Споделена история от Други

Мой съвет за реален успех
Значи тази тема я пиша за да помогна на много хора, които искат нещо, но не знаят как да го постигнат. По телевизията и по книгите има страшно много информация, но хората не вярват. Ето, че аз повярвах и вече до някаква степен съм успял, а съм само на 22 години. Искам да ви разкрия за силата на мисълта. Така наречената сила на привличане. Как работи тя? Всички неща в нашия живот са от плод на нашата мисъл. Каквото посееш, такова ще пожънеш. Добрата мисъл води до добър живот, който искаме. Значи преди 3 години нямах нещата, които след малко, ще изброя. Изгледах един филм, който се казва Тайната The Secret. Филма е добър пример за това как да привличаме нещата, които искаме да имаме. Когато човек казва "Не искам това " Вселената ни дава точно това. Тя не чува, тя усеща. Това са вибрации, които отиват към нея и тя съответно ни ги връща като плод. За това в нашето съзнание трябва да има думи като "Искам, мога и успявам". След този филм, се насочих към една книга, която се казва "Подсъзнанието може всичко ". След като я прочетох и нея се усъвършенствах и разбрах как да използвам мисълта като средство за решаване на проблемите си. Така да си кажа какво придобих и какво ми даде тази сила на мисълта или по - точно моя контрол над нея.

Отначало започнах да използвам мисълта за дребни неща в училище. Минах си всичките поправителни изпити, които бяха 7 на брой. След това почнах да мисля за университет. И ето ме сега вече съм 2-ри курс в един от най - добрите университети в България. Нямам по - малка оценка от 4, а дори и не уча. Разчитам на тайната. Преди да ми дойде теста, сядам и почвам да си казвам наум "Всичко минава както искам и накрая, ще съм много доволен от оценката си ". Разбира се, трябва да си представяте наум как се радвате, също така трябва да има чувства докато си го мислите. Преди това пък ми трябваха 750 лева да си платя семестъра.

Тогава не работих, ама изобщо не ми пукаше. И сега какво от къде да намеря пари за семестъра? Веднага почнах да си мисля "Спокойно все нещо, ще стане и ще намеря парите. И след 1 седмица спечелих плазмен телевизор от една игра, след което го продадох и така си платих семестъра. Да ви кажа, честно изобщо не се изненадах като спечелих тв-то. Казах си наум "Благодаря ти Боже, благодаря ти Вселена и това беше. Важна стъпка за успеха ви е също така, след като получите желаното от вас нещо да бъдете благодарни. И още 1 важно нещо. Колкото и да сте добри в прилагането на тази тайна и колкото и добре да владеете силата на мисълта помнете , че Бог също ви помага, защото сами без Него не можем. Сега да продължа натам с другите си успехи (не искам да смятам, че се фукам или нещо подобно, просто давам примери как ми се промени живота, благодарение на мисълта. ). Изкарах си книжка за кола от първия път и листовки и кормуване. До преди 3 години бях 65 кг и каквото и да правих и да ям и да взимам добавки си бях 65. Сега съм 75 кг и смея да твърдя, че съм много по - напред от преди. Оформих се както трябвам и имам повече самочувствие. След като си взех книжката си казах "Хубвао сега книжка ами кола от къде? Никога не трябва да ви интересува от къде, ще дойде желаното от вас нещо. От вас се изисква само и единствено да го искате и да си представяте наум, че вече го имате и му се радвате. Така и направих и аз. Почнах наум да си карам колата, да се радвам, да чувствам педалите, волана, алармата. И хоп след около месец незнайно защо, но минавам покрай един пункт за залагане на мачове, който съм го подминавал стотици пъти и нещо ме накара да влезна вътре и да пусна фиш за джакпота. Попитах как се пуска нали, обясниха ми. Пуснах фиша на стойност лев и 60 ст. Всички в пункта почнаха да ми се смеят и викат " А бе момче на тоя джакпот се играе с много пари, трябва да заложиш поне 20 лева за да хванеш всичките мачове. Аз нищо не казах и си тръгнах. През вечерта много силно си мислих за колата както и всеки ден от както ми дойде идеята за нея. На другия ден, влизам в сайта на въпросната игра и какво да видя? Пишеше Джакпота е спечелен. Само като го видях и ми стана ясно, кой е победителя. Само не си мислете, че това беше късмета на начинаещия, защото такова нещо като късмет няма. Просто цялата работа е, че аз вярвах в това, че имам вече кола и Вселената и Бог ми дадоха джакпота. Отидох до офиса след това вече с проверен фиш и хората ми изплатиха печалбата. Сега не си мислете, че джакпота беше 1 милион като този в тотото. Беше достатъчно за да си купя кола модел 2004-та година и то доста прилична. Преди нямах, нито работа, нито момиче, което да обичам и най - лошото бях девствен :(. Благодарение на силата на мисълта, това за мен вече са непознати понятия. В момента имам много добро хубаво и сладко момиче с което много си се обичаме. В момента работя една доста доволна работа, която ми е точно по специалността и всичко ми е на 6. Вярно парите още не са тези, които искам, ама работа по въпроса чрез мисълта.

