Споделена история от Други

За женската злоба
Не, това не е поредната история за женската злоба, писана от жена. Мъж на 24 години съм. И така - до сега винаги когато съм в някой колектив (клас, група в университета и т. н. ) все се появява(т) 1-2 момичета на моята възраст, които започват ето така, без предизвикване да се да се държат гадно, заядливо с мен. Не мога да разбера защо е това, при условие, че нищо не съм им направил, нито съм ги обиждал. Даже като се сетя, това са все момичета, на които изобщо не обръщам внимание и с които не общувам. И винаги са на моята или около моята възраст, от по-възрастни жени злоба не съм видял. Дори едно момиче-съседче ми говореше заядливо и на въпреки без изобщо да я предизвиквам. Защо ме третират по този гаден начин? Нима с това, че се държа добре с всички заслужавам такова гнусно отношение? ! Накрая така ще ми кипне, че при още един такъв случай на злоба от жена към мен ще започна да раздавам шамари. Просто вече не се издържа! А уж жените били злобни само помежду си!

Коментари

1.   Злобни са защото не им обръщаш внимание. Не казвам да им обръщаш, просто ги заеби и нека си злобеят. По-малък съм от теб, но се сблъсквам със същия проблем дори и сега.

2.   Може би точно защото не им обръщаш внимание са злобни. Жените искат да им обръщат внимание. Поне повечето.
~*Отхвърлената*~

3.   е не им обръщаш внимание - логично е (женска логика хи-хи-хи)
Не ги ухажваш, не ги търсиш, не се правиш на шут, за да им се харесаш - как няма да излобеят и да опитат да те унижат.

Да арздаваш шамари не е никакво решение. Просто следващия път, когато се случи се усмихни весело, все едно се забавляваш с тези им избухвания, а и наистина опитай да се забавляваш и кажи нещо от сорта на "Като се държиш така злобно и лицето ти става по-грозно" ил пък точно обратното "Много си секси като излобяваш" Най много да ти кажат простак и да си тръгнат. ;)
Просто не им се връзвай. Като започнеш да го приемеш на шега, ще видиш как нещата ще се обърнат.

Плам

4.   Не е нужно да удряш шамари, просто не се дръж толкова мило, защото по този начин те виждат, че могат да правят каквото си искат с теб и да си изразява славата.

5.   Порасни.

6.   До 5 - вече съм пораснал, обаче на тези жени, които се заяждат с мен им липсват първите седем години. Щото мога да ги пребия, да видим тогава дали ще се заяждат!

7.   Защо пък да порасне? Човека си е съвсем пораснал, но има явно още хора, които не са се сблъсквали с женска злоба. Значи аз съм жена на 22 и съм много готина честно казано като външен вид и самочувствие. Това го казвам не за да си правя реклама в анонимен сайт, а за да кажа че обикновено точно жените като мен се държат така. Момичетата от моето обкръжение са същите и правят на мъжете фасони и ги обиждат, за да избиват комплекси и да се правят на интересни. По-точно на недостъпни и незнам още какви... Дори и аз съм го правила като по-малка. Вече не го смятам за интересно, а за много тъпо и комплексарско. Защото гадно всеки може да се държи, ама хубаво -не всеки го може.
Другото което е-мъжете сте виновни да ви кажа. Защото го позволявате това. Дръж се добре с една жена и като започне да се заяжда и да раздава фасони и забий СЛОВЕСЕН шамар. Свали я на земята и бързо, бързо ще се окопити!
Успех! Това, че жените не сме като хората е вярно, да знаеш:)

8.   Няма как да промениш жените, така че се опитай да не обръщаш внимание.

9.   Характери бе, човек... Кофти ден, ти не си ли бил някога заядлив с всички..

Ягода

10.   Мъж си, не позволявай на никоя жена да те прави за смях! Когато някоя жена се заяжда с теб й хвани ръката, стисни я силно, извий я ако искаш и я погледни много втренчено. Не е нужно да казваш нищо. Така следващия път ще знае да не се закача с мъжете, че да не си изяде боя. Това, че са жени ни най-малко не означава, че могат да си правят каквото си искат с мъжете!

11.   Ако някоя кучка пак се заяде с мен, заклевам се, ще метна нещо тежко по нея!

12.   Имам същия съвет и към номер 5

13.   Провокират те, искат внимание, затова. А ти не им го даваш. Поне едно здрасти може да казваш. Човешко е.

14.   Заяждай се и ти.

15.   Няма злоба, просто си девствен и в теб съществува един студен разум към нещата, без чувства и розови емоции. Хормоните ти не са се разбушували и това е повод за авторитетното мнение на номер 1, че трябва да порастнеш. Интрересен си им на момичетата, защото не им обръщаш внимание, а това влияе на самочувствието им :) От теб се очаква да ги зарибяваш и да им се натискаш да ти пуснат, но явно не си озрял още за това, но пък от теб ще стане един прекрасен възпитан зрял мъж, който ще има повече мъдрост в годините - образ така силно желан от по - зрелите дами:)) Казвам ти го като човек минал през същото нещо, но малко по - голям от теб. Ние винаги сме им интересни, но внимавай да не се подведеш подир някоя, която успее просто да те замая:))

16.   Харесват те. А и ти сигурно се държиш като свито коте.

17.   Липса на внимание, момче.. липса на внимание. Има просто жени, които обичат да създават конфликти или злобни ситуации. Те живеят за това. Момичетата и жените обичат лошите, обичат великите и това, че се държиш добре с всички никой не го забелязва. Когато си мил и добър те мислят за страхливец или още по - лошо, че не струваш.

Не ги отразявай! Игнорирай ги! Така или иначе навсякъде ги има.. защо трябва да си вгорчаваш живота заради тях?? Вредиш на себе си! Само не се променяй.. бъди такъв какъвто си. Да знаеш, че все някога това ще бъде оценено от правилния човек и тогава никой друг няма да има значение.

Поздрави!

~lollipop~, 18

18.   Не си лидер и не ги пирвличаш сексуално.

19.   А защо трябва да порасне и аз съм се сблъсквал с подобни екземпляри! С две думи матереала е лош в България.

21.   До 13 как си предтавяш да обикалям целия офис и да казвам на всеки здрасти?!

22.   няма по-злобно нещо от една пепелянка която цял ден седи в офиса и съска срещу клиенти на банката. Всички злобни професии са от жени. А най-злобното създание на света е незадоволената сексуално жена. Тя е готова на мъст и злоба такава каквато не си виждал.

23.   Значи те смятат за некрасив и нетяхен тип мъж...!!! Не намират нищо привлекателно в теб, и затова.. Или си много нееехубав характер, и си злобен а говориш, че те са злобни... Надникни в душата си и ще откриеш верният отговор.. Дори и да не си го признаваш..

24.   Значи те смятат за некрасив и нетяхен тип мъж...!!! Не намират нищо привлекателно в теб, и затова.. Или си много нееехубав характер, и си злобен а говориш, че те са злобни... Надникни в душата си и ще откриеш верният отговор.. Дори и да не си го признаваш.. А може и да е защото са злобни хора.