Споделена история от Други

Преби ме момиче. Помогнете!
Здравейте!
Набързо ще ви разкажа, за това, какво ми се случи и как го преживявам от тогава и ви моля за съвети как да си върна и малкото самочувствие и мъжество, които имам. Мъж съм на 31, живея и работя в София и преди около две седмици едно момиче ме преби и нокаутира буквално пред очите на жена ми. Сещате се, че ситуацията бе много унизителна, а и неочаквана за мен. Принципно, първо да уточня, че като натура съм доста нежен и слаб и винаги съм се възмущавал, критикувал и дори ужасявал от насилието и всичките му форми на проява и съответно никога не съм и бил способен на насилие, но все пак никога не съм предполагал, че ще ми се случи точно това, да ме пребие момиче и то пред очите на жена ми.

Та направо на ситуацията:
Привечер, след работно време, в един супермаркет, аз и съпругата ми си пазаруваме за вечеря и вече сме на касата да плащаме покупките и точно в този миг ни пререди едно момиче, спортно облечена и мъжкарана на външен вид, което избута грубо жена ми, после и мен и вместо да ни се извини, просто каза на касиерката, че много бърза и искала само кутия цигари. Това поведение не ми хареса, не заради пререждането, ами заради отношението и разбира се, направих и забележка. Казах и, че не е възпитано поведението и, че е типично поведение на селянка и ей Богу, тази забележка ми излезе през носа, не трябваше да я наричам селянка, но не знаех какво ме чака.

Като и направих забележката, само ме изгледа злобно и си тръгна. В погледа и още усетих, че и се иска да ме удари, но явно бе решила да направи това не в магазина, пред много свидетели и камери, а в последствие, както и се случи за нещастие. Тръгнахме си и ние, но излизайки от магазина, видяхме, че въпросното момиче е отвън и явно ни чакаше. Супер злобно ни гледаше. Самата и визия и поведение подсказваха, че има лоши мисли и намерения спрямо нас и леко се стреснах, но само леко, понеже още не знаех какво ме чака.

Ние, обаче, все още неподозирайки какво ще ни се случи, си продължихме спокойно към къщи, все още бе светло, а и живеем на около200-300 метра от супермаркета. Но и тя тръгна след нас. Вървеше след нас и ни обиждаше и провокираше с изрази, псуваше ни дори. Жена ми ме гушна, уплашена от нейното поведение. Не издържах на обидите и и на поведнието и, и за втори път допуснах грешката да и се сопна и да я нарека селянка. В следващия миг тя ме изрита силно в стомаха и повярвайте, знаеше как да го направи, аз така не бих могъл да ритна някого. Изкара ми всичкия въздух, превих се на две, силите ме напуснаха в миг, изтървах покупките на земята, а жена ми изпищя. В следващия миг ме хвана за вратовръзката, изправи ме и ме удари с юмрук право в окото и честно ви казвам, ако не ме държеше за вратовръзката, щях да падна от удара. Държейки ме, ме дръпна още веднъж към нея и ме удари пак с юмрук в носа, счупи го, кръвта започна да шурти и да влиза в гърлото ми и започнах да се давя. Паднах на колене, извадих си кърпичката, притиснах я към лицето си и ще си призная с риск да претърпя обиди и критики, но се разплаках от болката и страха, които изпитвах и започнах да я моля да престане.

Жена ми също плачеше и я молеше, но тази грубиянка не се смили и продължавайки да ме държи за вратовръзката, ми нанесе още няколко безпощадни удара в лицето с юмруци и колена, много болезнени, при което аз просто припаднах. След като дойдох в съзнание, осъзнах, че жена ми е над мен, плачеше и ми попиваше кръвта с кърпичката си, а момичето вече го нямаше. Прибрахме се в къщи, жена ми само плачеше. После отидохме и до болницата, имах нужда от лекарска помощ. Лицето ми беше буквално на пихтия, с две насинени и подути до затваряне очи, счупен нос и разцепена и подута устна, все едно се бях бил с Майк Тайсън, само дето за жалост не бе Майк Тайсън, ами едно момиче, което обаче се биеше като мъж и очевидно далеч по-добре от това. Аз по принцип, както и споменах съм нежен и слаб, тежа едва 60 килограма и никога не съм умеел да се бия, никога не съм и искал да се бия и не съм се срамувал от това, но все пак да бъда пребит и нокаутиран от момиче и то пред жена ми е наистина унизително. Вече ми мина всичко, нямам никакви трайни последствия от побоя. Но срама остана и още не ми минава. Само две седмици минаха от тогава и дано след още няколко седмици да ми мине. Жена ми ме обича и ми казва, че не се притеснява от факта, че ме е пребило момиче, но все пак...

Коментари

101-127 от 127

134.   127,сега ще ти отговоря на умопомрачително дългия,но крайно фанатичен и наситен с омраза коментар така,както ти ми отговори,поточково:

"Сигурно съм попаднал на женски модератор, защото не виждам нищо лошо в коментара си, освен ирония в отговор на иронията, който е и отговор на коментар №126. След като няма коментари за одобрение, възможно е да е техническа грешка. И тъй като преди да го публикувям го копирах и сложих в една папка, сега го представям пак!!!"

Е,и,какво очакваш,всички да ти кажем "Браво!",всички да ти отдадем адмирации,за напоритостта,находчивостта (всъщност,наглостта ти) да качваш все едни и същи простотии,без особена разлика в съдържанието,да си ги копираш,да си ги пазиш чак в папки?,да печаташ денонощно,неуморно като печатарска машина и да очакваш различен резултат и някой/я да се съгласи с теб?? Това не граничи ли с параноя? Не те ли заболяха очите? Прекалено си млад още за тези работи,излизай,разхождай се с приятели,забавлявай се,какво си се затворил в прашната стая?

"Леле... 126... ти да не си се надрусала??? Адски банален, жалък и пълен с комплекси съм бил!?? ! И, защо да съм банален? Защото казвам доста истини ли? То сега е модерно жените да виждат у всеки мъж баналност, комплекси, и повтаряйки че са с предразсъдъци, служейки на стари догми, уважаващи патриархалните обичаи. Това се е превърнало в мантра, резултат от феминистичното опиянение, и тържествено празнуване на несъщестгвуваща победа над мъжете, които видите ли били дори по-слабият пол! На теб явно понятията силен-слаб ги възприемаш като дебел-слаб. Вярно е, че физическата сила и мощност зависят от масата, но говорим за мускулната маса, а не за тлъстините."

Леле... 127... Какво ти става... Да не би случайно да си забравил да си изпиеш хапчетата? Как така успя да наблъскаш толкова много злоба и агресия на едно място?! Ами да,такъв си си! То,един от първите му симптоми на комплексара е,че отрича допоследно да е такъв и постоянно вика за себе си "съм БИЛ,съм БИЛ". Явно ти се иска много да съм друсана,защото не ти изнасят фактите,които съм изредила горе и така ти е по-лесно да ги умаловажиш,но не съм. Никога през живота си не съм се друсала,нито съм пила,нито съм пушила,всъщност съм привърженик на здравословния начин на живот,т.нар. "health life",храня се само с плодове и зеленчуци,не се тъпча с ГМО боклуци,през свободното време си тичам в парка,правя си крос,карам колело,всеки ден след работа отивам във фитнес залата и тренирам за плосък корем и добра фигура,и изобщо не ме е еня (както се изразяваш ти) за каква ще ме помислят,за мъжкарана,за лесбийка,за кучка-въобще не ми пука. Ако една жена вижда в един мъж баналност,комплекси и предразсъдъци,то не е,защото "така е модерно",а защото НАИСТИНА ги има-женската интуиция никога не лъже.

"Тук пак бъркаш, жената е с 30-35% по мазна или тлъста ако искаш го наречи, но физически е много по-слаба. За това и 95% от жените са целулитни и грозни, нищо че доста от тях минават за хубави."