Друго нещо, което имам - ПРИЯТЕЛИТЕ. Едно от най - важните неща за мен. Преди 3 години, ако ме бяхте попитали дали е възможно да срещна хора на които можеш да разчиташ във всеки един момент, щях да ви кажа НЕ. Беше ми гадно, че тогава си нямах приятели и всички бяха използвачи. Ама точно като работех над тялото си, един ден отидох в едно училище до нас и започнах да тренирам. Ходих почти всеки ден и един път едни пичове, дойдоха при мен на лостовете и ми викат "А бе брат, нали няма да ти пречим, ако и ние тренираме тук " Аз има казах "Споко, момчета тренирайте и вие туко виж сме си от полза един на друг" И от там почнахме да си говорим за мускули за тренировки, начин на тренировки, жени, коли и от този ден натам започнахме да се уговаряме с тези момчета да се виждаме в даскалото да тренираме заедно. От този момент до сега с тях сме неразделни. Навсякъде сме заедно и сме нещо като тримата мускетари, само дето сме четирима. И за финал искам да повторя още един път. Това не го разказах с цел да се хваля, а за да помогна на хора, които в момента са били като мене. Намерете въпросния филм, слушайте какво трябва да се прави и действайте! Също така прочетете книгата "Подсъзнанието може всичко"!!! УСПЕХ! САМО НАПРЕД И САМО НАГОРЕ! Ако има нещо, питайте! МИСЪЛТА Е КАТО ГРАВИТАЦИЯТА, НЕ Я ВИЖДАМЕ И НЕ Я РАЗБИРАМЕ, НО РАБОТИ!

Коментари

1.   А така, и аз съм на принципа на тая тайна. Наскоро започнах да си правя и вижън борд, реших, че ще е по-успешно. Та след 5 години ще си имам къща на морето :Д:Д
Между другото:Атос, Портос, Арамис и Д'артанян :)

2.   Много се радвам за теб, продължавай все така, дано и други хора го разберат това! Аз също съм постигнала някои неща по този начин, но съм забелязала, че успявам само с по-дребни неща, за които не се замислям дали няма да се проваля, защото не ми пука толкова. А за по-важните неща непрекъснато мисля какво ще стане, ако не успея и за това не се получават съвсем, но ти ме окуражи да продължавам да работя по въпроса!

3.   Ее браво бе, пич много добре написано ! Благодаря ти : )
-.. Неизвестната ..

4.   Здравей. Гледах филма преди няколко дена. Не мога да кажа, че вярвам на 100% в такива неща, но определено имаше нещо, което ме накара да се замисля. От тогава все този филм ми е в главата. Присетих се за един приятел, който постигаше всичко точно по този начин. Всичко, което искаше го получаваше. Все ми обясняваше за някаква книга, тогава не запомних заглавието, но мисля, че е същата. Той всяка сутрин ставаше с мисълта, че този ден ще е по-добър. И наистина постигаше това, което иска. Опитах се на няколко пъти да си представям, че имам нещата, които искам. Нещо не ми се получава. Винаги се разконцентрирам и по- скоро мисля за това, че ги искам, а не за това, че вече ги имам. Не мога да усетя емоцията от това, че вече им се радвам. А от филма разбрах, че трябва да си представям как ги получавам и наистина да се радвам, че ги имам. Дай съветче как да се фокусирам върху мислите си. Как да се усъвършенствам?

