Споделена история от Други

Жалко, че се получава така...
Първо - не съм много сигурен дали това ще бъде публикувано. Но все пак ще го напиша. :)
Не мога да твърдя, че познавам сайта от много време, нито пък съм бил супер редовен посетител. Да речем - няколко месеца. Но ми беше интересно понякога да го чета, дори да давам по някой и друг коментар (не винаги одобрявани, понякога малко "соленички", хехе).

От известно време обаче ми прави впечатление, че нещата доста се промениха. Хубавото тук е, че има модератори, които следят нещата като цяло да са смислени, да няма обиди и т.н. Откакто обаче затвориха разни други подобни сайтове без никакъв контрол, сякаш всичко се пренесе тук. Вярно, не в толкова груб и просташки вид, но има все повече безмислени истории, измишльотини на нереализирани "еротични" автори. Има и доста неща, които са написани единствено с цел провокация - на някой му се прищяло да пише "скандални" работи и да се посмее на коментарите после.

Жалко е, че така става. Иска ми се да разбера дали и други мислят като мен? Някои от по-старите "потребители" дали имат същите наблюдения?

Палав Мечок

Коментари

1.   Нека всеки си излее душата и пише за каквото пожелае, това е смисълът на този сайт - съвсем анонимно хората да кажат това, което на биха казали наяве. Щом няма обиди (т. е. модераторите трият нецензурните неща) аз съм ОК.

Дали историите тук са истински можем само да гадаем, но въпреки това си мисля, че голяма част от тях са... дори "нереализираните еротични автори", най-вече те, не за друго, но както казах - това е място, където всеки, съвсем анонимно може кажа каквото пожелае и да намери съмишленици.

2.   Да, така е. Аз забелязвам абсолютно същото.