Споделена история от Други

Мисията невъзможна - подарък за рожден ден
Здравейте!

Знам, че има хиляди теми в интернет като тази, но се рових ли рових и подобна не открих... така че и аз реших да попитам трети лица за мнение, знам колко е дразнещо повярвайте, но моля за съвет. Така преди няколко дни един познат, по когото си падам бях писала даже тема за него, както и да е.... та покани ме на рожденният си ден който е след 2 дни... да но аз нямам идея какво да му купя. Проблема е че знам какво би харесал, но просто би било прекалено лично на този етап, за да му го подаря.

Друг е проблема и че приятелят му с който излизах преди време ще е на този рожден ден и не искам да се почувства неловко - въпреки че си останахме приятели с него. Така малко инфо за момчето- става на 23, обожава да свири на китара и да чете книги, да пътува - общо взето харесва неща, по които и аз си падам, но пак казвам искам подаръка да не е толкова личен, поне на този етап, но ми се иска и да е специален :Д, ако може повече мъже да споделят на какво биха се зарадвали, бих разпитала приятелите му - но такава опция за момента нямам. Иска ми се нещо забавно, нестандартно и аз не знам какво, .... бих му подарила книга но той няма да може да я прочете понеже все още не разбира добре български - от Германия е... въобще сложна работа е, поне за мен! Съжалявам че ви тормозя с поредната такава тема, но наистина не знам какво да му подаря, а никога не съм имала такъв проблем - винаги мен са ме разпитвали за такива неща.... мислех си и за мп 3 с любимите му песни, понеже мисля че няма, пък обожава да слуша музика - но пък дали това не е прекалено? ! Идея си нямам... ако помогнете ще съм ви благодарна :)

Коментари

1.   Една бутилка хубаво българско вино.
С пожелание животът му да бъде като вкуса на хубаво българско вино или нещо подобно.

2.   Здравей! Щом момчето обича да свири на китара, може да му купиш декоративна такава, от следния магазин: Metal Shop Метъл Хевън
София ул. Раковска 187. Ако не си от София, има вариант за доставка по градовете. Погледни сайта на магазина, има много интересни артикули, особено китарките са много сладки! Ако слуша метъл, можеш и друго нещо да харесаш от там... Ако не и китарката според мен би била подходяща, така и спомен ще му остане от теб. Прецени си и успех!

3.   Към номер 1: Може би момчето не пие алкохол. Може би не всички хора на този свят пият алкохол. Замислял ли си се? :)

4.   Подари му книжката за 100те национални туристически обекта. Щом обича да пътува ще го заинтригува. Ощ почеве, че е в чужда страна, едва ли не му е интересно да я опознае. Пък току-виж те поканил да го придружаваш ;)

5.   Благодаря за идеите, момчето пие алкохол , но ми се струва банално но ми остава ден така че в краен случай и това ще взема :Д, само че не ми се иска да му взимам марков алкохол защото няма да го оцени така както би трябвало, млад е и не знам, китара има и то истинска, а фигурки на китари бол - сам си ги е купувал, но пък не е колекционер та да му взема.... въобще страшна работа :Д а това магазинче ще го ползвам аз, тъй като не съм убедена че си пада по метъл, но пък аз го харесах :Д Книгата с туристичесите обекти май ми се вижда добре :) и без това умира да пътува из България, така ще може да гледа и да обикаля което му хареса...

Авторката

6.   Всичко зависи от интересите.
Аз всяка година по това време се чудя какво да купувам, защото през май са родени и родителите ми и сестрите ми. Та за баща ми реших да взема шах-мат, много ми харесаха в този сайт - shahtabla. cом има и туристически комплекти, аз лично май ще му поръчам дърворезбата. Ще му остане за спомен си мисля. Иначе баща ми става на 50 :) но това му е хоби още от ученик.
А ако имате идеи какво да купя на 2 16-годишни момичета ще ви бъда много благодарна. Те също свирят на китари но си имат :)