Споделена история от Други

Мъжете се обиждаме един-друг, а си се пишем приятели!
От личен опит знам че приятелството между мъже е по-фалшиво и от това между жени. И мъжете говорят зад гърба, и мъжете си правим мръсотии. На вас жените може би не (защото сте жени и искат да спят с вас), обаче ги питайте дали са предавали приятел! Да не говорим, че мъжкото приятелство е само за по бира и докато единия има полза от другия - защо според вас мъжките приятелства обикновено свършват със скандали за пари или защото единия е преспал с мацката на другия?

Другото което е - всеки един приятел иска да спи с гаджето ти и да те натопи пред шефа ви. Просто жените са създадени да са в група, а при нас мъжете винаги е конкуренция, борба за надмощие. При нас винаги го има това надцакване на приятел, кой има по-хубава мацка, кой има по-големи мускули и по-лъскава кола! При нас винаги го играем шеф и подчинен(и). А какво да кажем за обидите, които прикриват под "просто шеги и приятелски закачки"? Не знам да има приятелки-жени, които да се обиждат така гадно - да си казват к*опеле, тъпак, щи строша главата, смотан и после да казват "ама то е само на шега! ". Толкоз за мъжкото "приятелство"!

Коментари

1.   Онзи ден сигурно ти си пуснал другата такава тема. И още нещо - приятелство има само в детските години, като пораснеш - НЯМА :) Има само семейство, а понякога и това го няма. Успех!

2.   Сега двата коментара, чакащи одобрение, ще бъдат на жени, които ще бързат да те уверят, че по-лошо, долно и завистливо животно от жената няма, което включва и тях самите, разбира се. От там следва, че не трябва да се доверяваш и на тях, нали са жени.

Имал ли си проблем с някой, не може ли да го оправите, вместо отново да пишеш тук? И сред двата пола има свестни и не толкова свестни хора, но, когато имаме проблем, бързаме да обобщаваме за да си го изкараме.

3.   Първо да ти разкажа една история, а после ще ти напиша и коментара си.
"Спорели мъж и жена за женската и мъжката солидарност. Излиза жената и казва на мъжа си:
-Скъпи, отивам до Цвета на 8-мия етаж.
Мъжът и позвънил по телефона
-Цвети, абе Иван съм от 5-тия етаж. Мойта жена да е там?
-А не бе, Иване. От едим месец не съм я виждала.
Като се прибрала жената, мъжа и нищо не казал. Излязъл без да казва къде отива и се върнал пиян като кирка. Жена му го подпитва.
-Къде беше? Нищо не каза.
-Аааа, бях до Данчо на 7-мия етаж. Отплеснахме се малко.
Заспал мъжа на фотьола, а жената звъни.
-Абе Данчо, Пенка съм от 5-тия етаж. Моя Иван да се е мяркал?
-Да бе, душата, Последно раздаване правим и го пускам да си ходи. "
"Приятелството между две жени, винаги е заговор срещу трета. "

От всичко, което ти разказах направи си сам извода. Приятелството между мъже е много по-истинско и веднага обяснявам защо. Мъжете не си въртят курвенски номера, нито пък някой мъж ще предложи приятеля си, за да не го е.. т него. Тва дето мъжете си викали копеле, ами жените като си викат "ама ей, курво"какво? Или то е нормално според теб. А дето ни се правели на приятели, за да ни изчукат, ами ако не им даваме няма да ни е.. т. Мъжа приятел не ми е конкуренция, т. е. той не иска да спи с мъжа ми. Няма да ме предложи на аверите си, за да излезе добър. Ама аз и още 100 да ти изредя, ти пак ще се жалваш колко не били приятели мъжете, ами сприятелявай се само със змий(жени). Явно такава ти е средата. Аз оплакване от моите приятели нямам. Мога да ги събудя в 3 посред нощ, да им кажа, че съм убила човек и те ще ми кажат "Ок, ще го заровим"
Маги

4.   Дори тук жените се обръщате една към друга с прителска обич.

5.   Ще ти преведа нещо криво-ляво от английски:
Мъжете се обиждат един-друг, но не говорят сериозно. Жените си правят комплименти, но също не говорят сериозно.