Споделена история от Други

Как си помогнах сама
ИСКАМ ДА КАЖА НА ВСИЧКИ, ЧЕ АКО САМ НЕ СИ ПОМОГНЕШ И ГОСПОД НЯМА ДА ТИ ПОМОГНЕ.

ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС? ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ 10 ГОДИНИ НЕЩО В СЕМЕЙСТВОТО МИ НЕ ВЪРВЕШЕ. НАПУСНАХ МЪЖА МИ И ИЗПАДНАХ В НЯКАКВО БЕЗВЪЗДУШНО ПРОСТРАНСТВО. ЧУДЕХ СЕ КАКВО ДА ПРАВЯ - НЕ БЯХ В ПЪРВА МЛАДОСТ, А НА 50 ГОДИНИ.

ТОГАВА ПОТЪРСИХ ПРИЯТЕЛИ В НЕТА И УСПЯХ ДА ПРЕОДОЛЕЯ С ТЯХНА ПОМОЩ ПРОБЛЕМА СИ. СЕГА ИМАМ МНОГО ПРИЯТЕЛИ И МИ Е ЛЕКО, ЗАЩОТО ИМА С КОГО ДА СПОДЕЛЯМ. НЯКОИ ОТ ТЯХ НИКОГА НЕ СЪМ ВИЖДАЛА, НО ВЪПРЕКИ ТОВА МИ Е ХУБАВО КОГАТО СЕ ЧУВАМЕ ИЛИ СИ ПИШЕМ.

СЕГА СЪМ НА 60 ГОДИНИ И ИСКАМ ДА ВИ КАЖА, ЧЕ БЕЗ ПРИЯТЕЛИ НЕ СЕ ЖИВЕЕ...

Коментари

1.   При мене не върви от 20 години, и аз все се каня да го направя, но е трудно защото няма къде да отида, всъщност опитвах 2 пъти обаче беше кошмар, и пак се върнах, сега положението е непоносимо.

2.   Къде ги намерихте тези приятели в интернет? Защото, и аз гледам по сайтове за запознанства... в елмаз, а и в други... и там са само такива които търсят секс и нищо друго... пълна порнография е... затова се учудвам, че сте намерили приятели там.

3.   Има много свестни хора в тези сайтове, колкото и да не ви се вярва. Просто трябва да ги открием... вярно е че има много порнография, но хората просто си слагат маски за пред нас.. да не разберем истинската им същност!

4.   МОЖЕ И ДА ИМАТЕ ПРАВО, НО АЗ НЕ СЪМ ВИДЯЛА НИТО ЕДИН СТОЙНОСТЕН ЧОВЕК В ТЕЗИ САЙТОВЕ. ГОВОРЯТ ИЛИ ЗА ПАРИ ИЛИ ЗА СЕКС. ТОВА НЕ МИ ДОПАДА.

5.   Номер №4 извинявай но коментара ти е груб има стойностни хора в нета наистина явно ти не си ги намерила не се обиждай все пак.

6.   Номер 4 е абсолютно права, момичетата в тази сайтове са гевреци, които търсят батко с БМВ и къща в елитен квартал.

7.   Аз имам приятел от чата. Много свестен, пишем си от много време. Наистина не сме се виждали, но това не е от значение. И двамата си споделяме.... така че не всички са само за секс и т.н. просто трябва да го откриеш :)

8.   Я я №4 и 6.
Какви ги говорите? Нима вие познавате всички момичета, за да говорите така?

Ето нещо простичко. НАПРИМЕР в този сайт има 100 момичета, вие познавате 70 от тях, а другите 30? Тях познаватели ли ги...? Знаете ли що за хора са те? Знаети ли през какво поже да са минали? Какво може да преживяват? Защо слагате всички момичета под общ знаменател? Мислите си, че всички хора от нежния пол, искат само секс? Мислите си, че те не могат да обичат, че търсят само батковци? От къде ви хрумна, че всички момичета се интересуват само от мъже, секс, пари и коли? Защо изобщо написахте това? Можете ли да го подкрепите с доводи?

Да и още нещо. Ще се радвам ако някой от двама ви, ми отговори. А ако всички тези въпроси останат без отговор, то тогава коментарите на номер 4,6 - са напълно безмислени.
SFA