Споделена история от Други

Нещата от живота
Здравейте, да кажа и аз за себе си. Имах мъж, той почина преди около 10 години. Имах и момиченце, тогава беше 5 годишна. Останах с нея, с един заем за жилище, който трябваше да изплащам, а точно тогава ме съкратиха от работа...

Отгоре на всичко родителите на мъжа ми ме обвиняваха за смъртта му. Аз прекратих окончателно контактите си с тях... в резултат на всичко това се разболях... да, разболях се... лежах на леглото и не можех да стана, а майка ми идваше, сядаше до мен, веднъж ми каза: моето лилаво цветенце, колко си красива.. аз бях тогава с лилава фанелка... Станах от леглото, заради нея. Поех си задълженията...

Оттогава съм сама. Сега дъщеря ми е вече голяма и самостоятелна, добре е... но аз нямам моралната опора, от която се нуждаех през годините... не знам дали тук пишат само млади хора и тинейджъри, или има и такива като мене? Аз съм на 50 г.
Благодаря, че ме изслушахте.

Коментари

1.   Госпожо аз съм малка но се радвам че сте се справили дори и сама с всичко това, изправили сте се на крака ... радвайте се на живота въпреки всичко, за дъщеричката и това че ви е даден живот, успех и не се предавайте.

2.   Не се предавай! Когато ти е тежко, пиши тук, винаги ще намериш приятели!

3.   Благодаря за хубавите думи, желая успех и на вас в работата и в личния живот, господ да ви пази и да ви помага

4.   Смела жена, за комуникация никога не е късно, има още красота в живота. Може да намериш и човек до себе си. Успехи!

6.   Възхищавам Ви се мила госпожо! Аз съм едно 21-годишно момиче, което се страхува от много неща в живота, без особена причина, но се надявам, че ще бъда силна като Вас за в бъдеще!:) Желая Ви да получите това, което не Ви е достигало и вярвайте в Господ, сигурна съм, че той не забравя добрите хора!:)

7.   Благодаря ти много... нормално е да те е страх... дано и ти получиш това което искаш... ако го знаеш, бъди наясно със себе си за нещата които искаш, и като работиш в такава посока, ще ги постигнеш. За Господ да, наистина е точно така... радвам се, че в тези ранни години си видяла това... разчитаме на него и на себе си, нямаме на какво друго да разчитаме. УСПЕХ за напред