Споделена история от Други

Спешно ми трябват пари!
Спешно трябва да намеря 650 лв за утре. Пробвах къде ли не цяла седмица, но на всякъде удрям на камък поради лоша кредитна история за вече изплатени заеми. Трябвало да минат поне 6 месеца итогава да кандидатствам за заем. Ако някой може да даде информация от къде мога да намеря такъв без да гледат кредитната история, ще бъда много благодарен. Връщам на месечни вноски с лихва по договаряне за срок от 6 месеца. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Заложи нещо...

2.   Продай нещо скъпо или поискай заем от приятелите си. Може да пробваш и хазарт, но е много рисковано, защото може да загубиш.
~*Отхвърлената*~

3.   Има много институции, които се водят небанкови, и там не се интересуват от кредитната ти история, не искат гаранти и доказване на доходи, но за сметка на това, ще ти дадат 650, но ще им върнеш 1000, т. е. убиват с високата лихва. Одобрението става до няколко часа, дори през интернет можеш да кандидатстваш. Успех!
Пламсита21

4.   jet credit, М тел дават в офисите си заеми.

5.   Няма банкова или небанкова инстутиция, която да отпусне кредит на човек, който не е нередовен платец към други банки или небанкови институции. Явно човека е вписан в Централния кредитен регистър.
Джет кредит, Ти Би Ай кредит и т. н. също няма да му отпуснат.
Варианта е приятел, познат и т. н.

6.   Доколкото съм чувала има и частни лихвари...

9.   Здравейте, интересувам се успяли да намериш заем и ако е така кажи моля от къде, за да мога и аз да се възползвам, че в момента съм точно в твоето положение или ако някой друг може да каже кои са тези частни лица даващи пари на лихва , нека каже как са се свърже човек с тях, че положението е тежко.!?