Не,не бъркам. Тук,мъжете се тъпчете с кюфтета,кебапчета,джолани и колбаси като луди,после се задръствате и не можете да се изхождате нормално,затова се напъвате и ви излизат хемороиди,та не можете дори да си седнете на дебелия задник. Чети статистиките,да видиш колко българи на година умират от инфаркт,причинен от завишено количество холестерол в кръвта и запушване на артериите. Особено по празниците,такива пиршества се падат,че гробищата се препълват с баджанаци само за половин денонощие! Дори съм била свидетел със собствените си очи,как сбръчкани,зачервени старчоци нагъват чиста животинска мас (лой) директно от буркана и гребат с лъжица,сякаш е кисело мляко. Сред тийнейджърите 80% от момчетата също страдат от затлъстяване и наднормено тегло поради мързеливия,неактивен начин на живот,вечното седене пред компютъра и яденето на хамбургери,пици и дюнери. И накрая вие,мъжете си патите от собствената си лакомия. То си има училищни тренировъчни програми точно за тази цел,но няма кой да ти слуша. Та,я погледни реално кой е по-тлъстият и по-мазен пол?

"И, не е нужно мъжът да е културист за да пребие която и да е жена, дръзнала да му посегне, освен ако не се съобразява със ситуацията. А, да го ритне между краката забравИ! Всеки мъж, който очаква изненада, знае къде му е слабото масто, а това 22 годишно момиче, притиснато в ъгъла, едва ли ще посмее да направи подобно нещо, ако му е мил животът. Точно тогава ако има инстинкт за самосъхранение, ще трябва да постъпи благоразумно, ако не иска да бъде осакатена за цял живот. На мъжа не му трябват пистолет или нож срещу жена. Само с един удар и може да я прати в отвъдното. Достатъчно е само да бъде предизвикан от нея."

А защо трябва мъжът да пребие жена,при положение,че не му е направила нищо и не му е попречила на съществуването с нищо?!! Сигурно ще се изненадаш,че на мъжа слабите му места са много повече,отколкото между краката. Ако жената е с достатъчно бързи рефлекси например,може да му нанесе един светкавичен прав удар в гръкляна,и вече ще се задавя и задушава,може да му бръкне в очите с 2 пръста и да го изкьорави и обезвреди,а и не на последно място,тя него може да го осакати по най-болезнения начин,и то завинаги,точно когато най-малко очаква изненада:например,когато му прави свирка;така ще се е хванал с двете ръце и ще вие от болка,че дори няма да успее да ѝ отвърне,което пък от своя страна оставя достатъчно време на жената да го нарита едно хубаво в бъбреците и да му се изпикае на лицето. По-внимателно със заканите да пратиш някоя в отвъдното,защото може в отговор и ти да попаднеш там. И защо,ако не е тайна,пишеш "забравИ!" винаги с главна буква накрая? Май е от подтискан с годините вътрешен гняв. Май,май.

"Ето отново женско тълкование на коментарите ми? Ти къде видя да казвам - "мъже, дайте да избием жените, или да ги пребиваме където ги срещнем, защото са жени! "??? Сигурно не правиш разлика между думите парА и пАра? Аз коментирам темата и твърдя, че жена не може да пребие мъж в реалния живот, освен в холивудски филм или ако мъжът не е ппринуден от други мъже, да се остави жената да го пребие. Само казвам, че днешното насилие над жените е породено от феминистичната идея за равенство, и никога няма да спре."

Няма никакво женско тълкование,само реална,обективна преценка,от която явно ти си лишен. Може и да не си го казал в прав текст,но точно това имаше предвид със заобиколки,намеквания и др. Думите парА и пАра изобщо не фигурират в темата. И каква обсесия те е хванала само с тези холивудски филми да се оправдаваш? Май ти попрекаляваш доста с някои други филми,и то от тежките... Знаеш кои имам предвид. Холивудските филми се режисират предимно от мъже,ако не си забелязал,така че няма никакво защитаване на женски интереси. А днешното насилие над жени си е породено точно от мъжете,които имат ненаситна мания за власт и контрол и мислят като теб. Просто,ако вие на първо място не се налагахте отгоре ни чрез сила и не ни малтратирахте и тормозехте,за да си задоволите егото колко сте "силни",нямаше и ние,жените да се принудим да правим протести и да искаме свобода! Вие започнахте първи,не сме ние!

"Това направо ме съкруши шЪ знаЙш! Хич не сме много, само дето заради феминизма 68% от мъжете вече са с мизогиния. И доста се дразнят, когато им се раждат женски бебета, и често изгонват жените си, докато не се научат да раждат мъжки наследници. :))))"

Ако си мислиш,че жените дават 5 пари за твоята нещастна,мизерна мизогиния и това тях нещо ги бърка,жестоко се лъжеш! Работят си,градят си кариера,излизат с приятелки,забавляват се,живеят си живота,а пък ти си мрази,мразиии... Така ще си останеш,без жена. Кучето си лае,а каруцата си минава! А пък тия,дето имали мизогиния,да не проявяват толкова претенции относно пола на детето,а да се благодарят,че изобщо могат да създават деца,защото има някои мъже,дето и това не могат!

"Та, с напредването на науката (не джендър, а реалната наука) вече има създадена изкуствена утроба, а технологията се нарича ектогенеза. Мъжете ще имат възможност за репродукция, без женско участие, и няма да зависят от жените, които ги изнудват с тази си способност-раждането на деца, а от там и за равните им права. Сама можеш да се сетиш какво ще стане с женския пол. Сигурно единият от половете ще изчезне, но не след 50 000 години, и това няма да е мъжкият. Само че има едни хора, с друга религия, дето хич не им пука дали жените им ще се връзват или няма да се връзват да им раждат бебета. Жените там не смеят да гъкнат за равноправие и равнопоставеност. Те са крачещи инкубатори забулени от глава до пети, а мъжете нямат никакви проблеми нито с демографията, нито със законите, и репродукцията им расте прогресивно."

Еех,колко е хубав светът на научната фантастика,а?! Няма никаква джендър наука,има само реална (както ти се изрази),която работи само с истински доказателства и няма нищо общо с мъж/жена,но ти си ѝ викай "джендър",след като не ти изнасят някои факти,които са в полза на жените. Женската утроба винаги ще си остане най-сигурното място за развитието на един плод,защото в стерилна среда като лабораторията го лишаваш от естествен източник на светлина (Слънце),от която бебето да си набави витамин D,който е жизненоважен за растежа на костите,както и от калций,магнезий,желязо,и рд.,и като се "роди" детето,ще се окаже с недъзи,с един крак,с една ръка,без очи,или без уши. А когато (ако) порасне,ще развие рахит или ще се окаже със слаба имунна система,и ще умре,защото си си играл с гените му във изкуствени условия. Това ли искаш? Ние не е нужно да ви изнудваме,защото вие просто нямате нужните органи за износването на едно дете,нито пък някога ще еволюирате дотолкова,че да проимате. Ние не сме виновни,че майката-Природа ни е създала така,просто ние носим живота в себе си,а вие,не. Един луд си вярвал,че може да лети,и когато скочил от 10-тия етаж се оказало,че не може,паднал и се пребил. Та,и ти също като този човек си надценяваш способностите,силно вярваш на нещо,което никога няма как да се случи и си даваш крила-да не би и ти като него да се окажеш неусетно сгромолясаш на земята? Не се изказвай толкова категорично и рязко за нещо,което не е много сигурно,че е възможно.

"След любезната покана на мама-Меркел са решили да "облагородят" и Европа, и да пренесат културното си наследство, а жените ще са им плячка, поднесена на готово. Да видим, кой кого ще научи на равноправие и цивилизованост?"

Ти Меркел не я гледай,тя е единичен случай,очевидно тя си е калпава и некадърна като индивидуална личност,не съди по нея за всички жени-политици. А жените ще са плячка през крив макарон.:)

"Сега вече тотално съм объркан!!? ! 150 милиона войници не е шега работа? Сигурно в Америка всеки мъж от бебе до пенсионер е войник. :))) Ама, пак нещо не ми излизат сметките за населението там. Сигурно са станали вече над 500 000 000, а аз съм пропуснал този огромен прираст, дължащ се може би на моята неосведоменост, понеже в интернет (както твърдиш ) не всичко е истина! :))) А, сега се сетих!!! Това е продиктувано от феминисткия ти стремеж за равноправие и равнопоставеност между половете, където след време жените ще са на власт, а ние мъжете ще изчезнем като пол. За това сигурно си обединила всички армии по света в една, която дори и да е от мъже, ще се бори против собствения си пол, понеже мъжете от тази армия много обичат майките си, дъщерите, сестрите и жените си, а другите останали мъже по света нямат значение и ще трябва да бъдат потушени всякакви бунтове срещу феминизма, както в случая моят. Ех, 126?? ! Така и не разбра, какво искам да кажа. Но ще коментирам убеждението ти (ако наистина си убедена в това което казваш) леко извън темата, която и без друго е измислена и да ме прощава автора, но жена не може да пребие мъж."

