Споделена история от Други

Здравейте на всички читатели
Пиша за поред път в сайта. Посещавам го всеки ден по-няколко пъти. Споделям проблемите на хората и понякога пиша мнения. Искам да споделя че се чувствам самотна. Разделих се с най-добрите ми приятелки (поради много причини) разделих се с приятелят ми и от 1 година сам без двете най-скъпи за човек неща. ЛЮБОВ-ПРИЯТЕЛСТВО.

Излизам с хора, които са ми до болка чужди, с които не се чувствам чак толкова добре. Не мога да си намеря свясно момче, всички са едни и същи. Преживях много лоши неща тази година и все още не мога да се отърся от тях.. (не само заради приятелките ми) опитвам се да живея добре да гледам положителната страна на живота, но мога ли когато всички говорят за "убийства, затвори, грабежи, полиций, секс, наркотици"

Усещам че почвам да се влияя от тези хора, което не ми харесва. Да сега ще кажете ми махни се от тях. Да добре ще се махна... но наоколо всички са такива. Лоши гледащи единствено себе си.Това е от мен. Бъдете много щастливи и усмихнати въпреки трудният живот.:)

Коментари

1.   Миличка животът е труден... приятели много но колко от тях са истински .... николко.... живеем заобиколени от егоисти които по всевъзможен начин се опитвам само да те използват... не знам какво да ти кажа аз съм в същото положение имам една единствена по близка"приятелка"с останалите които мислих за приятелки се отчуждихме,но гледам не пред и се опитвам сама да се справям с изпитанията които ми предлага живота.

А момче-истинските мъже са вече изчезващ вид радвам се че имах късмета да срещна сегашния ми приятел и макар разликата ни да е доста голяма имам истински мъж ди себе си,а ти ако търсиш ще намериш
скайп : ina_dragieva ако искаш приятел за сега само онлайн съм насреща.

2.   Според мене вие жените сичките сте еднакви. 1/2 от постовете тука става въпрос за изневери......... И не поставяй сички мъже под общ знаменател!

3.   Това към номер 2 ли е или към автора?

4.   Не знам на колко години си, но всичко до тук, колкото и лошо да е било ти е помогнало да пораснеш. Хайде вземи се отърси от идиличните представи за подкрепа в приятелсвото. Има такива моменти наистина, но са малко. Хората по-принцип сме егоисти, но очаквай много от другите, но постъпвай както сърцето ти диктува. Има и нормални и истински приятели, малко са, но има.

5.   Наистина не може да поставяте всички мъже под общ знаменател. Щото и аз съм разочарован от повечето жени, но ако кажа "Всички жени са курви" ще ме утрепете с приказки сигурно.
Иначе към авторката - не бой се, свястното момче ще го намериш. Всичко ще си дойде на мястото.
Успехи и на теб.

6.   КАК БЕШЕ КАЗАНО В БИБЛИЯТА? "КОЙТО ТЪРСИ НАМИРА" АКО НЕ МЕ ЛЪЖЕ ПАМЕТТА ИМАШЕ НЕЩО ТАКОВА ;) СВЕСНИ ХОРА КОЛКОТО И ДА СМЕ МАЛКО НИ ИМА ;)

7.   А ЗАБРАВИХ ДА ТИ КАЖА УСПЕХ И НА ТЕБ ВЪВ ВСЯКО НАЧИНАНИЕ ;)