Споделена история от Други

Притеснение
Имам проблеми с косата си. Започнах да оплешивявам. Някои познати казват, че по-добре би било вместо да имам коса само отстрани и на тила, да си обръсна главата нула номер. Така съм щял да изглеждам по-добре. Аз обаче се притеснявам да ходя с обръсната нула номер глава. Няма ли да ми се пресмиват, особенно приятелките. Никога до сега не съм си бръснал главата. Какво да правя?

Коментари

1.   Еми и моя брат имаше същия проблем, и на мястото дето му капеше косата търкаше с чесън, само че обелен и след време му мина. Пробвай ако искаш, колкото по-често се сещаш толкова по-добре за теб. УСПЕХ ПИЧ:)))

2.   Нормално е, ген. Спокойно, само прекалено суетни лиги биха оценили липасата на коса, като нещо ненормално.

3.   Не се притеснявай! Аз мисля че бръснатите глави са доста секси! И доста от моите приятелки са на същото мнение.

4.   НУЛА НОМЕР ЕДИН КАТИНАР ПУСНИ СЛОЖИ НЕКОЛКО ЛАНЕЦА И СИ ПОРМЕНЯШ ИМИДЖА ХАХА ;)

6.   Чуй моя съвет аз съм момиче и не съм много голяма, но все пак според мен ти се притесняваш дали другите ще те харесат... Според мен не се притеесняваи от мнението на приятелките ти те сте те харесват такъв какъвто си. Наистина според мен е по добре да нямаш коса отколкото да имаш плешиви места... Е това е от мен успях