Изопачаваш нещата до такава степен,че придаваш съвсем друг смисъл на темата! В Америка не всеки мъж от бебе до пенсионер е войник,но я виж колко чужденци на година от Европа,Азия,че дори и Африка се присъединяват към US армията и компенсират нежеланието на някои местни момчета да стават войници! Пък и огромният прираст на населението им не се дължи само на броя на военните,а и на всекидневния приток на емигранти,които идват от цял свят (над 10 000 на ден и изобщо не си измислям),за да търсят по-добри възможности за развитие. Дори самите иракчани се местят в САЩ,за да се спясят от размириците,които се случват в собствените им земи,хвърлят забрадките и сменят религията,за да могат по-лесно да се интегрират сред тамношното население.

"Виж ксега 126! Осама Бин Ладен е създаден (както и талибаните) от тези, които имат армия от 150 000 000 :))), и не е убит по начина по който се представя. Сама казваш, че информацията в нета и новините е фалшива. И още нещо!! САЩ отдавна не са вече хегемон и не могат да диктуват условията за новия световен ред. Край с американската глобална хегемония, а и крайно време беше войните предизвикани от тях по света да спрат, а с тях да си отиде и феминизмът. На политическата сцена и на военната арена вече има нови играчи на които нещо не им пука нито от ембарго, нито от военни заплахи на американците. Дори и в пентагона се стреснаха, при мисълта че САЩ могат да изчезнат от политическата карта за 30-40 минути, ако нещо много вземат отново да се бъркат където не им е вече работата :))) "

Супер! Сега още малко,и ще ме почнеш,че атентатът от 2001-ва е бил таен проект на самите американци,с цел да избият собствения си народ... Смяяях! Очаквам скорошна намеса на илюминатите и на масоните,с които се и оправдавате най-често такива като тебе! Видяхме и доколко САЩ вече не са хегемон и не могат да диктуват световния ред.:) Само дето те изпращат хуманитарни работници в Ирак,Сирия и т.н. и им оказват първа лекарска помощ,когато някой от тях се разболее,транспортират ги в болници с най-високооборудваната техника и апаратура и ги лекуват със субсидирани от държавния бюджет лекарства. Ако там избухне епидемия от свински грип,едва ли ще успеят да се справят сами,защото медицината там не е напреднала,пък и като добавим инфраструктурата... Абе кажи го,без американците иракчаните са мъртви. Те като цяло разполагат с по-голямо разнообразие от природни ресурси,със злато,сребро,желязна руда,медна руда и др.,докато иракчаните разполагат само с едни пикливи нефтени находища,и икономиката им се крепи само на тях,но когато и те се свършат,напълно ще фалират.
И това ми били новите играчи на политическата сцена и на военната арена... Ха-ха-ха.

"Ще се окаже истина, че женските фантазии са ненадминати с безумното си въображение. Телесни дефекти нямам и никога не съм имал, а макар и да наближавам 50-те, още съм си доста хубав и във фитнеса почти няма по-силен от мен, между приятелите там. Акне също съм нямал никога, дори в пубертетна възраст. Е, илизала ми е по някога някоя пъпка, но не е траяля дълго. Размножил съм се отдавна и съм женен повече от 23 години. Освен студентка този месец имам и абитуриентка. Много ми се щеше да са студент и абитуриент, но какво да се прави... ирония на съдбата. Не стоя по цял ден във форумите, а само когато имам работа с нета и между паузите за развлечение си цъкам (както си упоменала). Това че ме изкарваш на около 20 години страшно много ме ласкае. Чак ми се ще да те почерпя в луксозен ресторант ако беше възможно, а и ми приличаш на стара позната по начина ти и стила на писане. Не съм гневен и трудно може някой да ме ядоса. Дано публикуват този коментар, че стана доста дълъг. Хайде успех и на теб и ти също не се ядосвай, феминизмът е кауза пердута!"

Че ти се изкара по-съвършен и от Аполон,бе! Бил хубав,във фитнеса му завиждали всички мъже,всички жени му лазели в краката,и най-важното?,бил се размножил преди цели 23 години... Не беше нужно да се изхвърляш чак толкова много в хвалежби и обяснения за собственото си тяло,така само успя да затвърдиш още повече думите ми за теб,които са си 100% верни. Очевидно на теб въображението ти е доста безгранично и ненадминато и работи с пълна пàра.:) Живееш в постоянна делюзия на реалността и си затворен в един свой собствен свят,във който всичко ти е наред,женен си,с деца,и всички жени ахват от фигурата ти,а това не е полезно за здравето. Имаш много сериозни проблеми с психиката,които никак не са за подценяване и колкото по-навреме обърнеш внимание на тях,толкова по-добре за теб и околните. Според мен страдаш от т.нар. Нарцистично личностно разстройство,за повече информация прочети в Уикипедия. Това,че си на 20 години не съм го написала с цел да те лаская,а защото си е самата истина,и не,благодаря за поканата-имам си достатъчно пари,за да отида сама да се почерпя в луксозен ресторант. И ти ми приличаш на стар познат по стила и начина ти на писане,даже ми се струва,че те познавам лично. Гневен си не за нещо друго,а заради тия емотикончета :))))),които изобилстват в коментара ти. Само по тях си личи,че от 1000 км. лъхаш на злоба и ненавист. Хайде,успех и на теб,по-леко със синтетичната дрога,и радикалният ислям екауза пердута!

135.   "Жената в края на краищата е създадена да поема пениси така че определено не е чак такава драма. "
Абе ти майка, сестра, дъщеря, жена, любима нямаш ли си? Или щом си поемат пениси, нека си ги изнасилва някой, голяма драма...
Аз не харесвам факта, че някои жени се чувстват в правото си, да хокат мъжете наляво и надясно, поради криво разбраната еманципация, но ти изби рибата. Някой жени обичат, аналния секс. Никой не им прави проблем за това. Ами и твоя задник е същия! Да взема да поеме няколко нежелани пениса! О, забравих, това е много по-тъжно и жалко. Дано никога не се случи нито на теб, нито на жените близки до теб.

136.   134, как можа да напишеш толкова дълъг коментар? как сега да отговарям на всичко това? Че и си с претенции за обективност.

"Леле... 127... Какво ти става... Да не би случайно да си забравил да си изпиеш хапчетата? Как така успя да наблъскаш толкова много злоба и агресия на едно място? ! Ами да, такъв си си! То, един от първите му симптоми на комплексара е, че отрича допоследно да е такъв и постоянно вика за себе си "съм БИЛ, съм БИЛ". Явно ти се иска много да съм друсана, защото не ти изнасят фактите, които съм изредила горе и така ти е по-лесно да ги умаловажиш, но не съм. Никога през живота си не съм се друсала, нито съм пила, нито съм пушила, всъщност съм привърженик на здравословния начин на живот, т. нар. "health life", храня се само с плодове и зеленчуци, не се тъпча с ГМО боклуци, през свободното време си тичам в парка, правя си крос, карам колело, всеки ден след работа отивам във фитнес залата и тренирам за плосък корем и добра фигура, и изобщо не ме е еня (както се изразяваш ти) за каква ще ме помислят, за мъжкарана, за лесбийка, за кучка-въобще не ми пука. Ако една жена вижда в един мъж баналност, комплекси и предразсъдъци, то не е, защото "така е модерно", а защото НАИСТИНА ги има-женската интуиция никога не лъже. "

фактите които си изредила по горе не са никакви факти, а твои измислици и предположения, плод на болна женска фантазия, попадайки в плен на феминистичната идея за равенство, говориш откровени лъжи. Тя женската интуиция никога не лъже, само дето я гони вечно параноята за съществуването на измислени мъжки предразсъдъци и че всички мъже са комплексари, освен женчовците-феминисти, или по-точно "меките китки". Това, дали ти тичаш из парка, караш колело, или ходиш на фитнес само ти си го знаеш. Аз няма как да знам, освен да повярвам на твърденията ти, но не вярвам. За това и фактологията ти куца. А, дали ще те помислят за мъжкарана, лесбийка или кучка не вярвам че въобще не ти пука. Още от древността женската суетност и красива външност са характерни черти и мечти за пола ви. За какво им е на жените красива и женствена фигура, ако не за да се харесват на мъжете. А, днес с тоя феминизъм жените били равни, и нямало разлика между мъже-жени. Ето на това учи джендър-псевдо-науката! Нямало значение дали е мъж или жена, все едно са от един пол. Да, ама НЕ! Това, че жените обуха панталони и им порастнаха (на някои от тях, определено на феминистките) бради и мустаци, не ги направи мъже. Тестостеронът им не е достатъчен, колкото и да го приемат външно, като допълнители стимуланти. Мъже не станаха, но и жени не си останаха. Липсват им мъжки атрибути, които само "Y" хромозомата може да направи. Това че 70% от администрацията ни е съставена от зли, мустакати и квадратни лелки, които пречат за нормалното функциониране на всички дейности, говори красноречиво за постиженията на феминизма. Я прочети какво казва тук един виден философ, относно съществуването и представите му за женския пол!!!