5.   Хаа-хааа-хааааааааааааааа, веднъж ми пратиха въпросната "Тайна" и само като изгледах 2 минути и ми стана ясно каква манипулативна тъпотия за слабохарактерници е това, айде моля ти се не ме занимавай с глупостите си!

Палав Мечок

6.   Препоръчвам за прочит и "Седемте духовни закона на успеха" от Дийпак Чопра :)

Иначе, синтезирано накратко - да! Животът ни, връзката, работата ни, приятелите, училището са точно такива, каквито мислим, че са. Хората и обстоятелствата в живота ни са отражение на нашата нагласа.
Благодарността е велика притегателна мож, но онази чистата, без емоци с радост - онази детската.

И още един жокер в ръкава - ПРОШКАТА
Тя е съвършен изцерител дори на стари кармични натрупвания.

7.   Ауууу... колко интригуваща тема! ... :)) Хммм... преди да стартирам процес данни :D Ще се обърна към вездесъщата памет и мисъл и ще кажа че всичко което е написал автора го знам, особено тайната и десетките и другите вариаций! И знаете ли какво? ... Удивлявам се, че някой хора така усърдно вярват на всичко което видят и чуят по голямата кутия с картинки (телевизора :)) Или прочетат "специално четиво", с едри и големи букви като за слепяц и ярки цветове, разбира като разгледаш още корицата и обърнеш книгата, виждаш 10000000 похвали колко хора са успели и са направили живота си рай!!! Ихаааа :D Да се чудиш, като е пълно по-света с променили живота си, живеещи райски защо света не е е станал рай! ... Нали като искаш нещо и то става? ... Хората искат щастие и мир по света, ама това не е станало! ... Е? Кое и до колк е истина според вас? :) Хора, след няколко милиона години еволюция, от който около 100000 развитие на разбиранията ни и културата ни, до там ли стигнахме, че да се оставяме някаква книга, или някакъв филм, да моделира умовете ни? Егати живота, егати света! ... :)) Нима е това! ... А после всеки си въобразява че има своя психика и че изборите в живота му са нейни/негови! ... И колко дълбоко се заблуждават мнозина! Защото за да правиш избори в живота си и да са твой, е да не се влиаеш от нищо, а затова се иска непоклатима психика и вяра в собствените сили! ... Което в масов вид, не се вижда, вижда се само в единиците! ...

Хах, ... честно думите на автора, звучат като една добра реклама за книгата, та сега да се хвърлят още хора да я купуват! Защо хора се нуждаят от такива движения? ... Защото са твърде слаби за да продължат напред без някой или нещо да ги тика :)) Авторът просто е бил нужда да вярва в нещо, странно защо на место да вярва в себе си, той вярва в една книга, в една с заглавие "тайната" Добре де, според вас, ако нещо е тайна и е толкова велико, защо ще бъде масово? Ама почти никой не се замисля!!! :D За масата е като кукли на конци и една мисъл и реплика е способна да ги разиграе добре!!! Къде е свободната воля? Ей това питам аз? Май остана само по-книгите (стойностните книги), ... парадокс :)) И едно време ги е имало такива масови "тайни", дето са всявали идилия и величественост в нечий нуждаещи се душици! ... Едно време като е нямало "Тайната" Хората са се обръщали към Бога и религията! Ей това е, човека има нужда да вярва в нещо, нещо да го направлява, защото света е така голям, че човека се чувства като една нищожна мравка!!! :D Жалко е че да не осъзнаваш, че ние хората не случайно днес сме хора и сме съзнателни същества? ! ... Това е признак, че каквото стой в оновите на света и вселената ни е дало право да определим част от съдбата си. Да мислим, за да действаме. Ако ни бе отредено само да следваме "догми" щяхме да сме като роботите :))

