Споделена история от Други

Има ли смисъл да живея такъв живот?
Понеже прочетох доста истории на хора, които искат да си сложат край на живота реших да споделя и моята - а именно има ли смисъл да живея такъв живот?

Аз съм буквално развалина - физически и психически. На външен вид не съм нито слаб, нито мускулест и атлетичен (вярно с доста килограми над нормата съм, но не ми личи понеже съм висок). Проблемът е обаче, че не мога да намеря любовта. Секс за първи път правих с проститутка (когато бях на 18). Обаче винаги когато съм се влюбвал момичетата са ме отрязвали. Нито едно момиче не се съгласи да ми бъде дама на бала, на самият бал нито едно момиче не иска да танцува с мен, наскоро си писах с една позната и тя дори не поиска да излезнеме на кафе.

Момичето което обичах 3 години повече от всичко се подигра с чуствата ми и сега е с друг. Та задавам си въпроса ако ми е писано цял живот да живея така не е ли по-добре да сложа край?

Коментари

1.   Ами ти си решаваш дали да подвиеш опашка и да избягаш в гората или да промениш нещо в себе си и в живота си...

Погледни на живота си като предизвикателство, а на себе си - като на архитект. Направи, сътвори нещо красиво ВЪПРЕКИ трудностите! Признанията сами ще дойдат.

Колкото по-късно се радваш на едно нещо, толкова по-сладко е то, защото и ти си по-осъзнат, освен това си се потрудил доста.

2.   И какво да направя. Опитвам със всички сили, чукам на всяка възможна врата и от всякъде получавам отговор не: "Не"

4.   да не ти пука за нищо. Живей си живота както си искаш най-важното да ти е весело.

5.   Абе то е лесно да се каже ама трудно да се направи. Просто понякога се разкъсвам от мисълта, че съм сам и ще бъда и за в бъдеще сам. Хваща ме яд като гледам как другите момчета на което и да си поискат момиче веднага им се лепва за тях. Като се сетя за тези които са правили секс от 8-ми или 9-ти клас направо се чуствам като пълна развалина. А като си помисля, че и след 10 години вечер ще се прибирам сам във вкъщи, няма да има с кого да споделям радостите и неуспехите в живота си направо ми се отщява да го живея тоя живот. Да временни заместители има - спорт, боини изкуства, телевизия в краен случай секс с проститутка (макар, че не ми се иска отново да го правя), но просто не мога да живея винаги така.

Автора

6.   аз съм на 22 и съм дествен имал съм 2 гаджета като бях в училище имал съм визмост да правя секс но не съм готов. Ей ще се прибираш сам в къщи голяма работа.

7.   Номер 6 ти поне си имал възможност и сам си си избрал нещата да стоят при теб така докато при мен не се получава никак. Но не мога да те разбера наистина на 22 години да не се чустваш готов за секс аз се чуствах готов на 14

Автора.

8.   На мен пък ми изглеждаш свястно момче и чак ми става жал за теб. Но това не е за самоубийство чак О. о Почакай още малко и все ще намериш правилната, която не гледа само външния вид и не е някоя комплексарка, която ще те нарани. А и ако имаш пари, защо не тръгнеш на фитнес? Може пък да помогне...

9.   Е мен семейният ген си е такъв - да сме високи и пухкави (макар и да не ни личи докато не се съблечеме). А иначе за фитнес вярно не съм ходил от отдавна, но всеки ден тичам в Градският парк. Както и да е благодаря ти за топлите думи и за съчуствието.

10.   Какво го заблуждавате?? Фитнес няма да ти помогне, защото, ако си търсиш момиче, трябва да си богат. Аз не ти казвам, защото ми харесва да е така, казвам просто как мислят момичетата от обърканото съвремие. Те не гледат мускулите, гледат парата, но по лошото е, че тия дето не ти гледат кешовицата, станаха единици. После ми говорете за духовност, няма да се изненадам ако някоя се види в думите ми и ме нападне с критики и обиди.:(

На мен ми е по тъжно, че такива момчета има много, пък момичетата им пука на шапката. Само ни манипулират да им даваме пари, щото показва леко голо бедро, или декулте и айде.. скачай на кацата ио после си плащай.:Х
Природата ни е създала да се множим, те гледат на това все едно е задължение, неприятно и унизително полово сношение. Ама това е живота пич, ако искаме да променим нещо, можем да стискаме джобовете и да не даваме повече пари за тези услуги. Дайе гледаме на това като на услуга.:(

11.   За да сме обективни не всички момичета са такива аз познавам две от моя клас дето едната ходи с едно момче дето бачка на строежите, а на другата (дето бях влюбен в нея) приятелят и бачкаше като цветар в Англия. Но има известна доза истина в думите ти номер 10. Но като цяло мисля, че в случая проблема е в мен.