„За жените”, Артур Шопенхауер

„Само мъжкият интелект, замъглен от сексуален нагон, може да нарече недоразвития, тесноплещест, едрогъз и късокрак пол – нежен: защото точно с този нагон е свързана цялата представа за красота. Вместо нежен, този пол трябва да се нарича неестетичен...

Той не притежава никакво чувство за музика, поезия, пластични изкуства. Ако жените се преструват, че имат отношение към изкуството, то е само мимикрия на желанието им да задоволят другите. Това произтича от факта, че са неспособни на чисто обективен интерес към абсолютно нищо! "

Хайде да видим сега как ще коментираш преценката на Шопенхауер, или се мислиш за по-велика от него?

"Че ти се изкара по-съвършен и от Аполон, бе! Бил хубав, във фитнеса му завиждали всички мъже, всички жени му лазели в краката, и най-важното? , бил се размножил преди цели 23 години... "

Точно така си е, колкото и да не ти се вярва, а и никой не те задължава да вярваш. Вярвай си на самозаблудата, че мъжете били по-тлъсти от жените, и че имали хемороиди защото ядат пържоли и кебапчета. Можеше поне малко да се ограмотиш, като намериш информация за това, и видиш, че при мъжете само шофьорите страдат от тази болест и то по видими причини. При жените над 90% са с хемороиди и то защото ги получават при напъни като раждат (които раждат, защото няма вече много такива, при западните "демокрации"), или при напъни причинени от запек. А всяка трета жена днес има запек, защоно не пие достатъчно течности, които водели до напълняване при нея. Във фитнес-залата където аз ходя, не видях една стройна жена с приятна външност. Все разплути създания пращящи от целулит, с тресящи се като нишесте бедра, трениращи каланетики, аеробики, пилатес милатес и всякакъв вид подобни упражнения за да влязат в норма. Ясно е кой се тъпче с мазни и нездравословни храни. При мъжете положението е друго. Всички там сме с красива и симетрична мускулатура, подчертаваща мъжката сила и величие. Ти може да ме иронизираш с Аполон, но съм сигурен, че го правиш от завист. А, това че жена можела да раздава светкавични удари на мъжете в гърлото и да им вади очите ще си остане само твоя мечта, изфантазирана от феми-идеите. Ако се опита да го направи на неподходящия мъж, може да отиде на оня свят, още преди да разбере какво става. Жена не може да пребие мъж, освен ако мъжът и се остави да бъде пребит от нея, или, е "мека китка", като този от темата! По природа жената е по-мазна от мъжа с 35-40%, а дали ти не го признаваш няма значение. Това е научно доказано.

"А днешното насилие над жени си е породено точно от мъжете, които имат ненаситна мания за власт и контрол и мислят като теб. Просто, ако вие на първо място не се налагахте отгоре ни чрез сила и не ни малтратирахте и тормозехте, за да си задоволите егото колко сте "силни", нямаше и ние, жените да се принудим да правим протести и да искаме свобода! Вие започнахте първи, не сме ние! "

Хайде сега се самопрочети и осъзнай какво говориш! Според феминистките днешното насилие е било по-малко от колкото през патриархалното време, благодарение на феми-идеята. Уточни тогава, колко процента от мъжете мислят като мен и защо? Нали уж нямаше значение, бяхме равни и равнопоставени, а сега натъртваш на понятия като "ние" и "вие"!!! "ВИЕ"... т. е. мъжете... започнахте първи, и "НИЕ-жените се принудихме/те да правим протести....? !?
Е, И? Какво постигнахте с протестите си? Насилиено над вас не намалява, а непрекъснато се увеличава. И то защото толкова ви е акъла, че да протестирате за глупости, и да искате невъзможни неща. Не знаеш ли, че срешу ръжена не се рита? Има написани цели трудове, за победители и победени, а и е доказано, че жената е силна единствено със своята слабост, защото физически няма как да победи мъжа.
Намах намерение да се отклонявам с политически коментари, но след като се опита да замажеш гафа си със 150 000 000 войници на САЩ, които сега се оказаха всички армии по света, щото подкрепяли "справедливата" им кауза, съм принуден да ти отговоря. Помисли си само!!! - Ако въобще можеш да мислиш де? .... Къде е справедливостта на САЩ, като нападнаха Ирак, под предтекст, че притежавал химически оръжия? Откриха ли такива? А, и защо мислиш, че терористите взривили кулите близнаци не са пак тяхно дело, след като те създадоха талибаните? Доста загадъчи неща не можаха да бъдат обяснени, особено начина по който бяха съборени. След края на студената война, двете свръх сили си търсят причини за създаване на горещи точки, а ако няма причини си ги измислят. Особено САЩ, които не могат да се примирят с отнетата им лидерска роля. Намам предвид арабските страни, а Русия, Китай и новия Евразийски съюз. Макар че арабите и сами могат да се справят с американците, ако се обединят и останалите страни не им попречат. Едва ли имаш представа от фанатичност и ислям обединени заедно? Иначе нямаше така да коментираш нещата. А, помоща за Африка от САЩ е само за заблуда и камуфлаж. Тръгват да лекуват болести при хората, на които сами са им ги причинили, Този йезуитски подход е характерен за лицемери като тях. Само че хегемонията им свърши. Сега представляват колос на глинени крака. Ако само Китай си поиска дълговете в злато и това ще означава вече трета световна, но гореща, а не студена. Да не говорим колко са яли и пили по света, без да плащат, а дълговете им не винаги могат да се покрият от печатниците на пари. Е, хайде, продължавай да си мислиш, че съм още пубер или съм на 20 години, неженен и че никога няма да се размножа. Това не ми пречи, нито ме ядосва, но имам чувството че ти си доста гневна, а може и да греша. Вярвай си във феминистичната идея, и че някой ден жените може и да станат равни с мъжете, на което пък аз не вярвам, но както казват, блажени са вярващите!

137.   136, ами така-просто не ме мързи, пък и работата ми е такава, че съм свикнала да пиша дълги текстове без да се уморя, пък и по някой път си ги пиша и от там. :)

"Само мъжкият интелект, замъглен от сексуален нагон, може да нарече недоразвития, тесноплещест, едрогъз и късокрак пол-нежен:защото точно с този нагон е свързана цялата представа за красота. Вместо нежен, този пол трябва да се нарича неестетичен... "

Ама ти сериозно ли? !? Пак ли се оправдаваш с тоя Шопенхауер? Сигурен ли си, че го е казал той? Аз го прочетох и никъде не видях думите "недоразвит", едроплещест" и "ЕДРОГЪЗ". Не, по-скоро това си го измисляш ти от лична пристрастност и желание да принизиш жените според твоите представи. Пък и да го е казал той, откъде си съвсем сигурен, че тоя твой Шопенхауер говори обективно и казва истината, а не реалната наука? ! Ами ако и той самият е бил един голям сексист и женомразец и си е измислял случайни глупости, защото е имал несгодии с жена? Според мен на него не бива да му се вярва съвсем безрезервно, нито на някой друг "философ", живял през неговата епоха, защото тогава не е имало развити модерни технологии като сега, които да разучават истинските научни доказателства за биологията на жената и мъжа, а на празните думи, "измъдрени" от главата на един философ-МЪЖ не може да се вярва, защото той все пак си е бил мъж и логично си е възхвалявал само своя пол. Пък и не е сигурно и тогава колко са били съгласни с него.