Та... авторе, ако не беше Тайната ти щеше да се обърнеш към друго. Имал си кофти живот, искал си да вярваш, и си повярвал, било е по-лесно на место сам да си изградиш вярата да я прочетеш, от който друг я е написал! :)) Проблемът е, че целта на тази книга не е да направи света по-добър, а който я е написал да забогате. Парите пак са намесени! ... Разбираш ли го! Който иска да помогне на света, прави нещо, но не иска нищо в замяна, дава от себе си безплатно! ... Ей това е добре да бъде разбрано! ... Но твърде много са уматериалиените души, та... кой знае кой и колко ще го разбере! :) И сега ти с тези обяснения, си вярваш, че "тайната" ти е помогнала! ... Не! Ти сам си си помогнал :) Кой ти е взел изпитите? Кой? Книгата ли? Не! Пак ти! Защо? :)) Защото си имал силни мисли, и вселената ти е помогнала ли? Не! Защото си се стегнал, съсредоточил, бил си в едно силно състояние и си успял, със собствени усилия. Я да видим ако не беше учил, дали "тайната" щеше да ти вземе изпита, а? :D Всичко, ама всичко което се е случило в живота ти е, защото си се престрашил да живееш! Да опиташ, да рискуваш, пък каквото стане, и това защото си повярвал че можеш :) Успехът на тая тайна, е в самовнушението! ... И аз съм си самовнушавал много работи, без тая "тайна", и съм успявал, но за разлика от теб сам си градя вярата :) И съм щастлив че е така =) Искаш да стигнеш до големи истини за живота си ли? Научи се да медитираш :)

~winterfire~

8.   Уинтър, къде видя рекламата? Ти като не гледаш тв значи и др. да не зяпат ли? ! Автора е успял за разлика от теб, а ти си едно мамиво синче, което яде парите на мама и тати.. даваш съвети на хората сякаш ти си голям умник. Кажи ти какво си постигнал без твойте родители? ! Имаш ли един работен ден през живота си?
Евала авторе, никога не се предавай и най вече вярвай!!!!
Радвам се, че си преминал на нивото-ИСТИНА!
И аз нямам нищо, но нещата почнаха да изплуват.. да се нареждат чрез вярата и желанието да ги имам.

Уинтър, много хора са си промени ли живота чрез четене на книги и те са няма ли нищо и без никаква помощ на тати и мама са УСПЯЛИ!

9.   Авторчето е доста ограничено, както и приятелите му. Явно освен "тренировки, жени, коли" нямат други интереси.

10.   Просто авторът е късметлия. Е, някои хора колкото и да си представяме и да искаме истински накои неща, не ни се случват, а се случва точно обратното на това, което искаме и си представяме!

11.   Ей... гледай ти... номерррр 8 Какво си мислиш че знаеш за мен? А? :) Къде аз съдя автора, че ти съдиш мен, ммм? Ама много е лесно да го избиваш на ограничение и критичност!!! Аз не съм бил критичен към автора и изказах своето мнение, на теб като не ти харесва, можеш да не го четеш! Нали? Да те карам насила да си пишеш "големите думи" А? :)) Първо ще ти кажа, че въобще не ме познаваш! :) Да, имал съм работни дни през живота си, и то не е един :) Но нали ти си велик/а, и знаеш миналото и бъдещето и си въобразваш че можеш да подценяваш хората :)) Продължавай в същия дух, такива като теб, не са стигнали много далеко ;)

Автора е успял, и ти от къде знаеш че е успял, това е една тема! Какво те кара да мислиш че всичко в темата е абсолютна истина! ... А? Ако е! Защо автора спомeнава толкова конкретно една книга! Ммм? :)) И не ми се прави на интересна, ясно! ... Аз чета книги и със сигурност съм чел повече и по-стойностни от колкото ти за целия си живот :) По какво разбирам ли, по ограниченото ти мнение! Като не умеееш да вникваш не се е и опитвай, за да не се излагаш :) Смешното е че усещам, как мнението е написано с яд, нещо ми се ядосваш, като не съм ти приятен, не се прави на обентивна/вен. Защото си далеко от обективеност, за да е обективен човек трябва първо да е безпристрастен =) А ти не си! .... Да си зяпат каквото искат, никой не съм спрял, та не ми тръгвай на велик кръстоносен поход против мен, все ми е едно! Какво мислиш, че не очаквах мнението ти ли? :)) Обичам да чета критичковци като теб и да се смея :D Ooo, да, чел/а, недочела, и бърза да си даде мнението, ама къде са твойте доводи, никъде! И нали нямаш мнение, си мислиш че знаеш къде са ми слабите места е "дюбрютро" аз нямам слаби места, а и да имам те не се виждат :))

Вяра и желание е едно, да си втълпяваш, че като си купиш една книга и ще се издигнеш много нависоко, е направo смешно! ... Особено такава книга! ... Никой не ви спира, давайте си парите за "евтините книги"! ... Човек като теб никога няма да посети библиотека, в това съм 100% уверен :) Кажи какво си направил/а в живота си, със собствени сили и труд, а? Целият съм в слух :) А като телевизията за теб не е проблем, никой не те спира да си се кланяш на телевизиония бог :))

Това което исках да кажа е, че книгата просто му е дала стимол, а не че му е решила проблемите. Той сам си ги е решил :) Но нали има заяждащи се, и недочитащи хора, трябва специaлно да обяснявам подробно за да бъде разбрано! ... Четете внимателно.

