Споделена история от Други

Евтаназията
Мили човешки братя и сетри, възмутена съм от новата сатанинска измама към човечеството. Евтаназията е погубването на човешката душа. Целта на дявола и дяволските слуги е да се погубят колкото може повече души.
За човека до последният му дъх има надежда за спасение. Никой от нас не знае Божият Промисъл за всекиго от нас.
Дяволът добре знае, че за него спасение и прошка няма - дните му са до второто Божие Пришествие. За да не умре сам се стреми всячески чрез измами и хитросплетни да погубва човечеството.
Обезверяването в последни времена води до аборти или убийството на деца от собствените им родители. Други ги раждат и изоставят, като куковици и чакат други да се грижат за тях. Сега пък с искането узаконяване на евтаназията никой не се замисля, какво става с душата т. н. "страдалци". Убивайки човека с негово съгласие се убиват едновременно две души - на самоубиеца и на убиеца.
Убиваме Божието присъствие до последният миг от земният ни живот у човека, на който чрез страданието му се опрощават много грехове и се очиства душата му за спасение. Милостивият творец се Грижи до последно за всекиго от нас, и в едни миг ние допускаме дявола да ни излъже погубвайки Живота у нас.
Кой от тези хора прибегнали до модернизма днес се досеща, че приема вечната смърт и страдания, и отхвърля Живият Бог, Който ни Въвежда в Вечният Живот.
Замисляли се някой, че Господ и мъртви възкресява, а колко хора са живи по молитвите на близките им или на духовни чеда угодили Господу. Най - глупавите изказвания на съвременните човеци са: - "Никой не се е върнал от там, за да каже каво е и как е".
Това става чрез дяволската заблуда и внушение.
По този недостоен начин ние отхвърляме Творецът си.
Защо Вие умни, но неразумни хора си мислите: - яж, пий, и си носи новите дрехи"! Жалко е днес, че ни управляват духовно бедни хора. По този начин възприеха заблудителните дяволски учения в разни секти без да се замислят, как нашите православни прадеди загиваха мъченически за Вяра, Истина, Родина. Нима Господ Иисус Христос напразно умря за спасението ни?
Нима Свети Йоан Предтеча не Проповядваше:
- Покайте се!
Приближи се Небесното Царство! Нима Господ Предавайки се на Страдания и Кръстна Смърт, не Предупреди хората, че чрез Изповед и Свето Причастие човекът навлиза в Царството небесно. Осъзнайте се мили хора! Не вършете дяволска услуга на ближните си или на човешките братя и сестри.
Животът даден ни Свисше е най - ценното нещо, което човекът притежава.
Нека се разкайваме за грешките в живота си, и се помолим за прошка, тогава получаваме мир на душата и тялото.
Говорим за прераждания по вношение на черните сили, загубилисме стойностните си ценности. Величаем страстите си, а не любовта м/у хората и природата. Истинното загърбваме а измамното величаеме. Животът е Сътворен от Бога и ние Дарен от Него. Никой няма право сам да Го прекъсва. За самоубийците няма покаяние и прошка. Никой няма право да отнема животът на другия. Спомнете си 10 Божии Заповеди - 6-тата е: - Не убивай!
Тежко на тези държави приели мерзки закон.

Коментари

1.   10-те Божии заповеди не ги е написал Бог, а грешници като всички нас, с цел да контролират малоумното стадо. В природата няма такъв закон. Животните се убиват взаимно, което е в реда на нещата. Всичките други врели некипели отказвам да коментирам. Събудете се вече! Аз вярвам силно в Бог, но всички религии са пълно безумие.

2.   Кви души, кви дяволи и богове, я хвани се стегни малко ако до сега не си забелязал целият свят отива на майната си, а ти си тръгнал тука да дрънкаш глупости. Rebel

3.   Стигнах до втория абзац и не можах да продължа. Само да попитам автора нима кукувицата не е божие създание? Нима светото писание не е писано от простосмъртен?

4.   Нали чрез жертвата на Христос на кръста се опрощаваха греховете на хората - тогава какъв е смисъла от страданието? Провери си дали теологията не ти куца нещо!

5.   Аз съм съгласен с автора, не съм вярващ но мисля че всичко което е написал има смисъл, и това ми харесва че все още има хора, които мислят за всичко. А тебе лично те поздравявам(към автора) за смелостта да напишеш такова нещо, от което аз май съм първият, който си взе поука! Благодаря!

6.   Аман от промито-религиозни мозъци! На друг ги пробвай тия псевдо теологически-уж-съждения.

bile

7.   Бог е самата природа, а всияки знаем какви са законите на природата.

8.   Какъв дявол, какви пет лева! Още ли живеете в средновековието!? Това за евтаназията и абортите са глупости. Защото абортът се прави преди душата да се е вселила още в новообразуващото се тяло, а при евтаназията човек има право да избере дали да напусне този свят или не. Това се нарича още свободна воля. И не, животът на Земята не е висше благо както ти едва ли не го изкара. Това е изпитание и след физическата смърт ДУШАТА не е погубена! И ако евтназираният човек толкова заслужава да бъде "спасен" от "божията милост", то нещата ще се случат така, че няма да бъде евтаназиран, или пък ще бъде спасен след физическата му смърт. И най-важното - Бог не е белобрад старец, който седи на трон в облаците и гледа какво става на Земята. Бог е всичко - цялата енергия на Вселената, нейният разум. Ние сме част от Вселената => всеки от нас сам по себе си е частичка от Бог. Понеже не е самият Бог, волята му е ограничена от т. н. съдба. Но щом в човека има нещо божествено => част от волята му е неограничена и това точно е свободната воля. Ако съдбата на човека не е да умре, то евтаназията ще бъде педотвратена от съдбата.

9.   Така е не сме ние тези, които да решаваме кой да живее и кой да умре. Животът наистина е най-ценниа дар, всеки удар на човешкото сърце е безценен.