Както и да е, нямам намерение да се хапя и да споря повече с тебе, защото виждам, че си твърдоглав и напълно заслепен от нарцисизма и егоизма, които са те завзели в най-висша форма, но ще ти кажа само едно:
Колкото и да дращиш тук безмислици, няма да промениш световния ред, колкото и да лаеш, никой няма да те чуе, колкото и да плюеш, вятърът все ще връща плюнката на твоето лице, и колкото и да се биеш в гърдите, няма да постигнеш нищо, освен да се изпотиш и да се задъхаш! (Пак присъща черта на мъжете. )
И пак не ми отговори на въпроса:защо винаги пишеш с главна буква накрая "забравИ"?

138.   "Ама ти сериозно ли? !? Пак ли се оправдаваш с тоя Шопенхауер? Сигурен ли си, че го е казал той? Аз го прочетох и никъде не видях думите "недоразвит", едроплещест" и "ЕДРОГЪЗ". Не, по-скоро това си го измисляш ти от лична пристрастност и желание да принизиш жените според твоите представи. "

Едроплещест няма как да е женският пол. Такъв е само мъжкият, а женският е винаги тесноплещест, късокрак и едрогъз.
137, ти дори и да си го прочела, няма да си го признаеш, защото феминизма отрича философската наука и видни философи и писатели като Ницше, Шопенхауер, Ото Вайнингер и други.

"Според мен на него не бива да му се вярва съвсем безрезервно, нито на някой друг "философ", живял през неговата епоха, защото тогава не е имало развити модерни технологии като сега, които да разучават истинските научни доказателства за биологията на жената и мъжа, а на празните думи, "измъдрени" от главата на един философ-МЪЖ не може да се вярва, защото той все пак си е бил мъж и логично си е възхвалявал само своя пол. Пък и не е сигурно и тогава колко са били съгласни с него. "

Типично за феминистка, и наложената представа за истинност. Според теб сигурно и Айнщайн е жена, както и всички учени по света, дАли своя принос за техническото развитие на човечеството и достигане до сегашното ниво на технологиите. Философията е наука съпътстваща техническия прогрес, без значение далИ това ти харесва, или не. Днешните "открития" за женските възможности, равни с тези на мъжете са измислени от тази псевдо наука, която е в услуга на феминизма, и е инструмент в ръцете на либералите, дошли на власт с обещания за светло бъдеще. Днес който плаща за изследванията, поръчва предварително и резултата! Няма до сега (от както свят светува) жена гений!!! Феминистите навсякъде спрягат Мария Скродовска-Кюри (защото не познават друга), която много хора знаят, че не е никакъв учен, а плагиат очистил мъжа си, на когого е била помошничка, след което си приписва откритията и труда му, като нейни постижения.

"Както и да е, нямам намерение да се хапя и да споря повече с тебе, защото виждам, че си твърдоглав и напълно заслепен от нарцисизма и егоизма, които са те завзели в най-висша форма, но ще ти кажа само едно:
Колкото и да дращиш тук безмислици, няма да промениш световния ред, колкото и да лаеш, никой няма да те чуе, колкото и да плюеш, вятърът все ще връща плюнката на твоето лице, и колкото и да се биеш в гърдите, няма да постигнеш нищо, освен да се изпотиш и да се задъхаш! (Пак присъща черта на мъжете. )"

137, аз също не съм искал да споря с теб, ако това наричаш спор. Просто коментирах темата, както и други теми тук, и изказах мнението си. А то е, че жена не може да пребие мъж. Винаги е било и ще бъде обратното. Навсякъде днес се говори за увеличаващото се насилие над жените от мъжете! Феноменът на 21-век.... - Мария Габриел! Защо не казват за насилие на жените над мъжете? Макар че го има, психическо е, и е юридически насърчавано. Аз няма нужда да променям световно-наложения ред, с моите писания, "лаене" или "драсканици". В реалния живот никой не може да говори открито за възгледи, убеждения и предложения за промяна по свой вкус, без негативни последствия за него. Тук, както и във форумите се предполага известна анонимност, която гарантира до известна степен защита от посегателствата на феминистката идеология, употребяваща законите в своя изгода. Единствено непубликуването на коментари като моите или банването на потребители като мен по форумите е отмъщението на феминистите, макар че това глупаво решение ще им пречи, да разберат какво в действителност мислят доста хора, несъгласни с феми-идеята.

"И пак не ми отговори на въпроса:защо винаги пишеш с главна буква накрая "забравИ"? "

Ами то е близко до акъла, ама нали си от друг пол, трудно ти е да го разбереш!

В края, в средата, или в началото на думата, ударенията с главна буква променя смислово значението! Ако някой каже: - Тя забрАви да ходи на... има едно значение! А, сега ако някой иска да те предпази от нещо би ти казал: - Ти забравИ, да ходиш повече там! Дано да съм бил ясен. Толкова с лирическото отклонение, а ти си помислИ? Дали е полезно, или е вредно да бъдат публикувани коментари като моите и кой и кога убива вестоносците, донесли лоша вест за предстоящи събития?

139.   138 ай да те питам аз като съм много по-силен от тебе и мога да те пребия като куче когато ми скефне, ти значи си по-нисш и като по-нисш ставаш само за шамари и е. ане според твоята логика така ли?

143.   Цитат от коментар №134:
"Ако жената е с достатъчно бързи рефлекси например, може да му нанесе един светкавичен прав удар в гръкляна, и вече ще се задавя и задушава, може да му бръкне в очите с 2 пръста и да го изкьорави и обезвреди, а и не на последно място, тя него може да го осакати по най-болезнения начин, и то завинаги, точно когато най-малко очаква изненада:например, когато му прави свирка;така ще се е хванал с двете ръце и ще вие от болка, че дори няма да успее да ѝ отвърне, което пък от своя страна оставя достатъчно време на жената да го нарита едно хубаво в бъбреците и да му се изпикае на лицето. "

Егати изрода! Абе тука нали уж се одобрявали предварително постовете, как така го пуснаха това? Или това е форума на някоя психоболница? !

144.   143, ако това го беше писал мъж, което би направил на жена, щеше да звучи изцяло правдоподобно, и модовете нямаше да го допуснат под предтекст - "език на омразата", подстрекаване към насилие, или "полова дискриминация". Но понеже женската мечта, окриляна от феминистичните идеи за равенство и равни възможности се представя и доукрасява, преекспонирана от медиите, такива коментари винаги се допускат, защото на всички ни е ясно, че няма такава жена, с по-бързи рефлекси от мъж, със значителна физика, която да му нанесе светкавични удари и всички измислици на коментар №134. Насилието над жените съществува точно заради тези женски фантазии, че могат да са силни и бързи като мъжете, гледайки холивудски продукции. И когато си позволят такива волности, остават изненадани и крайно разочаровани от последствията. Тогава се сещат за кавалерството, което вече го няма.. Темата е измислена или е писана от жена, усетила "мъжка справедливост", защото е невъзможно жена или момиче да пребие здрав мъж, освен ако други мъже не държат мъжа да не мърда, докато жената го пребива. Сега вече има и филм - Супер-Гърл! Иначе не било справедливо и било дискриминационно, само мъжете да са супер-герои. За това вече навсякъде по филмите жените са генерали, президенти, главнокомандващи армии и прочее. Все още обикновените войници са предимно мъже, но в тоя дух, като нищо ще измислят в някой филм всички войници да са жени, щото били по-благородни от мъжете и светът трябвало да се управлява от тях, а не от някакви си безпомощни мъже, от които светът няма нужда. :)))

145.   Мисля, че историята е измислена. Ситуацията просто невероятна. Но ако все пак е истина - ти как не видя на кого се отваряш? ! Не съм много наясно с килограмите, но явно си се оставил да те набият. Дори жена ти те е оставила да те набият. И това е защото ти си нежен и просто не вярваш, че нещата ще се оправят с бой. Затова и са те набили. Не би набил момиче, така ли? Аз пък бих набила и момче, бих набила и момиче, но не в такава ситуация. :D Мисля, че е под достойнството ми да бия някой, който е очевидно, че ще набия. На мен ми се струва, че си й казал истината и затова те е почнала така.