(На който нещо не му утърва или харесва, да не чете! Нали? Заяждат се хората които протестират против мнението на другия! Това е да се заяждаш! :) А аз, не се захващам за ничие мнение, просто изказвам моето!)

~winterfire~

12.   при мен тия дивотии не вършат работа, а съм позитивна и усмихната въпреки несгодите. Всеки път като пусна фиш за тото мислено разпределям парите и повярвай влагам много чувства, но даже и тройка за да се зарадвам не печеля. А желанията ми не са повърхностни и егоистични. И в любовта не ми върви, колкото и да искам и да се старая просто не става. С времето обаче знаеш ли какво се убедих, че просто като престанеш да искаш и да мислиш как да постигнеш това което искаш в по-късен етап от живота успяваш. Тогава обаче ти е все едно и безразлично.

13.   Оооллл... по-повод на някой негатични мнения някъде другаде! ... (кой ги е писал си знае :))... реших да написа още! ...

Честно, едно не разбирам... доставя ли ви удоволствие да сте негативни и да критикувате? ... Душиците ви така ли са по-радостни :D Дори за секунда не съм се ядосал, или разсърдил! Чудя се само от къде ви хрумват тия неща! ... Аз не си губя времето с негативност :) Аз не мразя, не се ядосвам, не критикувам, и не нападам :) Живея само с положителност и със сърце отворено към света. Знаете ли, вие които критикувате, не харесвате, че аз имам свое мнение, че мога да го изразвам, че умея да разсъждавам, и най-важното ще мен не ме е страх да си кажа мнението ;) Мога, както тук го правя, и лице в лице пак да ви кажа същото! А вие можете ли, можете ли да направите същото в реалния свят? Съмнявам се! Вие се криете тук, под анинимността и ставате много вездесъщи в критичността си! Но в реалния свят, да вие точно критиците, сте свити, мълчаливи и сте като мишки :)) Гласът ви става глас, само на такива места като тук. И на место да изразите мнение по темата на автора, вие се занимавате с мен :)) Та... да знаете, снощи спах като къпан ;) Тоест с нищо критиките ви не ми влаят :) Свикнал съм и съм срещал много хора като вас! Щом не харесвате нещо, направете вие нещо, нали? А не да пишете цяло "мнение", само за да ми кажете, "къв си пък ти, че да си даваш мнението".

Ами човек съм като вас!!! Но мен не ме е страх :) Освен това всеки ден, на лицето ми има усмивка, независимо къде съм, далу съм вкъщи, или навън, или дори до магазина, или сред тълпата от хора! Аз винаги съм усмихнат и се чувства щастлив, а вие? Дали и вие сте така, а? ;) Щях да се съглася с критиката ви, ако не беше вид издребняване. Смисъл, аз на вас казвам ли ви как да пишете, и ли какво да пишете! Не! Тогава защо вие си мислите че можете да ми се бъркате на мен. Вашето е типично по българско му :D Като онази история, двама българи били в ада, в два казана. Едния тръгнал да излиза, но тоя до него го задърпал, хванал и му натиснал главата в котела! ... Демек, щом той не може да излезеш и другия да не може. Защо единия да бъде щастлив, като втория ще се мъчи сам! Същата е и вашата :)) Виждате че в думите ми има истина! Но не ви харесва, защото вие не можете да кажате същото по-същия начин. И нали ви е кофти, си казвате хайде да му стоварим 100 тояги :)) Хахах, е в случая вие си ги стоварвате на своя гръб. Негативността и злобата, вредят само на който ги прилага! А мен, аз съм непроницаем за негативността, кажи ми нещо негативно, за да видиш че ми е все едно и ще реагирам така, сякаш нищо не е станало :) Аз от земетресението, не реагирах с уплаха, камо ли на вашите критики :) Знам, че вие критичните, не обичате положителните и щастливи хора :) Дразняват ви, защото вие не сте такива! Но си мечтаете да сте.

