Споделена история от Други

Вече не зяпам мацките по улицата
Здравейте, избягвате ли да гледате момичетата като вървите по улицата?
Аз забелязвам, че повечето мацки са свикнали да ги зяпат и ги игнорирам тотално, както правя с всички други минувачи. Пък и повечето не ми връщат погледа и гледат право напред, така че защо да си хабя погледа за хора, които не ме забелязват?

Като цяло предпочитам да гледам всичко друго, но не и случайните минувачи и хората в автобуса. Чудя се на "зяпачите" как може да хабят толкова много мисли за някакви случайни мацки, които никога няма да видят отново, особено на тези със сериозните гаджета. Ако трябва да зяпам по всяка красива мацка, която ми мине път ще трябва постоянно да си въртя главата и да я заглеждам, а това ще ме натовари и изтощи изключително много психически.

Коментари

2.   Не му мисли толкова много просто си зяпай! Лошо няма!

3.   Аз примерно мъже не гледам по улицата-кво ме интересуват преминаващите около мен? ... Освен забавление за окото -да не скучая, ако чакам някого... Мъжете вият шии по разни жени по пътищата, ама защо го правят, не знам! Зяпачи нагли, дето не ги огрява!

4.   Ох, милия! Пази се да не се изтощиш от гледане! Един така умрял...

5.   Сладур. Много си съобразителен ;) Между другото има цяла книга написана на тази тема - "Не гледайте красивите жени" или нещо подобно.
Авторите са двама мъже, светила в маркетинга, психологията и прочие. Според тях ако един мъж се вторачва постоянно в красиви жени оглупява и става тотално неспособен да взима правилни решения в бизнеса и в живота.

Впрочем, достатъчно ясна диагноза за нечия ВРОДЕНА тъпота е това смешно зяпане, така че надали и ще оглупеят повече :))

6.   "които никога няма да видят отново"

Някои ползват същия автобус за да стигнат до работа/училище/университет

7.   4, не ми е приятно да се заглеждам ако не получавам същото в замяна.

8.   Този щом го мързи да гледа, чеп за зеле не става от него

9.   Сигурно жените нямат никакво самоуважение, щом за тях е по-важно да си вдигат самочувствието с това, че ги зяпат и заговарят, нищо, че гледат на тях като на парче месо за секс. Иначе не знам как да си обясня това, че се оставят да ги заговарят всякакви по улиците/автобусите. Има си по-подходящи места за свалки.

10.   Ми хич не ми харесва да гледам, защото ръцете си остават празни...

11.   Лично аз предпочитам допира с жените, да ги докосвам, а не толкова да ги гледам. Не се възбуждам толкова от гледане, а от това да ги пипам и те мен. Затова и не ги зяпам обикновено вече.

12.   Авторе/7/9/10/11, така като те чета жена не си докосвал през живота си.

13.   Съжалявам, че ще го кажа, но някой не е ли забелязал, че голяма част от жените се обличат провокативно, точно с тази цел.

Те искат да ги гледаме- дълбоко декулте и хубаво дупе в комбинция със красиви женски бедра..
Е няма как да не я загледам! После имало простаци, зяпачи и какви ли още не. Ходи гола на улицата после що те гледам.:)

Няма лошо да показвате прелести, ама дайте и да ги оценим малко.:) Стискате се за празна кесия. Душици.:)

14.   Ами не сте ли се замисляли, че умът на тези момичета които заглеждате и искате да ви върнат поглед е много по-зает с други неща. Кой изгубил близък, кой несподелена любов, кой в депресия..
Пък вие, ако искате си гледайте. Случвало ми се е да ме заглеждат мъже с 30-40 години по-възрастни и чак изваретно ми става.. :д абе всеки с проблемите си!

15.   A ти замислял ли си се че човек просто гледа но не е задължително да мисли или иска нещо.. не може да не забелязваш хората около теб, но това че поглеждаш към някого нищо не значи

16.   Номер 13, повечето жени изобщо не си дават сметка, че провокират, защото не са им толкова слаби ангелите, колкото на тези, които поддават.
Жените се обличат красиво, за да се чувстват добре, за да не са смъкли и мърли. Освен това се влияят и от приятелките си, харесва им, искат и те да са така. И не на последно място - носят това, което се предлага по магазините. Ти какво очакваш - да ходят с кринолини и воали ли?
А мъжете нека изтъпяват и се въртят като селянчета, които са ги докарали за пръв път в града. Слава богу, не всички мъже са такива.

17.   14, точно пък теб едва ли някой те заглежда.

18.   "не може да не забелязваш хората около теб" глупости, може и за по-големите градове е нормално да не ги забелязваш.

19.   Аз гледам всяка мацка най-подробно, оглеждам циците, дупето, краката, устните. Освен това съм си го показвал на 4-5 мацки в парка докато минават, но се правят че не виждат как съм го надървил.

21.   Преди повече зяпах, но реших, че не е прилично и с воля успях да го огранича до минимум. Даже ми става неудобно, като се сетя как постоянно въртях главата наляво и надясно, а имаше и период, в който не можех да се размина със симпатично момиче без да се обърна след него. Мен най-много ме интересуват краката, което позволява да се хвърлят по един или повече погледи незабелязано, но излезе ли ми от моментното полезрение, гледам да не проследявам. Изобщо не ми дреме дали са свикнали да ги зяпат или дали ще ги видя отново. Просто не ща да се чувствам като някакъв жалкар.

22.   Номер 16, защо се засягаш? Възможно ли е да е ограничено мислене?

23.   И по-добре правиш. Аз лично много се дразня като забележа някой да ме гледа. Дали на улицата, в автобуса, или в кафето, пак те зяпат като не знам какво... чак неудобно ми става, а не знам за тях - явно не.

24.   "хабят толкова мисли" хахаха, ти да не си помисли, че като видим мацка и мислим за нея месеци наред след това... чрез зяпането просто си доставяме моментно удоволствие от наблюдението на красиви женски форми.

25.   До 24, то пък у българките едни красиви форми, ц-ц!

26.   Авторе ти в тийн-проблема си писал тук си писал още някъде писъл ли си... кажи ни сподели... че и другъде да ти отговорим.

27.   Тийн проблем е много тъп сайт!

28.   Отврaщaвaт ме този тип мъже- зяпaчи.
Изглеждaт толковa....жaлки и зaгорели , поне зa мaлко внимaние.и кaто впият лъскaв поглед..отврaт.
A нaй- тъпото е, че дори не си дaвaт сметкa, колко отблъсквaт с товa.
A и опрaвдaнието: мъж съм, знaчи ловец.
Е, aз кaто съм женa, вероятно трябвa дa бъдa жертвaтa нa всрки ловец?!
Дa, aмa тaкa не им изнaся нa мъжете.