Споделена история от Други

Спирам с форумите
Стигнах до извода, че по форуми и сайтове като този пишат само неудовлетворени от живота си личности, които чрез писането избиват комплекси или запълват някакви липси. Един пълноценен човек с много приятели и добри познаси, със стабилна връзка или семейство не би имал нужда да споделя най-съкровените си неща с напълно непознати, ще запази щастието за себе си. В Интернет хората обикновено пишат когато имат проблем и да се оплачат от нещо. Но на мен вече до гуша ми дойде от този негативизъм и затова мисля да не чета повече. Смятам да търся щастието не тук, а в реалността.

Коментари

1.   :D :D :D
Хахахахахах..

А ти, задоволени от живота си, човеко, чии по-точно го търсиш тук? !

Забелязала съм, че масовите комплексарчета критика НЕ търпят.. Е, щом не можеш да понесеш критиката, значи изобщо няма смисъл да ти се дава съвет - и него не би разбрал. :)

Хайде със здраве. Ще те четем скоро, отново. :)

2.   Не се заричай! Това е по опасно от наркотика!

3.   Ох и аз искам да спра и да върша по-смислени неща, но до толкова съм се зарибила, че дори, когато вървя по улицата или съм някъде навън чета тук от телефона си!!! Ужасно е трябва да спра! И наистина напоследък нямам кой знае колко интересен социален живот!! Права си абсолютно!!

4.   Ето хейтърите като 1 веднага започнаха да атакуват.

5.   3, не съм права, а прав, момче съм.

6.   Абсолютно си прав, авторе!

7.   Бай, бай. Няма да ми липсваш.

8.   Така е приятелю, по форумите пишат педофили и ненормалници..... много малко свястни хора има, ти явно си от тях. Живей си и не се занимавай

9.   Напълно си права.
Знаеш ли аз колко съм се оплаквала, хвалила и търсила съвети тук... ами наистина е нужно вместо да се търси вид подкрепа в нета, да се излезе в реалността. Надявам се да загърбя и Фейсбука, вече 2 дена не съм влизала.
Като съм в час всички са в интернет от телефоните си, повечето. А на мен не ми е забавно на компютъра дори, преди ми беше хоби да се ровя до среднощ от глупост, а не че търся нещо.
Искам свободното си време след у-ще да прекарвам навън. Ако има с кого да излезя. На кафе, на разходка.. както дойде.

10.   Аз смятам един ден да ги блокирам до един. ФБ и Скайп не ползвам от година вече, та мога и без тези неща. Иначе обичам компютрите, но да програмирам и да правя уеб дизайн. Не мога да си представя как на някои хора им доставя удоволствие да са само консуматори на интернета и хич не се интересуват от това как работят уеб сайтовете, от HTML, PHP и т. н. Да си просто консуматор е доста отблъскващо за мен, аз предпочитам да знам как стават нещата отвътре.

11.   9, момче съм!!!! Защо постоянно използвате женски род, по дяволите!?!?

12.   А теб те хвърлиха от хеликоптер и ненадейно попадна в този форум?! Едва ли.
Разбираш ли? Когато обиждах хора, правещи същото като теб, обиждаш предимно себе си!
Ако от нещо си разочарована...конкретно, по-добре е да го кажеш конкретно, да го посочиш. А не да даваш някакви несъстоятелни определения и да слагаш хората под общ знаменател.

Предполагам все още си прекалено малка или прекалено емоционална и с нещо някой те е засегнал, но това не означава, че подобни сайтове и форуми са нещо лошо... Идеята, заложена тук е очарователна. И смея да твърдя, че лично на мен много от историите, споделени тук са ми помогнали, други са ме забавлявали, а в трети съм се запознала с хора, мислещи различно или еднакво, което определям като полезно.

Успех!
Плам

13.   Авторе, никой не е длъжен да ти знае пола. От темата ти не става ясно какъв си, така че ако държиш толкова на това - спомени го допълнително. Иначе - Ок, взел си решението, за тебе си е. Никой не те е накарал насила да четеш или пишеш тук. Аз също не харесвам ФБ и изтрих профила си (то май само аз си мисля,че съм го изтрила де). Та така, пожелавам ти успехи извън форум-пространството.
xperia

14.   Ето пак и 12 ми говори в женски род. Наистина сте ужасни! Два пъти вече в коментарите казах, че НЕ съм момиче/жена и пак продължавате. А и темата ми е твърде добре написана, за да е писана от момиче/жена.

15.   Хах... 12... момче е!

16.   Извинявам се..това не променя смисъла на коментара ми - не съм му говорила за цикъл, я. А и от темата не става ясно какъв е пола на автора...
ном 12

17.   До 13 - когато не се знае пола е прието да се пише в мъжки род или в мъжки/женски например: "Ти каза, че си искал/а"

18.   4, не съм хейтър, просто не понасям инфантили и простотии..

А ти с правописа как си? ! Хайде, като ще държим сметка - защо от едното си изречение си сбъркал цяло едно? ! Можеш ли да ми съставиш правилно изречение? Надали.

Наистина трябва да си спрете форумите и да заседнете с един буквар, да направите една яка тренировка, а не да ми въвеждате чуждици, като.. хейт-вам, при все, че майчиния си език не знаете!

Ам така, де, просто си те хейт-вам.. :X

19.   Защо номер 9 се представя за автора само не знам ;)

20.   абе не знам.. ама и темата объркана и пола, и коментарите, а сега и авторството.

Не можете ли да се научите да се изразявате нормално.

21.   Скъпа авторке,
радваме се за решението ти:)

22.   Авторе, много си прав. Ти какво очакваш? Да те аплодират ли? Много ясно, че всички ще скочат срещу теб. Та нали така ще имат човек по - малко за критикуване!? ! Аз лично не виждам с какво критиката помага, хората искат ясен съвет, а не критика. Това се отнася изключително за хора, които и без друго са депресирани и злобните коментари вместо да ги окуражат ги депресират още повече. Аз лично съм тук не за да критикувам хората, а за да им помагам със съвети. А това, че те не харесват съветите ми е отделен въпрос. Аз може не винаги да съм права, но никога не давам погрешен съвет. Само доброто ще спаси света. Човек не трябва е изпълнен със злоба и завист.
~*Отхвърлената*~

24.   Просто ми писна от разни тийн кифли и пикльовци! И този сайт съсипахте, оставете интернет на тези над 18, гледайте си уроците!

25.   21, не съм авторка, а автор! Не обиждай!

26.   Авторке, напълно те разбирам. И аз мисля така. Колко точно време прекарваш на ден във форумите?

27.   Да напишеш във форум, че повече НЯМА да пишеш във форум и след това да СЛЕДИШ коментарите за мен лично граничи с безумие? !? Това е като да кажеш, че повече няма да пиеш и същевременно да висиш в бар? Ха-ха... Има нещо сбъркано в цялата история.