Колкото за другито, ако ще и пред мен да сте и да ми крещите критиките си, аз пак няма да се ядосам :) Ще ви изгледам, ще се усмихна и ще ви оставя сами с негативността ви! ... А защо използвам разни усмивки в писане си защото така е по-забавно, иначе ще е скучно :) Всичко е с някаква цел! ;) Не е случайно. А за грешките, то не е важно как си написал нещо, важното е какво си написал какво е съдържанието, нека не бъдам повърхностни! ...

А до автора - всичко съм казал в първото си мнение! ... Нямам против него или книгата му! Та нали и аз я знам тая книга :)) Обясних само, че не са нужни такива неща! Защото човек може и сам да си гради вярата, а не да я попива наготово. Всеки има своя личен избор! ... Когато сам вярваш в себе си, и сам си си градил вярата си по-гъвкав и издръжлив на ветровете в живота :)

(На место да се криете като страхливци зад гласа
си, кажете какво точно ви възмущава и не ви харесва, но ясно и човешки изразено! :)

~winterfire~

14.   И аз съм чел всичките тези книги, но при мен определено не работи, не знам. Така че не мога да се съглася, че е като гравитацията, т. е. дори и да действа, действа само при някои. Защото аз много пъти съм абсолютно убеден, че ще стане нещо (дори и преди да прочета книгите) и съм си представял и чувствал резултата, но ядец. И обратното - много пъти не съм вярвал, че ще сте успея, а то всичко минава по мед и масло. Да не кажа, че повечето успехи в живота си съм ги постигал, когато вече съм тотално отчаян и вече съм се предал, а какво да говорим, че съм вярвал и мислил за успеха.

И най-голямото доказателство - имам един роднина, който беше беден като църковна мишка, но после се захвана с бизнес и само за 3-4 г. стана милионер. Умишлено го попитах дали някога е вярвал, че така ще стане, за да видя дали има нщо вярно в тази теория. И знаете ли какво ми отговори? "Никога не съм вярвал и съм си представял, че животът ми ще се промени, винаги съм си мислел, че ще си умра беден". Интересно ми е какво мисли по въпроса автора, благодаря предварително.

15.   И ти си успял... къде точно? Нещо не разбрах? Обади ми се когато имаш редица ресторанти, фабрика, куп подчинени, . някоя фирма която се занимава със сериозни неща или кариера в шоубизнеса, открил си нещо важно и значимо... тогава ми говори за успех.
Влязох с надеждата да видя бизнес планове, модели на поведение, търговски хитрини и трикове... Надеждата и устрема си го имам и се боря до смърт за да успея.
Пожелавам ти и ти да успееш един ден :)