149.   Не се притеснявай всичко ще отмине

152.   Срам дали има зависи само и единствено от теб. Проблемът си е в теб. Вярвам, че има жени, които могат да набият мъж и то не само по филмите. Ами един 50-60кг мъж срещу 120кг жена и нагоре? Дори не се изискват някакви умения. Особено ако пък и жената е по-висока а мъжът нисък. Вие малоумни ли сте, как можете да кажете, че го има само по филмите. Просто понякога физическото превъзходство е налице. Да не говорим ако пък жената/момичето има някакъв боен опит, а мъжът не. Иначе вярвам че историята е измислена, но просто реших да изкажа мнение.

153.   Хе, 152, ако жените можеха да бият мъжете, нямаше да ги има у нас над 200 женозащитни НПО-та, дето все реват заради нарастващото насилие над жените! И, какъв парадокс само? Колкото повече навсякъде по света жените пртетендират за права, които никой не им е отнел, толкова повече мъжете ги пребиват от бой, че ги и убиват и ефектът от феминистичните организации е отрицателен. То, че има и жени, които могат да набият и мъже, но това е изключително рядко срещано явление, и то само ако мъжът е болен, много стар или слаботелесен, без да има параметрите за нормален физически здрав мъж! Свидетел съм как около 55-60 кг. пиян мъж, преби от бой над 120 кг. жена, блъснала го при преминаване край него, уж без да иска! Само с един удар, и жената се просна на земята, и ако не се бяха намесили други минаващи наблизо мъже, които я вдигнаха трепереща от земята, жената едва ли щеше да оцелее! 152, при физически сблъсък на жената с мъж тя няма шанс ако други мъже не и помогнат, дори и да има боен опит. Филмите в Холивуд създават нереални сцени, където жените пребиват от бой по 5-10 яки мъже с лекота. Виновни за това са феминистките-фундаменталистки, които принуждават филмовите продуценти да създават утопични мечти за равностойност между половете с женско физическо превъзходство, и филмовите герои да са могъщи жени пред които мъжете треперят! Това е мечешка услуга за женския пол, защото някои момичета сами си вярват в женската физическа сила, и често свършват в инвалидни колички или на друго място, попадайки под ударите на мъжката физическа сила!

154.   Една история и от мен:

Преди няколко дни се скарах с една съученичка. Казах на нея и нейна приятелка ако може да не викат толкова много, защото бяхме в час все пак... Учителя беше отишъл някъде замалко...

И те взеха че се обидиха. Едно от момичетата започна да ме обижда, при което започна да обижда и майка ми със ужасни думи... Аз не издържах... Изпуснах си нервите и започнах и аз да обиждам нейната майка.

И тогава учителя влезе. Чу всичко което казах. Изгони ме. Не го интересуваше, че циганката в този момент ми лепеше мазни шамари. Него го интересуваше само каквото беше чул от моята уста...

Беше последен час затова тръгнах към вкъщи. Прибрах се. Нямаше никого. Обадих се на майка ми, поговорихме си по телефона за това... За плачех от страх...

Като се прибраха от работата с баща ми се скараха заради думите които бях изрекла. После като чуха цялата история се успокоиха. Баща ми ми каза да се бия. Аз съм против физическото насилие. Предпочитам да обиждам, но не и да бия.

На следващия ден, тъкмо когато влизам в стаята и онази започна да ме бие. Не можех да оставя да ме пребият. Ударих я под брадичката и тя щеше да падне ако не се беше хванала за един чин.

Нищо ѝ няма де. Спря да се бие. Даже я е срам, че най-тихия човек в класа я удари...

Така, че пич, бий се когато се налага. Не се оставяй някаква си вчерашна да те унижава по този начин. Удряш със сила в устата. Само внимавай да не счупиш някой зъб

155.   За тези, които мислят, че момичета не могат да бият мъже, вземете 20 годишно момиче, категория до 58кг примерно, което тренира кикбокс 8-9 години, или 20 годишна самбистка, от националния отбор, същата категория, дайте и трима средностатистически нетренирани отворковци от всяка възраст и колограми, които искат да я оберат, или просто я дразнят, и вижте как тези, които не успеят да избягат, ще се чудят какво им се случва (приемаме с голи ръце). Или ще бъдат наритани като големи кукли, или ще будат заключени на земята в безпомощно състояние. Аз лично с очите си видях преди 4 месеца в Бургас, как момиче на 20-23 години преби 100 килограмов таксиджия, който верно, че изглеждаше добряк, но ако беше по-груб, щеше да яде още по голям бой. Тази мацка беше добре тренирана и макар може би 55-60кила го направи смешен, накрая го тръшна като прани гащи на земята. Нетрениран мъж не би имал шанс, сигурен съм. Може би и затова никой не посмя нищо да и каже. Тази може да ступа двама, а другите двама да бягат надалече от страх. Ако някой се съмнява в историята потърсете в нета. Информацията е оскъдна, но все пак я има. Макар да съм мъж на 38 години и 95 кила, тази ако ме погледне лошо, след това което видях, сигурно доста ще се стресна, а ако реши да ме бие, бягайте крачета. На всичкото отгоре, девоиката беше симпатична.

156.   За тези, които мислят, че момичета не могат да бият мъже, вземете 20 годишно момиче, категория до 58кг примерно, което тренира кикбокс 8-9 години, или 20 годишна самбистка, от националния отбор, същата категория, дайте и трима средностатистически нетренирани отворковци от всяка възраст и колограми, които искат да я оберат, или просто я дразнят, и вижте как тези, които не успеят да избягат, ще се чудят какво им се случва (приемаме с голи ръце). Или ще бъдат наритани като големи кукли, или ще будат заключени на земята в безпомощно състояние. Аз лично с очите си видях преди 4 месеца в Бургас, как момиче на 20-23 години преби 100 килограмов таксиджия, който верно, че изглеждаше добряк, но ако беше по-груб, щеше да яде още по голям бой. Тази мацка беше добре тренирана и макар може би 55-60кила го направи смешен, накрая го тръшна като прани гащи на земята. Нетрениран мъж не би имал шанс, сигурен съм. Може би и затова никой не посмя нищо да и каже. Тази може да ступа двама, а другите двама да бягат надалече от страх. Ако някой се съмнява в историята потърсете в нета. Информацията е оскъдна, но все пак я има. Макар да съм мъж на 38 години и 95 кила, тази ако ме погледне лошо, след това което видях, сигурно доста ще се стресна, а ако реши да ме бие, бягайте крачета. На всичкото отгоре, девойката беше симпатична.

157.   156, като ги говориш тези неща, сама вярваш ли си. Ти не си мъж, а си жена, с фантазии в съзнанието за женско физическо превъзходство над мъжете. Няма такова. Факт е, че жените като пол са физически много по-слаби от мъжете, и не могат да поставят условия от позиция на силата. А тя, силата, зависи от напречното сечение на мускулите. Жените притежават 40-60% от мъжката сила в горната част на тялото и 70-75% от силата в долната част на тялото. Мъжете са по-силни, защото тяхната структура е много по-мощна от тази на жените.

Изследванията сочат, че жените притежават около 2/3 от силата в сравнение с мъжете при отчитане на собственото тегло.

Една от причините за силовото превъзходство на мъжете се явява това, че в техния организъм тестостеронът е 10 пъти повече, отколкото при жените, а именно тестостеронът подпомага нарастването на мускулите. Дори ако една жена използва основани на тестостерон химически препарати, каквито са анаболните стероиди, обемът на нейните мускули никога няма да бъде такъв, както при мъжете. Костната система при мъжете издържа повече от 2-3 пъти на натоварвания, от тази при жените.
Аз съм 102 кг. в момента и поддържам перфектна форма. Излишно е да ти казвам, че тази джудистка-самбистка или каквото и да ти се е привидяло няма никакъв шанс срещу мен. Няма ключ, няма млюч, ще падне на земята в момента, в който ми посегне. Не се е родила още тази, която да ме надвие-победи-покори физически, ако не 56 кг., ами и 560 кг. да е! Тази глупост със 100 кг. -мовия мъж-таксиджия, кето 56 кг. момиче го скършило си е или плод на фантазията ти, или откровена лъжа. 100 кг. мъж има достатъчна мускулна маса да размаже всяка джудистка, самбистка или каквато и да е тренирана жена. Тренирана жена може да пребие само друга не тренирана жена, а мъж не може да пребие без значение дали е трениран, или не трениран, освен ако мъжът е болен, хилав олигофрен или е вързан от други мъже, за да не може да се защитава. Днес, в духа на "демокрацията" бесни-лумпенизирани феминистки прокламират несъществуващо женско могъщество, като го демонстрират в комикси и холивудски продукции. Тази женска наглост съществува благодарение на мъжкото благородство, което е над женската завист-ненавист спрямо мъжкото превъзходство над женския пол. Ако жените можеха да бият мъжете, нямаше да има специално за тях закони за "домашното насилие", с които си въобразяват, че ще се гаврят с мъжкия авторитет безнаказано. Мъжете са благородни и търпят женска гавра, но всяко търпение си има граница. За това и статистиката е показателна, а мъжкото превъзходство над жените няма как да бъде заличено с граждански закони, това е обективната истина!

