Споделена история от Други

Зяпането не е възпитано
Мразя хората да зяпат. Хората с ведро настроение и самочувствие като вървят по улиците не поглеждат всеки и всичко, не се озъртат като полудели, не си въртят главите като шугави настрани, ами гледат напред с ясен поглед и високо вдигната глава. И аз така правех и пак ще правя - писна ми да зяпам непознатите те са отегчителни, те са само фон. А и който вижда страничните предмети и хора забравя да се фокусира върху познатите си. Затова хора без личен живот я спрете да зяпате непознатите, не е възпитано и е нарушаване на личното пространство.

Коментари

1.   А аз мразя някой тупан да ми обяснява какво да гледам и какво да не гледам. И са кво правиме?

2.   Хахаха не си добре. Това, че някой хора зяпат не значи, че нямат личен живот. Помисли си какви ги дрънкаш щото са ебати глупостите. Непознатите били отекчителни, ми айде давай вирвай си главата, да знаеш пък само другите какво мислят за такива като теб дето се мислят за повече от другиге. Само едно ще ти кажа: СКРИЙ СЕ НЯКЪДЕ !!!!!

3.   хехе направо ме застреля без куршум.

4.   Мдааа
Аман от комплексари.
Тебе какво, яд те е на хората че гледат всички други, но не и теб.
А да гледам къде стъпвам може ли.

5.   Тука само хора без личен живот ли влизат? Тъпи нърдове!

6.   Доколкото разбрах, ти гледаш хората и затова ти писнало да ги гледаш вече. Май нещо си се пообъркал, ами не ги зяпай гледай витрините. Изобщо защо ни занимаваш с глупости.

7.   Боже, боже, ти нямаш ли си други проблеми?!

Направо смешно. Тръгнала си света да променяш.