16.   До автора:
Искренно се радвам, че сподели с всички твоята история! Много ме радват думите ти, преди малко ми беше адски скапано настроението като прочетох изповедта ти се сетих за много неща и се усмихнах отново! Благодаря ти! Ти си един позитивен човек и занапред съм сигурна, че ще продължават да ти се случват хубави неща!
Тайната също като теб работи и при мен! Но тя също си има правила! Неможе да си скептик, да мислиш само за лоши неща, било то за хората или за теб и да чакаш да ти се случи нещо хубаво! Тайната работи ако ти самия си искрен към света, както каза ти отвовен за всичко и всички. А не песимист като повечето писали ти тук коментари, може би просто ти завиждат.
Аз също съм песимист понякога, имах много тежко детство още се възтановявам психически, но мога да кажа, че когато искаш наистина нещо с душа и сърце без никакви подмолни и черни мисли то се случва. Ще дам някои мой примери, хем аз самата да се подсетя колко губя от това да не мисля позитивно, че пак съм в един период на лоши мисли.
Мечта ми беше да имам хубаво тяло. Стегнато, красиво. Нямам наднормено тегло, но все нещо не ми харесваше. Постоянно се чудех каква диета или упражнение да направя за да се харесам. Е никога не успявах да постигна каквото искам. Като разбрах за законите на привличането осъзнах, че не е правилен подхода ми. Аз се съсредоточавах над това което не исках! САмо си мислех охх неискам да имам паласки как да ги сваля, неискам краката ми да са мекичкии т, н. Аз постоянно си мислех да това което неискам и колкото и да диети и упражнения да спазвах все нищо не постигах. Смених тактиката. Започнах да си представям всеки ден как имам корем мечта стегнат с плочки без паласки и тънка такия, стегнати бедра и дупе! След един месец се поглеждам в огледалото и немога да повярвам какво виждам!!!? Прословутите паласки дето цяллллл живот исках да премахна ги нямаше! Имах перфектна талия и корем. Коремните плочки изпъкваха добре, дупето ми стърчеше назад обло и стегнато а бедрата се бяха стегнали също. Гледах се сигурно един час и неможех да повярвам!!!
После започнах да мечтая и за други неща. Много бях разочарована от мъжете и бях вдигнала ръце. Но започнах всеки ден да си мечтая за мъжа мечта, какви качества той искам да притежава, как да се държи с мен и т. н. Аз даже не излизах с момчета просто незнаех как можеше да се появи като аз излизах единствено с мойте приятелки и дума да не ставаше за мъже. Не след дълго един познат ми поиска покана в социалната мрежа. Познавах го само бегло и изобщо не очаквах, че това е той! Мечтата ми! След няколко месеца писане открихме толкова общи неща между нас и двамата бяхме потресени. Нямаше как да приключи така и от едно писане прерастна любов! Той притежава качествата за които си мечтах! Аз си го бях поръчала и съдбата ми го подари! Страхотно!
Сега ще споделя и някои дребни неща, но аз съм благодарна на всяко едно малко нещо което ме е направило щастлива. От половин година не работя имах здравословни проблеми и се сещате, че нямам доходи. Скоро си мислих как преди нямаше месец в които да не си купя някоя дрешка или обувки или нещо друго. Липсваше ми да изляза е нещо ново да се почувствам красива. Мислих си ее от кога не съм си купувала нищо как ми иска да си купя нещо ново! И не след дълго една приятелка на майка и казала, че дъщеря и е бременна и имала много дрехи дето нямала да носи и ако съм искала да ги видя ако си харесам нещо си остава за мен. Майка ми ми сподели, викам добре ще видим. Не вярвах, че ще има толкова хубави неща. Тя била богаташка и ги носела по 2 пъти и ги хвърляла. Напълних 2 чанти с дрехи и което ме изуми беше, че момичето е точно мой размер. Аз трудно си намирам дрехи защото съм много нисичка и слаба като цяло. Повечето блузи и якета и т. н по магазините ми са големи даже най-малките номера. Но НЕ, тя беше точно колкото мен и всяка една дреха ми стоеше перфектно! И ето, даже и без работа и пари вселената чу моето желание и ми го изпълни!
Друго което мога да споделя е, че аз никога до сега не бях печелила от някакви лотарий, било то тото мото или квото се сетите. Както казах по-горе нямам работа в момента и нашите нямат възможност да ми дават много. Когато имат ми дават по 2, 3, 5, 10 лв да изляза на кафе и така. Имаше период в които бяха закъсали тотално и 1 стотинка не видях от тях. Естесттвено не ги винях приех го с добро. Мислих си е какво като нямам, мога да излезна ида се разходя не е казано, че трябва да ходя по кафета и т. н. Не се съсредоточих върху това което нямах и си мислих, че ще се появят от някъде. Утидохме на село баба и дядо също имат малки пенсий и много рядко ми даваха пари, дадоха ми 10 лв аз им се зарадвах естествено, като нямаш и 1 стотинка и 2 лв ще ти се видят добре. Прибрахме се и викам чакай сега да взема едно билетче, като знаех, че ще спечеля. Еи така от вътре си знаех, че ще има печалба малка или голяма. И така и стана спечелих 20 лв.
Това за мен са много малки, но хубави знаци от вселената, че когато мислиш по правилния начин всичко рано или късно ще се нареди.
Мога да споделя и още много подобни случки, но ще ги запазя за себе си.
Вярвам във силата на мислите, повярвайте и вие! НЕ спирайте да мечтаете!
Авторе страхотен си :* целувки :*

17.   Луди ми се струвате... Защо занимавате вселената с глупости някакви си..