Споделена история от Други

Моля ви спрете с обидните коментари
Хора, моля ви съобразявайте се малко поне... В този сайт пишат много хора, които са отчаяни и имат нужда от помощ, от някакво добро отношение, не от вашите критики, подигравки и обиди. Както много други хора и аз реших да споделя историята си. Всеки прави грешки, но смятам, че заслужава едно нормално отношение. Получих какви ли не отрицателни и унизителни коментари по повод на моята история. Този сайт не е ли да си помагаме и да си даваме съвети? ! Моля ви имайте малко уважение! Не критикувайте останалите, защото не знаете къде може да ви отведе живота и дали утре вие няма да сте на мястото на някого на когото сте се подигравали и обиждали... Всеки прави грешки, всеки има своите моменти на слабост, всеки понякога постъпва глупаво, но не заслужава да бъде наруган. Не мисля, че някой има право да ни съди!

Коментари

1.   Така е... дано повечето си вземат поука! :) Но знаеш ли, хората са озлобени - тук в България живота не е хубав и хората са лошо настроени.

2.   Аз пък ще кажа, че тука се е напълнило с някакви хронично-недоволни от живота, при това без грам чувство за хумор и някакъв реален житейски опит. Ходят и цъкат навсякъде по една звездичка сякаш за да изтъкнат колко инакомислещите са по-зле от тях, та те да се почувстват по-добре от това.
На себе си пък винаги слагат 5, каквато и глупост да са изплещили.
Жалки, осакатени създания.

3.   А ти май не си видял/а змиярника в Розали, пускаш тема и веднага почва плюенето от стари лелки, някакви с изумително мислене за всичко, само техните животи са най-хубави и светли само при тях има цветя и рози. Понеже не могат да се изправят лице в лице с този на който пишат к'вото дойде, че чак отрова хвърка по екрана. Какво ти пука, като не ти харесва коментара/съвета теглиш му *** или даже хич не ги четеш. То си има кой да ги наказва тея мижави душички

4.   Как е заглавието на темата ти?

Иначе от два дни се чудя дали да пусна тема по моя проблем, но имали смисъл като масово ще ме линчуват. :/

Ягода

5.   Авторке никой не пита коментиращите преди да направи грешката, каквато и да е тя. На хората им е омръзнало от вечно ревящи за дребни глупости. Какъв коментар може да се даде на тема в която си личи, че авторът не е осъзнал, че е сгрешил? Защо приемаш коментарите като "съдене", когато се коментира дадена тема всеки има право на мнение и то не е задължително да е еднакво с това на автора, автора не е длъжен да приема коментарите за правилни има право да види нещата от друга гледна точка което е хубаво. Ако всеки съчувстваше и влизаше в съжаление, авторът на темата нямаше да види помощ а щеше да се подклади самосъжалението му. Какво да пишеш на тема "ще се самоубивам" "ах горкият и аз ако бях на твоето място и аз щях така да постъпя" така ли? Не е ли по добре да го скастриш отказалия се, отколкото да му подклаждаш самосъжалението.

6.   Не самотова, а и хората пишат много безсмислени коментари... Да кажем, в една тема която прочетох, едно момиче се опитваше да намери хора които харесват индийски филми за да й кажат някой хубав, а някакви ИДИОТИ (без извинение) започнаха да пълнят темата с "безценни" редове за това как индийските филми били глупави и скучни. Е, добре бе хора - КОЙ ВИ ПИТА!?!?! Защо въобще влизате, като четете заглавието: "Индийски филми"?? Както каза авторката, този сай е за да си помагаме, а не за да нараним някого без даже да е направил нещо! Вече започвам да имам чувството, че хората влизат в теми само за да хейтят :(

Ииии... въпрос към модераторите - защо одобрявате несвързани и обидни коментари като тези които описах?? Моля прегледайте темата "Индийски филми" и вижте какви бози сте одобрили! А пък после, хейтъри не се толерирали...

7.   Повечето пъти пиша тук, за да защитавам авторите, но повечето пъти не ме публикуват :(... аз не ги обиждам, само се шегувам гадно.

Както писах преди за разликите между английския, руския и българския форум - в английския ще ти отговорят, в руския също, но и ще питат нещо от тяхна страна, а в българския - "как може да си толкова прост, че и питаш тука"

Модератор - с това не си от полза за никого.