Споделена история от Други

Как да им затворя устите
Здравейте, пиша ви защото съм бясна на повечето хора, заради тях се затворих вкъщи и не се показвам, защото ми писна да ме зяпат, сякаш изпадам от някоя рудна мина!!!
Аз съм нормално момиче на 22години, и хората непрекъснато зяпат косата ми-писна ми! Едни ме питат дали е удължена, други дали не е перука, ... как да им обясня косата сие моя, само моя... Вбесявам се като ме попитат толкова е тъпо, една в трамвая даяже си позволи да ми пипа косата-непозната, аз се обърнах и я попитах какво си мисли че прави, а тя каза-ами имаше нещо аз да ти го махна!!!! ПРедставяте ли си
Незнам защо им прилича на перука, може би защото прекалявам с прическите-винаги се старая да имам малко обем, да е или къдрава или добре изправена-но това повод да дрънкат такива щуротии ли е?
КОгато мина сама покрай група хора-усешам как започват да говорят за мен, даже дочух едни глупачки си казаха-ми да тя е изкуствена, аз не издържах и се скарах с тях... писна ми-какво да я отрежа до ушите ли?
Съжалявам че ви дрънкам за моите глупости, но ми писна вече-кажете каво да правя-как да им затворя устите?

Коментари

1.   Най-вероятно ти завиждат. Просто не обръщай внимание.
xperia

2.   Най - вероятно ти завиждат за косата. Ходи с най - готините прически и пленявай сърцата на гаджетата им. Тогава ще им затвориш устите.
~*Отхвърлената*~

3.   Ходи с гордо изправена глава и когато те залеждат отмятай с ръка косата ти и гледай строго или със самодоволна усмивка но без зрителен контакт - много е секси, казва ти го опитно момиче. Какъв цвят е косата ти? Ако е руса определено завиждат!

4.   От Автора към номер 3-косата ми е 4ерна, винаги съм искала да е или руса или чена, но никога не се престраших да я направя руса :)
МНого ви благодаря за съветите, подобрихте ми настроението, страхотни сте :)

5.   Защо изобщо се влияеш от чуждото мнение?! Остави ги да говорят..какво ти пука. Всичко се връща на този свят. Ако пък продължиш да се караш с тях, обаче ще разстроиш своята нервна система.