Споделена история от Други

Готини маратонки във Варна
ЗДР на всички! Моля някой да ми каже или препоръча място, магазин или мол с хубави маратонки, може да се каже и маркови но до 100 лв. дори и за тениски ако може, но най вече маратонките ме интересуват.
Става дума за град Варна ако някой е от там или е пазарувал от там моля да помогне. Дори и име на улица да кажете пак ще свърши работа ще я намеря по някакъв начин. Спешно ми е защото Понеделник тръгвам за там.
ще се радвам ако споделите нещо. Благодаря предварително.
Момче 17г.

Коментари

1.   Пробвай в трите МОЛ-ове. Само там ще намериш богат избор на маратонки и други неща.
Те се намират близо един до друг. Единият (Grand Mall) е направо на Автогарата, другите са също на една-две спирки - Варна Мол е най-добрият (и първият), а Varna Towers накрая посети, ако не си си намерил нещо, но той е най-нов и още не е разработен. Из града само в центъра, но няма голям избор

2.   В моловете наистина има яки, ама във Varna Towers има малък избор и не са мн яки.. Аз лично предпочитам Мол Варна.. М14

3.   Минало е време, но все на някой може да му свърши работа мнението ми. Срещу Ботевата градинка съм виждал някакъв магазин. Също по Пискюлиев и Владислав. В МОЛ-вете съм чувал от приятели, че само кофти стока се продава на завишени цени. Уж маркова, но качеството няма нищо общо с това на същата марка извън България. Даже съм чувал, че част от стоката се зарежда директно от колхозния пазар. Ааа, сега се сетих, 100% къде ще ти хареса, забрави Владислав и Пискюлиев, а направо "Спорт Депо" в "Палах" център - това е между ХЕИ и стадион Спартак. Не съм спортна натура, но повечето ми приятели от там пазарят и са доволни.