Споделена история от Други

Дами, кажете какво мислите за тези дрехи (за мъж!)
Да питам жените (пък и мъжете дето разбират от мода). Значи аз нищо не разбирам от мода. Обаче в един видеоклип видях един с черни дънки, бял колан и бели (или светло сиви) маратонки, червен потник и сиво лятно сако. Какво мислите за тази комбинация за лятото? Аз по принцип не знам как да съчетавам дрехи и цветове ама тази комбинация червено/черно/сиво/бяло много ми харесва. Дали ако се облека така ще е смешно? Мацките какво ще мислят за мен?

Коментари

1.   Кво ти пука за мацките, нали на тебе трябва да ти харесва. Плюс тва, ако се чувстваш добре и уверен с тези дрехи мацките повече ще ти се кефят, отколкото с други, но извън кожата си :P

2.   Аууу супер! Само така. Искам да видя такъв мъж на живо.

3.   Автора: Ами мен ме кефят, винаги съм мечтал за такива дрехи. Обаче клипът е доста стар, та си казах, че може да не са много подходящи за 2012 година.

4.   Аз трябва да видя дрехите за да ти кажа, много зависи, аз харесвам такива комбинации, кафяво и розово, лилаво и зелено и т. н, но много зависи пак.

5.   Според мен заложи на тъмни дънки,колан, черни обувки и риза в следните цветове ( бяло, всички вариации на синьото, сиво, райе...). Така нямам как да сбъркаш:) Не е нужно да разбираш от мода, просто да си спретнат и спортно-елегантен:)

А мъже с потник...Не мерси:) И все пак комбинацията, която си изброил не е лоша ( ако замениш потника с тениска:) Попринцип тениска, сако и дънки е супер:)

Jay

6.   Ами зависи от цветовете. Може синьо и кафяво или синьо и бежаво да стои чудесно, но ако не е в подходящия нюанс да е безвкусно /примерно/. Та зависи от съответния цвят. Иначе звучи интересно и оригинално и щом ти харесва - обличай се така. По принцип както описваш цветовете, те се съчетават един с друг и взети заедно.

7.   Ж30: Не се обличай като шут! А защо не се поинтересуваш как се съчетават цветовите гами в официални и елегантни дрехи... Така ще придобиеш някаква представа и ще я приложиш в ежедневието...

8.   Ужас! Като от чалга клип. Ама ако те кефи мнението на другите е без значение.
Ж26

9.   До 8 - никаква чалга не е. Клипът е на Dire Straits. И не е ужас, ти че ходиш само с тъпанари е твой проблем!

10.   7 и 8 са големи "разбирачки"!

12.   Ужас.. звучи толкова шарено! Съчетавай светли със светли цветове и тъмни със тъмни. Толкова грозно ще стои черни дънки, бял колан, червен потник и не знам си още какво. Според мен ще е хубаво сив или черен панталон със сив или черен колан и сива или черна блуза. На мъжете не им харесват и не им отиват шарениите.

13.   Ти ще кажеш кой какво харесва и какво му отива!

14.   Пич, след дълги години ходене като палячо, разбрах идеалната комбинация - тъмно сини дънки, колан с голяма катарама и светли ризи. Ама хубави ризи, не някакви пенсионерски. Навити ръкави, разкопчани копчета да се виждат леко гърдите. Все пак ако си някой дебелак или клощавелко, ако щеш и целия да се барнеш в армани пак сам ще се прибираш вечер. Фитнес, дрехи, изправена походка и тежкарски маниери. Тва му е майката :))))))

15.   Доста кичозно за моя вкус. Белият колан кърти мивки...

16.   15, от кога жените започнахте да разбирате от МЪЖКА мода? Ако ние започнем да ви се бъркаме (както трябва! ) какво да носите? !? ! Кой те знае как се обличаш - като чалгаджийка или копанарка!

18.   Обаче авторът си е твърдо убеден, че е прав и си вярва - хем казва, че не разбира грам от мода, хем като го скастрят за избора и почва да обижда (ком. 10, 13, 16). Тц, тц, тц. Аз да ти кажа - белия колан можеш да си го спестиш завинаги във всяка една комбинация. И намери цветовете, които на ТЕБ ТИ ОТИВАТ!

19.   16, ти въобще прочете ли ЗАГЛАВИЕТО на темата, която самият ти си пуснал? :))) " ДАМИ, кажете какво мислите за тези дрехи (за мъж! ) ", " Да питам жените... " и после защо жените си казвали мнението :))) Смешни хора има по този свят

20.   16, мисля, че съвсем ясно написах, че подобна комбинация е кичозна за МОЯ вкус. Не налагам на никого мнението си. Колкото до моето облекло - ако имах нужда от съвет, или оценка, щях да питам някого. Щом не го правя, значи не ми е необходимо.

21.   Ужас за лятото ми се струваш доста облечен. Сако, панталон.... ще се свариш бре човек.

22.   Съгласен съм с 18. Авторът просто иска да чуе, че ще е много готин с тези дрехи. Да, авторе, много ще ти отиват.