Споделена история от Други

Аз съм извънземен.
Не вярвате ли? Прочетете книгите на Дейвид Уилкок, който е един от многото противници на Дарвиновата теория за произхода на човека. На този свят няма случайни неща! Според Дейвид Уилкок (то не е според него, просто човекът контактува с хора, работили по черните проекти и от тях черпи информация) в днешно време около 15% от хората на Земята имат измерима извънземна ДНК, т. е. това са хибриди между човек и човекоподобно извънземно. Преди хиляди години тези хибриди са били с по-очебийни външни разлики от обикновените хора, но днес тези разлики почти не се забелязват, защото са се омешили с хората. Реших, че може да съм един от тия мелези, защото главата ми е голяма и издължена назад, а челото изпъкнало. Освен това очите ми са големи и надути, а крайниците - дълги и тънки. Който се чувства мой близък роднина, може остави коментарче!

Поздрави от лудницата!

Коментари

1.   Хайде сега, кой е казал, че извънземните непременно трябва да са грозни! Аз например съм невероятно красива - още в родилното майка е надигнала немощно глава след като ме родила и попитала: момче ли е?
- Не е момче, госпожа, но е неземна красавица.
Та така и до днес.
Ако не вярваш - аз съм кръвна група Б - което съставлява 15% от човечеството, провери. Това сме НИЕ, пък ако ти не си - това е твой проблем :)

2.   Аз пък си мислех че съм вампир и докато се усетя всички ме помислиха за луда.

3.   хи.. хи.. може да са ти поставили и чип... Шега беше това, не си извънземен, щом имаш тяло на човек, от книгите много неща са фантастика, но въпреки това може да се интересуваш за извънземните, те може би са в друго измерение и не се виждат с човешки очи... Представяш ли си да живеят в черната дупка--това беше шега, интересна тема за извънземните, но.. досега не е доказано нищо.. къде живеят и с какво се занимават..

4.   Може да ти е дълга главата, защото са те теглили с вакуум или форцепс при раждането. И за очите си има обяснение - хиперфункция на щитовидната жлеза. Това, което ще те определи като извъземен е начина на мислене, а ти си мислиш като човек, при това като човек с комплекси.
Хайде, не мога да пиша повече, че ми дойде летящата чиния. Вечер правя по една обиколка преди лягане.

5.   Само да вметна че извънземни не съществуват, това е същата тази пропаганда, както тази за живот на Марс.
А на вас не ви ли писна винаги да бъдете тъпкани и слепи?
Нима обществото е по-маловажно от сбирщината изроди в парламента? .. Сериозно хора, вземете се в ръце, а също така ви съветвам масово да ходите на психиатър (тези които вярват в извънземни)

6.   Аз също имам подозрения, че съм извънземен. Имам различно мислене от масата хора, не мога да се сближавам с други - след третата среща ми са омръзнали, не чувствам нужда от тяхното присъствие, даже чувствам неприязън към тях, също както различните животни не се имат много с други видове или различните раси при хората. Даже в момента слушам Jedi Master(techno remix) и чувствам, че моята родна планета е някъде там, в друга галактика. :)

7.   Номер 5, не ставай смешен и започни да живееш най-после в 21-ви век, защото съдейки по коментара ти, разбирам, че си още в миналия. Доказателствата в последните 2 години се умножават с главоломно темпо, а наред с това и тяхната достоверност. Ако ще пращаш някого на психиатър, то трябва да пратиш милиарди хора по света, включително и баща ми, който е виждал със собствените си очи подобни обекти. И не забравяй, че има разлика между "вярвам" и "знам/информиран съм". И защо не пратиш на психиатър онези, които вярват в Бог, за който пък няма нито едно доказателство, че съществува!? Моят съвет е да си преосмислиш светогледа, защото така като гледам според теб едва ли не Земята е еквивалент на Вселена.

9.   Извинявай, номер 7, но едно е ОБЕКТИ, съвсем друго извънземни.
Може ли във век на такива напреднали технологии някой да се впечатлява от летящи обекти и да не заподозре поне малко земен произход, който е повече от вероятен???
Който не е решил - той не си е направил летяща чиния. И аз съм виждала обекти, и какво?

10.   9, Още в първото ти изречение разбрах, че нищо не си виждал(а). Докато не се откажеш от идеята, че целият свят е побран в главата ти, няма смисъл да обсъждаме каквото и да било с тебе.

11.   Авторе - ти си извънземен толкова, колкото аз съм първия мъж на Шаная Туейн. Ако пък съм в грешка, защо не звъннеш на онези с антенките и не поискаш да те приберат при тях, а после ела да ни разкажеш как е при вас. :)

13.   Аз те съветвам да спреш да гледаш "National Geographic".

14.   Аз съм полунощ.

15.   Повярвайте ми, извънземни вече няма - аз останах последния... това с главите са човешки простотии - главата си ми е нормална :)