Споделена история от Други

Най-красивите жени в Европа - да-да!
Много ме дразни като почнат с това, че българкате били най-красивите жени в Европа, че и на света. По-скоро са от най-клепащите се. Не си падам по жени тип кифла, които се обличат и гримират като травестити, а тук това е масово срещано. Много ясно, че европейките, които не се мажат толкова ще ви изглеждат невзрачни. Ми то и наще без грим са си крокодили повечето! Според мен българките са чак на 3-то място по хубост в Европа, а на 1-во са унгарките. И не, не става въпрос само за порно актрисите, а за нормалните унгарки, които можеш да срещнеш по улиците на Будапеща.

Коментари

51-62 от 62

54.   Номер 53, който не знае езици няма друг избор освен българки!

55.   54
Така ли стана, това че ти нямаш вкус не значи и аз нямам и както казах жените са си достатъчно хубави, ти ако искаш ходи в Китай, Африка там жените са по хубави.

Да се научи светът на български бе, що аз трябва да уча скапания (въпреки че знам прилично ниво) английски??

58.   Всяка жена е красива и вътрешно и външно.

59.   Българките не са най-красивите, но концентрацията на красиви момичета е много голяма спрямо общото цяло. Тук има много малко наистина грозни момичета, докато в другите държави, в които съм била, те изобилстват. Колкото до рускините... не съм била в Русия, но аз в България съм виждала точно една хубава рускиня на живо (живея по Черноморието ). Явно не ми допадат кръглите им лица и очи. Еталон за красота според мен са венецуелките и като цяло латиноамериканките.

60.   Обожавам французойките!!!

61.   Абе това не е някакво състезание? ! От всяка една раса има красиви хора.. Всеки си е красив по свой собствен начин. Това, че някой е красив не омаловажава красотата на другиго!

65.   Красотата е хамония, пропорции, уникално съчетание на гени, Божие творение, върховна архитектура. Конкурсите за красота обаче са си чиста политика- повярвайте ! Има откровения на момичета и организатори от конкурсите, които са стряскащи и обезсмислят цялото мероприятие. Ако трябва да е обективно журито, то би следвало ,че определени типажи и конструкции на тялото и лицето не трябва да слиза от топ 3 за всеки световен конкурс и за всички времена, но това просто не е така- виждаме,че се намесват други фактори и резултата от избора на “най-красивата”е плачевен! Аз не съм расист, но славянките в лицето на 3-4 държави са на размазваща преднина пред другите. Във всяка държава си има красавици, но като генотип и масовост -Украйна, Беларус, Русия, Румъния Унгария ,България.....и сегашните тинейджърки в БГ се очертаат много много масово хубави и ще станат доста красиви и стройни жени.

66.   Виж сега, красотата е въпрос на гледна точка, а окото е генът. Доказано е че най-се привличат, тоест намират се за красиви хората от една и съща раса и ген. Тоест циганин с циганка(индийка), китаец с китайка, негър с негърка, европеец с европейка(бяла американка), българин с българка(еврейка). Смесените връзки са рядкост и те са в резултат просто на някакво експериментиране по-скоро, отколкото на това, че се намират за красиви един друг. Затова толкова много пъти хора се чудят как може такава крокодили да печелят мис свят. Ами просто не са от тяхната раса и ген, или пък самото жури не е от тяхната раса и няма номинати от расата на журито и затова то избира победителят през неговата си изкривена призма за красота. Аз лично намирам за най-красива жена еврейката от филмът Списъкът на Шиндлер, която с детето донесе торта на Шиндлер на партито на рожденният му ден и която той целуна по устата пред онемелите фашисти. Никоя друга жена не представя по-точно образът на типичната българска жена, със всичките и уникални черти и структура. И тази структура и визия също като пръстовият отпечатък не може да бъде объркана с никоя друга на света. Иначе има част от българите които намират за най-красиви рускините, но то е защото тези българи са от малцинството българи наследници на славяни, каквито са самите руснаци и затова така се получава. Но основната част от българите не са никакви славяни, а като ген са евреи-християни, какъвто е и химна на България(еврейска песен на български език). Затова няма как основната част от българите, също като мен да не намират тази жена за своят идеал за жена, а не германката, китайката, туркинята или индииката. Макар последната от изброените да има доста спечени титли мис свят, което в очите на българин е пълен абсурд(освен ако не е български циганин или има цигански ген в себе си). Също мисля че за конкурс за красота и това какво е реална женска красота, определящ фактор трябва да бъде IQ-то на расата и генът. С най-висок IQ на първо място са евреите и българите, а след това бялата раса и дръпнатите очи. Нещата са твърде субективни, и от там пораждащи спорове, затова единственият верен пътеводител остава IQ-то.

67.   Тоя пък евреи чак ни изкара. На мен еврейките ми са отвратителни - грубовати. Моят тип са шведки и полякини. Българките повечето са ми твърде смугли, а и не харесвам брюнетки без бретон. По вкус и цвят...

68.   49 е как можеш да сложиш испанки и португалки преди скандинавките? Та испанките и португалките са едни от най-грозните жени, наравно с много арабки и гъркините.

69.   "С най-висок IQ на първо място са евреите и българите"
Не ти си просто уникум! Най-умни са в Източна Азия, след това Скандинавците, след това Славяните, а Българите и Южно Европейците сме чак след това. Факт.

70.   Българките са хубави, но има и по-хубави от тях. За мен рускините, украинките, белорускините, полякините, чехкините, румънките, унгарките са по-хубави. И българките си ги бива де. Скандинавките също си ги бива.

Но като цяло в Западна Европа жените са много невзрачни, често дебели и напълно изгубили женствени черти у себе си. Западнячките се обличат като торби, изобщо не се поддържат, нито коса, нито грим, нищо. На Балканите жените са красиви, без гъркините.

51-62 от 62