Споделена история от Други

Помогнете ми!
Изпитвам омраза към всеки и всичко около мен. Не изпитвам удовлетворение от работата си. Вече не мога да практикувам футбол, както преди поради тежка контузия. Майка ми се опитва да ме контролира изкъсо, нямам никакви приятели, а и вече не искам да имам. Всички до сега, които са ми били "приятели" в крайна сметка са ми допринасяли само неприятни и болезнени спомени. Искам да се самоубия, как да го направя безболезнено (искам да се инжектирам с нещо така, че да не се мъча. Какво мислите за това, което прочетохте?

Коментари

1.   Човече, не губи надежда! Първо си дай малко почивка и помисли за живота си. Може просто много да ти се е насъбрало и да имаш нужда от почивка, може някъде да бъркаш и като помислиш да видиш решение и накрая ако това не помогне, щом си стигнал до там да мислиш да прекратиш живота си, значи нищо не те спира просто да зарежеш всичко и да започнеш отначало. Намери си нова работа, приятели, хоби, ако имаш възможност премести се в друг град и просто започни на чисто. Ако си решил да сложиш край на живота си, какво са още няколко месеца или години... току виж животът ти хареса.

2.   Авторе, много бързо вдигаш белия флаг. Ако трябва да бъда честен, и аз не харесвам работата си. Ама стискам зъби и така я карам. Също така не се харесвам-най-вече защото съм необщителен и не ми върви с момичетата. А съм вече на 33. Така и не успях да си намеря приятелка. Но никога не ми е минавало през ума да слагам край на живота си само заради това. Решил съм, че ще си изживея живота, който ми е даден.
Има хора, които са тежкоболни и искат поне за ден да водят нормален живот. А ти получаваш това на тепсия. Така, че стегни се и не мисли за самоубийство.