Споделена история от Други

Знам, че това не е сайт за запознанства, но...
Здравейте,
Знам, че това не е сайт за запознанства, но там "обитателите" са доста повърхностни. Искам да си пиша (само това) с хора, които имат свое мнение и поглед върху нещата.

Мисля, че това е достатъчно. Кратко, точно и ясно.
скайп: maigc___girl

Коментари

2.   И аз съм на това мнение. Жена съм, на 50. Ако искаш да си пишем, кажи какво те интересува... предполагам, не само темите от типа "гаджето ме остави"...

3.   Миличка намерих те в скайп, ако решиш дай ми пълномощно:))

4.   Тогава и аз искам да ви кажа че които иска да си говорим за най различни неща може и на мен да ми пише скайпа ми е alberto_bellini аз съм момче на 19г. (да пишат само момичета)

5.   Подкрепям мацката, който иска може да ме намери в skype deskata_461. Момиче съм на 16, казвам се Деси :))))))))))

6.   И аз съм на същото мнение skype ludata_7

7.   Абе какви хора сте вие бе, нямате нито битие, нито житие пък ще си говорите за нещата от живота? Тези неща от живота които си струват се наричат ценности!

8.   Тука май стана намериме.ком

9.   Хаха номер 7 ти си Върхът! :D

10.   magic___girl ПРЕДПОЛАГАМ ЧЕ ТИ Е СКАЙПА ЩОТ СИ ГО СГРЕШИЛА ТАМ ;)

11.   Подкрепям №8
Този сайт май вече се превърна в "намери ме. ком" (или нет, смисъла е същия).
SFA