Споделена история от Други

Преместване в друг град
Здравейте!
Момиче съм на 26 години. От сравнително малък град съм, но от 8 години живея в София. Завърших Софийския университет и сега работя по специалността си.
Дотук добре. Но не съм щастлива.
А истината е, че знам къде ще се чувствам добре - в Русе. Това е моят град. Знам го със сърцето си.
Е, да, но почти всички приятели казват, че това било погрешна стъпка.
А какво, аз да продължавам да се чувствам чужда и нещастна в София ли? София ли е единственият град за живот в България? Другаде няма интелигентни и готини хора ли?
Искам, много, много искам да замина.
Да послушам ли себе си? Как мислите?

Коментари

1.   Обичам Русе. Чудесен град, с много хубава архитектура, старинни згради, интересна история, прекрасно разположен географски, на река Дунава. Чудесен театър и опера. Прекрасно прекарах там една ваканция и мисля, че е чудесно място. Стига да се намира работа, иди и ти желая всичко най...

2.   Какво Русе, ти за прекрасния Будапещ не си ли чувала? Я отивай в Румъния, какво седиш в тази кочина България? И ако все пак не можеш без Дунав - бягай в Будапеща, много по-красива е от ВСЕКИ български град, в това число и от Русе.

3.   Първо, съветите според които ще ти дават са слушай сърцето си- това е така, но защо Русе? Можеш ли да се реализираш там? Защо се ограничаваш с България, но това е друга тема? Защо София ти е чужда за цели 8 години?

4.   Заминавай и не се чуди, мила! Аз винаги съм слушала сърчицето си и никога не съм се разочаровала от действията си, тъй като знам защо съм ги извършила! Щом там те вика сърцето, значи може би там има нещо което все още не си видяла, там има нещо, което иска да ти каже .. :)
Успех!
В.

5.   Да, замини. Послушай сърцето си и отиди там, където ще се чувстваш щастлива. Това е правилното решение. Успех!

6.   Здравейте и много ви благодаря!!!! :))) Страшно мили и откровени сте! БЛАГОДАРЯ!
Обяснявам защо Русе - това е градът на детството ми. Всичките ми роднини са там в момента, имам и приятели. Както и село близо до Русе, в което живее баба, която много обичам.
Реших вече - заминавам!
Благодаря ви с цялото си сърце!!!

7.   Аз съм от Русе! Града е красив, но хората в северна България, са просто ужасни...

8.   До N:2 Будапеща се намира в Унгария, а не в Румъния....

9.   Здравейте! Аз съм авторката!
Вече от 4 месеца съм в Русе и се чувствам чудесно. Намерих си работа, имам своите хора тук, хубаво ми е.
Винаги, ама винаги слушайте себе си!
:)