158.   Номер 157, виж това умнико...

По-добре да не ядосвате жените от UFC!

Защо нагледно доказа бразилската ММА състезателка Поляна Виана (10-2-0), срещу която бе направен опит за грабеж.

26-годишната бразилка жестоко преби своя нападател, който опитал да ѝ открадне мобилния телефон. Инцидентът се е случил през уикенда, докато 26-годишната бразилка очаквала своето такси „Юбер“. Непознат мъж се приближил тихомълком към нея.

„Когато той видя, че го забелязах, седна до мен. Попита ме колко е часът. Отговорих му, но той нямаше намерение да си тръгва. И тогава той ми каза: „Дай си телефона и не се дърпай, защото съм въоръжен“. После посочи към джоба си, но предметът, който се виждаше там, изглеждаше твърде мек за пистолет. Той беше твърде близо до мен и прецених, че няма да има време да го извади, дори и да е пистолет. Скочих, ударих го два пъти и го ритнах. Той падна назад, хванах го за гърба и започнах да го удрям. После седнах върху него и му казах: „Сега ще чакаме полицията“. Той беше толкова уплашен, че дори не се съпротивляваше“, ракзва Виана и дори посочва, че крадецът сам е настоявал да извикат полиция, за да не го бие повече.
На ММА състезателката помогнали и случайно преминаващи хора, които сигнализирали до полицията чрез телефонно обаждане. Когато органите на реда пристигнали, установили, че оръжието, което крадецът твърдял, че разполага, всъщност бил картон. Все пак той е обвинен в опит за въоръжен грабеж.
Преди да отиде зад решетките, обаче, той трябвало да мине през спешното отделение и да му бъде оказана медицинска помощ, тъй като бил сериозно набит. Справка показало, че нападателят имал криминално досие и дори е излежавал присъда за грабеж.

Поляна Виана дебютира в най-престижната организация за смесени бойни изкуства точно преди година и има два мача досега – победа и загуба. За нейното геройство съобщи и шефът на UFC Дейна Уайт, който публикува снимка на Виана и на пребития престъпник своя профил в Инстаграм и написа, че е много лоша идея да се забъркаш с боец от UFC. Дори и това да е жена!

Това беше цитат.

Няма значение колко си едър, тежък и мускулест, не си ли тренирал здраво боен спорт, една добре тренирана и уверена 20-23 годишна девойка ще те направи жалък, както тежи 50кг, трима като теб, ще бягат във всички посоки, ако не знаят как да противодействат и видят какво се случва с първия.
Момичето в Бургас, за което стана дума се доближаваше до тези малък процент, но съществуващи момичета, които ще те направят на уплашен батко/чичко, ако си много отворен. Таксиджията тежеше поне 110 кг, но беше като уплашена госпожица пред нея. Знам и за други подобни случаи, освен това съм и виждал подобни ситуации и съм сигурен, че специално тази мацка малко мъже от всички възрасти и килограми могат да са и равностойни, и е малка вероятността ти да си от тях.

159.   Леле, каква смела ММА боркиня? !? Пребила от бой клетият обирджия, че и снимки направили на пребития мъж! Сигурно е бил някой пубер дето решил да се направи на мъж, след като го е цапнал хормонът, ако изобщо не е измислена история или театър-показност за привличане на внимание. А, доукрасените простотии, че бил криминално проявен, оказана му специална медицинска помощ и ред други измишльотини са прекрасен сюжет за феминистки филм, как добрите "свръх-силни жени" наказват лошите, но беззащитни мъже, заради мъжки-хулигански прояви. Е, тогава няма нужда от закони защитаващи жените от мъжко насилие по целия свят, щом има такива силни жени, пребиващи всеки мъж, осмелил се да им противоречи или да иска да им направи нещо лошо. Ако това е вярно, и този е бил рецидивист, едва ли щеше да се церемони с ММА боркинята, а щеше да и тегли куршума и после да я обира, а можеше и по образец на "Жоро павето" да си осигури плячката, до която си е намислил, че може да се добере. Я, вземи да предложиш, всички люде притежаващи вагини да тренират ММА още от детските градини, а пишконосците в ъгъла, за по-сигурно, че да измислят после закони за защита и за мъжете, пребивани от ужасно силните жени, не понасящи мъжко присъствие или мъжка съпротива! :))) 158, имаш дарба на писателка-фантаст. Вземи да напишеш роман, за онеправдания и тормозен от жените мъжки пол, защото бил физически по-слаб и се нуждае от защита. Вече има издаден роман "Добре охранявани мъже" от Робер Мерл! Вземи да го прочетеш, за да се пренесеш в бъдещето като развиеш фантазиите си до съвършенство, за да получиш душевен оргазъм, фантазирайки си как жените пребиват от бой мъжете, които били вече изчезващ "вид"! Изчезващ вид е от феминистичния речник, защото неграмотните и ниско интелигентни индивиди от женски пол говорят за мъжете като "вид"! Те толкова им е и акъла, освен че им липсва физическа сила, им липсва и сиво вещество, все едно жените пък са от друг биологичен вид! :))) Хайде остани си с фантазиите си, и забрави, че някоя жена може да ме пребие с голи ръце какъвто и спорт да е тренирала и без значение дали е 50 кг. или тежи един тон, освен ако не ме застреля! Да тренирал съм бойни изкуства и други спортове още по времето на ОСО (Организация за съдействие на отбраната), но и да не бях тренирал, Никоя ММА боркиня няма шанс срещу мен с колкото и тестостерон да е натъпкана. Ще я оставя на място, ако ми посегне, като забравя, че е жена, а тя ще забрави за ММА борбата докато е жива! И аз също мога да те уверя, че във фитнеса където тренирам и се състезаваме с приятелите-мъже, твоята ММА боркиня ще омете пода от всеки мъж, каквито и хватки да му приложи от заучените. Не пиши повече глупости. Щом говориш за тренираност, то тогава е добре да знаеш че, и най-слабият ММА борец-мъж, е многократно по-силен и от най-силната ММА боркиня! Женският метаболизъм е много по-бавен от мъжкия, а физическата сила и обемната мускулатура я определя тестостеронът, който се произвежда 10 пъти повече при мъжете, от колкото при жените. Това си е природна даденост за двата пола, които са с различна физиология, а мъжете са по съвършени от жените. За това почти всички жени след 40-те натрупват голямо количество целулит, който се мъчат да скрият или намалят по всевъзможни начини, за да се харесат на мъжете. Сега ще чакам хапливия ти коментар и още някоя измислена от теб история за невероятно силни жени, пребиващи от бой всеки мъж, осмелил се да се изпречи на пътя им! :)))

160.   Преди около 10 години в дискотека някъде на морето, бях видял как момиче, за което после се разбра, че е 12ти в спортно училище нокаутира с 1 ритник 30 годишен около 90-100кг мъж, койте не се примиряваше, че тя не го харесва. Момичето беше около 58-60 кг и се разбра, че от 8годишна не е спирала да тренира кикбокс и лека атлетика. След половин час когато този събра сили да се размърда, гледаше като натровен, невярвайки на това какво се бе случило. Замина като дрогиран от шок, и определено не искаше пак да я закача.

161.   Тази история ме разсмя. Представих си как някоя мадама бие изнежен мъж пред погледа на жена му. Излагация за двамата съпрузи. Един мъж,че го е набила жена, а съпругата ,че има такъв кекав защитник. Пълна излагация.

