Споделена история от Други

Голям проблем
Имам голям проблем - на 29 години съм и съм девствен висок 175 (нисък ръст), и слаб - бицепс 27, бедро 49, глезен 22, тегло 69 кг срам ме е лятото да ходя с къси панталони, тениска и леки дрехи на вън, не ходя по дискотеки. Харесват ме момичета, но като разберът и бягат дали е от девствеността или от височината?
Сериозно е. Моля ви дайте ми съвет.

Коментари

1.   Нали за това ги има курвите. Доказано е че повече от 80% от мъжете си губят девственноста с проститутки на мен също първия ми път беше с проститутка и след това се получава по лесно пробвай
Успех

2.   Успокой се малко бе човече! Какво като си нисък и слаб, да не би само ти да си такъв? Както се възприемаш ти, така ще те възприемат и останалите. Горе главата, т'ва не са никакви проблеми!

3.   Не се самокомплексирай :) Живей си спокойно живота и всичко ще си дойде на мястото. Не съм съгласна с номер 1, не е тва начина. То не е състезание :) Бъди по-уверен.

4.   Хм... 175 см си го водят за среден ръст, не за нисък. А като си слаб ходи на фитнес да си развиеш мускулите и се храни по-калорично. предполагам пушиш, затова спри и цигарите!!! И стига мрънка!!!

5.   Искам да кажа на номер 3 ако е мъж е педал ако е жена е тъпа и искам да попитам има ли мъж който не е ходил при проститутка.
От номер 1

6.   Номер 5 (1): Аз не съм номер 3, но да то кажа ТЪПИЯТ СИ ТИ!!! От къде я изнамери тая статистика, която няма нищо общо с действителноста?

На теб като никоя не ти пусна и ходи при проститутка, значи и с другите мъже е така ли??? Нормален ли си? За голям мъж ли се взимаш, като плащаш за нещо, което читавите мъже имат за даденост?
Ми поне не се излагай, че и да се хвалиш с това!!!
Смешен си!

7.   Номер 5 ще бъде нескопосан любовник цял живот, ако свикне на проститутски ласки - престорени и професионални, поне не съветвей хората да повтарят твоите грешки.

До автора - знам, че психическата бариера а най - големият ти проблем. Външността ти едва ли е причина за положението ти, но самооценката ти наистина е прекалено занижена! Вдъхни си малко самочувствие, дай си малко кураж и се въоръжи с търпение! Останалото ще си дойде само на мястото.

Само да добавя, че съм била с девствени мъже и за мен е неописуемо възбуждащо! Дори сега, като ти пиша и си спомням... мммм... Тези спомени ще ми останат до живот, а съм и сигурна, че далеч не съм единствената, която го намира за толкова секси. Пред тези спомени бледнеят и изявите на някои отлични любовници, с които съм била...
Помни, че избора е винаги твой, но не рискувай да съжаляваш цял живот за грешния такъв.
Успех!

8.   Аз съм момиче и не съм чак толкова голяма, но все пак сме
тук да си помагаме, а не да се упрекваме. Аз съм 1.57 и
съм слаба така че изглеждам още по-мъничка, но с едни
средни токчета придобивам що годе нормален ръст (не се комплексирам ни най-малко както сама казвам съм напълно удовлетворена от размерите си). Не смятам, че 1.75 е нисък ръст затова няма повод да се комплексираш.

Наскоро се запознах с едно момче, което е 1.70 много е сладък и общо взето се зарибяваме той се шегува с това
че съм такава мъничка аз все му отговарям че и той не е кой знае колко висок, а той с гордост ми отговаря че е 1.70.:*

Така че според мен проблема е в това че самия ти се притесняваш от девствеността си. Абстрахирай се от това
на вас момчетата поне не ви личи. Бъди по-самоуверен флиртувай и ще видиш че това няма значение.

9.   ИЗБИЙ СИ ВСИЧКИ КОМПЛЕКСИ ОТ ГЛАВАТА И ЩЕ ВИДИШ, ЧЕ НЕЩАТА ЩЕ ТРЪГНАТА В ДРУГА ПОСОКА. МИНАХ ПО ТОЗИ ПЪТ И ЗНАМ, ЧЕ КОМПЛЕКСИТЕ СА ТОВА, КОЕТО НИ ПРЕЧИ ДА СМЕ ИСТИНСКИ. ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ!!!

10.   Ти пък що казваш че си девствен, кой те знае, еми търси си приятелка не чакай някой да ти я сервира на поднос. Казваш че не ходиш по дискотеки еми там ти е грешката, почвай да ходиш и да видиш дали няма да забършеш нещо.

11.   Не е заради това, че казваш че си девствен не е за това ами не е и от височината, просто курви знаеш ли какво е това? Курви бе зарежи ги както казва номер 1 нали за това са създадени курвите! Много си си добре дори! :)

12.   Ти добре ли си? Нито си нисък, нито слаб. Май си правиш майтапи с хората. Брат ми е 175 см, 68 кг и изглежда страхотно! Винаги има жени около него. Аз самата съм 161 и излизам с мъж, който е 187 см, при това той много ме харесва, а и аз никога не съм се чувствала зле, нито страдам от липса на обожатели.