче и ще ви проследят...