162.   Хайде стига глупости бе №160! Видял си това преди 10 години, как спортистка нокаутирала 90-100 кила мъж? !? Да не би да си гледал някой холивудски филм с женския Брус Ли? Ако мъжът не очаква ритник в кайсиите, всяка жена ще го нокаутира! Ако обаче знае за женското намерение 30-годишния 100 кила мъж само с един удар ще я просне на земята, ако ще и да е най-тренираната жена в най-престижното спортно училище. Къде сравняваш тестостерон с естроген и прогестерон? Все едно овцата да надвие вълк или лъв, щото била тренирана!

164.   И аз съм виждал 1 момиче как нарита 2 батки пред диското и бяха супер брутални тупаници,така че няма как да се подигравам на автора.Не знам мацката какво беше тренирала но ги нарита както изглеждаше слаба и по-дребна.Това стана супер бързо ,просто в 1 следващ момент бяха на земята и не се изправяха,трябваше да ги вдигат други.Направо завиждам на гаджето и,бих искал и аз такава мацка за гадже.
А 162 сравнението ти е идиотско бате,вълчица може да надвие вълк,както и лъвица -лъв,гледай малко nat geo wild.Не оправдавам момичето,но те със сигурност са си го просели,не видях каква е причината,но видях тупаника и даже се бях стреснал да не ме викат за свидетел или да ме забъркат по някакъв начин.Има и други случаи Авторе,не е само твоя споко!

166.   Номер 162, това което говориш, са глупости. Всичко зависи от психиката и степента на натренираност. Има и ученички ( имам предвид момичета под 20 годишни), и то не много корави на вид, които са така тренирани, че като видят някой, веднага могат да преценят дали могат да се справят с него. В крайна сметка добре трениран човек, било и момиче, като знае как и къде да удря, рита, прави хватки и т. н. и като започне така срещу нетрениран човек бил той и мъж, който си мисли че момичетата не могат така, мъжа първо се шашка, а после разбира, че не знае как да противодейства, дори за да се защити. Има тренирано умение срещу неподготвеност- и какво мислиш, че се случва. Между другото последните години зачестиха такива случаи- предимно извън България, но и тук има. Пробвай се срещу 20 годишна кикбоксьорка, джудистка, самбистка, която е достатъчно тренирана, и ще разбереш, че съвсем не и трябва да рита в топките за да направи някой отворко жалък. В българския национален отбор по самбо примерно категория до 57кг мислиш ли, че няма момичета дето, могат да размятат 1-2ма, които си мислят че момичетата нямат психика и умения за това. Какво мислиш че ще случи на 100 и повече кг мъж ако получи ринтик в корема, лицето, ребрата или бедрото от 50кг 20 годишна тренирана от 10 години кикбоксьорка например. Аз също съм едър на 30 години, но не съм тренирал. Определено не мисля, че ако националка по самбо или кикбоксьрка около 20-25 годишна реши да се бие, ще имам реален шанс, по скоро трябва да гледам да я успокоя. Виж и в ММА какви девойки има- ще има ли шанс нетрениран мъж според теб? Говорим за умение срещу неумение, не за пол, килограми и ръст. Има момичета дето могат да направят някои отворко на 2стинки ако трябва и с бой.

167.   "миролюбива личност съм". Авторе, струва ми се яко историята е истинска де, щото и аз имам съмнения, струва ми се че чакаш момент, в който да ти писне на КУРА, че си такъв пъзльо. Аз не вярвам в такова нещо като "миролюбива лично" ДО СТЕПЕТ когато ти застрашава живота. Аз се мислех за миролюбива личност докато не ми писна на КУРА да се държат по определен начин с мен. Душевна болка 1-2 или 3 години рефлектиране, че може би дори и до ден днешен, но не мога да позволявам да ми се качват на главата, когато поискат, и който си поиска, дори близки. Търсиш монента, в който ще си кажеш "Е ДОСТАТЪЧНО МИ БЕШЕ Е СА ВИ ЕБАХ МАЙКАТА" ставаш лъв, ставаш боец, тренираш, мажеш, гадно ти е, трудно ти е, боли те, болка тука, болка там, физическа, психическа/душевна и така. Сигурно си викаш, еми аз съм лефтерен 20 кила с мокри друхи, физиката не ми е такава. ФИЗИКАТА ти е отражение на начина на мислене! НЕ ОБРАТНОТО. Да има и големи хора по рождение, но има и същите тея хора по рождение от генетика, които не знаят как да си контролират голямото тяло и бъдат бити от пишлигарчета с остър ум. Достатъчно казах, НЯМА "АМА" тука. Не ти пожелавам болка, но ако ти се случи още няколко пъти, ще ти писне на дедовия и ненщата ще се наредят. Аз няма да пожелая болката, душевна, която съм изпитал, на никой, но опита, който получих от нея не го бих заменил за нищо на света. Ако това е трябвало да изпитам за да науча тези работи, така да бъде. Само късметлии имат труден живот, само те може да станат изключително силни, или да бъдат пречупени. И до ден днешен има ситуации, от които ме е страх, но гледам да не оставам пасивен, КЪДЕ СА ТИ ТАШАЦИТЕ.

168.   164 и 166, ясно е като бял ден, че сте жени заразени с феминизъм. Няма такова нещо, жена да пребие здрав физически мъж, колкото и натренирана да е. Тези простотии са женска мечта, за физическа равностойност между половете. Жив свидетел бях, как 15 годишно циганче преби от бой тренираща кака в клуб по карате в София. Циганчето попитало сестрата на каратистката (какво ядеш ма како, че си направила такова дупе?), разхождали се двете, а каратистката била на гости на село. Последвала заповед на каратистката, циганчето да се извини на сестра и веднага. И такова извинение последва, че ако аз не минавах от там, каратистката щеше да осакатее, че и друго можеше да и се случи. Размина и се само с изкълчено рамо навехната китка и ожулени колене и лакти. А, що прах нагълта не е за казване. След като изтърсих циганина само веднъж в земята и той започна да ревтуни. "Ни мъ бий бате, тоз момиче пръв удари на мене!" Драги феминистки, не се заблуждавайте, че можете да биете мъже. Нямате топки, а силата е в топките. Темата е измислена от жена. Кой мъж ще се остави да го бие жена, и то пред жена му, освен ако не е болен или е олигофрен? Тези фантасмагории се раждат в болни феминистки мозъци, възбудени от идеята за равнопоставеност на половете! Всеки средно статистически мъж, здрав физически може да пребие от бой която и да е жена, па била тя 200 кила или пък да е тренирала над 30 бойни изкуства. Ще я спаси от гнева на мъжа само 31-вото бойно изкуство! " силна жена съм и бягам бързо". Нека си мечтаят феминистките, че жени могат да бият мъже. То заради тези биещи мъжете жени, насилието над жените от мъжете непрекъснато расте. То не бяха закони за защита на жените, не беше чудо. Цяла истанбулска конвенция измислиха и пак ядат бой на поразия, че и убийствата на жени се увеличават всяка година и у нас, щото жените и те били силни и можели да бият мъже.

169.   Чичка, всеки път се напикавам от смях, като видя твой коментар. Великият мъж с големите топки, пък не може да прави мъжки деца. Има, значи някаква сила - "На бодлива крава, господ рога не дава. " Уж си първо качество човек, пък децата ти женски, демек - брак, що тъй?

170.   "169. Чичка, всеки път се напикавам от смях, като видя твой коментар. Великият мъж с големите топки, пък не може да прави мъжки деца. Има, значи някаква сила - "На бодлива крава, господ рога не дава. " Уж си първо качество човек, пък децата ти женски, демек - брак, що тъй?"

Монико, я не на мене тия,
вярно е, че съм си женски татко,
е, няма да се аз самоубия,
и, казвам ти го тук на кратко!

Ти винаги все много знаеш,
мъжете вече почнаха да се събуждат,
освен че ще се напикаваш,
ще се находиш ти и по голяма нужда!

На феминизма краят му се вижда,
и, не е нужно никакво прозрение,
когато тук брадати заприиждат,
знай, ще последва мъжко отмъщение!

Да, на кравата бодлива,
Господ рога не и дава,
а, феминизмът си отива,
знай това, не го забравяй!

101-127 от 127